Поділитися:

Що таке плазмоліфтинг і в чому його переваги. Процедури медичної косметології

Дата публікації: 05.04.2020

Для кожної жінки незалежно від віку важливо виглядати привабливо в будь-якому віці. Відображення в дзеркалі не завжди відповідає внутрішнім відчуттям себе, адже кожен день на шкіру впливає безліч факторів навколишнього середовища, неправильне харчування і шкідливі звички. Виходом з положення стане відвідування сучасного кабінету медичної косметології та фахівця з відповідною освітою.

Медична косметологія та її переваги

Кабінет сучасної медичної косметології значно відрізняється від простого кабінету косметолога тим, що тут застосовуються інноваційні технології для омолодження шкіри. А тому стійкого результату і пружної шкіри можна досягти всього за кілька сеансів. 

До головної переваги медичної косметології відноситься те, що отримати ефективний результат можна більш м'якими методами, а не оперативним втручанням. На відміну від пластичної хірургії тут практично повністю відсутні ризики, пов'язані з ускладненнями після процедури. 

До інших переваг належить:

 • високий рівень результативності застосовуваних методів;
 • відсутність хворобливих відчуттів під час процедур;
 • практично повна відсутність періоду відновлення після втручання;
 • можливість застосування методик.

До найбільш затребуваних послуг відноситься контурна пластика, кварцова терапія, апаратні пілінги і ін'єкції ботокса, а також плазмоліфтинг. 

Плазмоліфтинг: про процедуру та переваги застосування

Плазмоліфтинг обличчяі всього тіла - це популярна процедура, яка дозволяє підтягнути шкіру, зробити її пружною і еластичною без операційного втручання. Вона допомагає поліпшити колір обличчя, зробити мімічні зморшки менш помітними, а шкіру зволоженою. 

Метод плазмоліфтинга ґрунтується на використанні в якості основної сировини венозної крові клієнта. Після її забору вона поміщається в апарат, який відшаровує плазму. Отримана речовина вводиться в підшкірні шари на певну глибину, що стимулює вироблення колагену і відновлення нормальної роботи всіх систем. 

До переваг використання цього методу омолодження належить:

 • активація всіх антиоксидантних процесів;
 • позбавлення від зморшок;
 • насичення клітин шкіри киснем;
 • стимулювання росту стовбурових клітин.

До недоліків застосовуваної методики відноситься деяка хворобливість процедури, а також досить висока вартість. Для стійкого ефекту необхідно пройти курс мінімум з 4 сеансів. 

Різновиди плазмоліфтинга

Є кілька різновидів процедури. Плазма може бути введена в:

 • область обличчя;
 • суглоби;
 • шкірні покриви на голові;
 • по всьому тілу для комплексного омолодження.

Останній варіант відрізняється своєю універсальністю, так як з його допомогою можна позбавитися від різних дефектів - розтяжок, стрий, рубців після кесаревого та інших операцій. Також підтягується шкіра по всьому тілу, поліпшується зовнішній вигляд кистей рук. 

Кількість процедур і їх частота

Перед процедурами необхідно підготуватися і ретельно переглянути своє меню. Варто відмовитися від копчених або смажених, гострих страв за кілька днів до майбутнього сеансу. Не варто вживати алкогольні напої, оскільки вони розріджують кров і прискорюють кровообіг. За кілька годин до процедури не варто палити і залишити тільки воду без газу. 

Кількість процедур і їх частота визначається індивідуально. Спочатку збирається анамнез, а після фахівець визначає ефективність плазмоліфтинга на кожній окремій ділянці тіла, кількість сеансів в курсі. Все залежить від занедбаності шкіри і ділянки, на якій передбачаються зміни. 

Показання та протипоказання

До показаннями до застосування методики плазмоліфтинга відноситься лущення шкіри, її в'ялість і вікові зміни, поява пігментних плям і шрамів від постакне. За допомогою ін'єкцій плазми також можна позбутися від надмірної засмаги, так як з-за активізації всіх процесів пігмент меланін швидше виводиться природним шляхом. 

Плазмоліфтинг також призначається для поліпшення результатів після інших процедур. Наприклад, після хімічного пілінгу або впливу лазером.

Як і інша косметологічна процедура, плазмоліфтинг має свої обмеження і протипоказання. До них належить:

 • вагітність та період годування груддю;
 • запальні процеси в організмі;
 • будь-які хронічні захворювання крові в гострій формі;
 • герпес;
 • онкологічні хвороби;
 • захворювання імунної системи.

Перед процедурою необхідно заміряти температуру. Можливим є протипоказанням прийом гормональних препаратів, а також знижена кількість тромбоцитів у крові. 

Етапи проведення процедури

Процедура проводиться в три етапи:

 1. Спочатку здійснюється забір крові в області ліктьового згину.
 2. За допомогою апарату очищається плазма від усіх можливих домішок.
 3. Препарат вводиться в шкіру або суглоб.

Відділення плазми від інших домішок відбувається за допомогою центрифуги. Перед введенням засобу шкіра знеболюється анестетиками. 

Плазмоліфтинг в клініці Беллеза 

Записатися на процедуру плазмоліфтинга можна в нашій клініці Беллеза в м. Київ. Фахівець проведе первинний огляд, збере весь анамнез і визначить кількість сеансів для досягнення результату. Окрім цього, клієнту доступні й інші різноманітні послуги, наприклад, хімічний пілінг, біоревіталізація і багато іншого. Комплексний підхід до омолодження за допомогою радіесса дає можливість досягти кращих результатів на шляху до позбавлення від перших ознак старіння шкіри на обличчі, в області грудей, інтимній зоні бікіні та інших ділянках. 

Ефект видно вже після першого проведеного сеансу, а сама плазма повністю безпечна для організму, так як він її не сприймає як чужорідну речовину. 

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо