Біоревіталізація
Поділитися:
Біоревіталізація

Біоревіталізація — біологічне перетворення шкіри

Главный механизм старения кожи – снижение содержания в ней воды, которую связывает и удерживает гиалуроновая кислота. Ее выработка в организме осуществляется клетками фибробластами, которые с возрастом перестают делиться. Происходит это под влиянием токсических веществ, загрязненной окружающей среды и т.д. Появляется усталость, сухость,  усиленная пигментация, морщины, наблюдается потеря упругости и преждевременное старение кожи, что визуально добавляют возраст. Поэтому так важна своевременная профилактика, которая позволит нам продлить качества, характерные для молодой кожи.

Преимущества биоревитализации:

 • снабжает ресурсами, которые необходимы для обновления клеток;
 • восстанавливает естественные процессы в дерме и организме;
 • за счет выработки “молодых” волокон коллагена, эластина и восстановления содержания собственной гиалуроновой кислоты, удается восстановить упругость кожи, значительно улучшить ее структуру
 • во время биоревитализации оздоровление происходит изнутри;
 • лицо выглядит натурально, кожа разглаживается, становится упругой и сияющей;

Следует отметить, что максимальная эффективность и безопасность процедуры гарантированы при условии, что уколы гиалуроновой кислотой выполняются профессионально и качественными препаратами, сертифицированными препаратами.

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 2800 грн

Ін’єкційна біоревіталізація — миттєве омолодження шкіри обличчя, переваги методу

Виглядати молодою, красивою і здоровою хочеться не тільки в 20 років, але і в 30, 40, 50 і в старшому віці. Ін’єкційна біоревіталізація — це процедура, під час якої шкіра отримує потужний заряд, що активізує природні процеси омолодження та оздоровлення. Вона стала затребуваною у світі, завдяки таким перевагам:

 • Процедура не порушує природні процеси в шкірі і організмі. Біоревіталізація лише постачає ресурсами, які необхідні для відновлення клітин.
 • Можливість застосування на будь-якій ділянці шкіри. Глибоко зволожити, активізувати процеси відновлення, поліпшити рельєф можна в будь-якій зоні — повіки, шия, декольте, руки та ін.
 • Омолодження без болю і хірургічного втручання. Під час біоревіталізації оздоровлення відбувається зсередини. Обличчя виглядає природньо, шкіра розгладжується, стає пружною і сяючою.
 • Біоревіталізація може бути проведена в будь-якому віці — ніяких обмежень немає.
 • Виправдана і адекватна ціна. Достатньо 3-4 сеансів для тривалого ефекту.

Слід зазначити, що максимальна ефективність і безпека процедури гарантовані за умови, що уколи гіалуронової кислоти виконуються професійно і якісними препаратами.

Чому потрібна біоревіталізація і який від неї ефект?

Головний механізм старіння шкіри — зниження вмісту в ній води, яку пов’язує і утримує гіалуронова кислота. Її вироблення в організмі здійснюється клітинами фібробластами, які з віком перестають ділитися. Відбувається це під впливом токсичних речовин, забрудненого навколишнього середовища та інших негативних чинників. З’являється втома, сухість, посилена пігментація, зморшки, спостерігається втрата пружності і передчасне старіння шкіри, що візуально додають вік.

Щоб наслідки не стали незворотними, потрібно піклуватися про шкіру заздалегідь. Швидко і ефективно відновити водний баланс допомагають процедури біоревіталізації. Ін’єкціями гіалуронової кислоти вдається відновити нестачу вологи, біологічно перетворити структуру шкіри, домогтися її миттєвого омолодження і відновлення таких якостей:

 • здатності до утримання вологи;
 • естетично привабливого вигляду;
 • тонусу.

Після введення препаратів на основі гіалуронової кислоти і амінокислот ефект від проведення біоревіталізації зберігається тривалий час у зв’язку з тим, що клітини набувають здатності до підвищеної регенерації. Подібні методи омолодження застосовуються у всьому світі і вважаються одними з найбільш результативних. Ін’єкційне введення гіалуронової кислоти має таку дію:

 • профілактика появи поверхневих зморшок;
 • інтенсивне насичення клітин шкіри вологою;
 • поліпшується колір обличчя;
 • підвищується тонус і еластичність шкіри;
 • відбувається корекція зморшок, біоармування шкіри;
 • ефект після введення ін’єкцій препарату не тільки естетичний, але й лікувальний;
 • за рахунок утворення «молодих» волокон колагену, еластану та відновлення змісту власної гіалуронової кислоти, вдається відновити пружність шкіри, значно поліпшити її структуру.

Завдяки миттєвому ефекту омолодження, ви зможете виглядати свіжо і бездоганно безпосередньо відразу після введення гіалуронової кислоти у вигляді підшкірних ін’єкцій. Це дозволяє підготуватися до важливої події і виглядати під час заходу просто чудово, не вдаючись до послуг пластичних хірургів.

Як проводиться біоревіталізація і кому вона потрібна?

Якщо вас турбує сухість шкіри, тьмяний і нерівномірний колір обличчя, втрата еластичності дерми, наявність зморшок, не зволікайте. Біоревіталізація допомагає максимально продовжити молодість. Особливості косметичної процедури:

 • Процедура виконується протягом однієї години.
 • Фахівці клініки краси ретельно очищують шкіру обличчя і шиї.
 • Потім наноситься крем для місцевої анестезії.
 • Лікарем клініки виконуються розсіяні по всій площі обличчя і шиї ін’єкції гіалуронової кислоти. Особлива увага приділяється тим ділянкам шкіри, які потребують реставрації.
 • Біоревіталізація виконується як на великих ділянках, так і в окремих проблемних зонах (повіки, овал обличчя, шия, зона декольте, кисті рук).

Протипоказаннями до проведення процедури є запальні і гострі інфекційні захворювання шкіри, вагітність, період лактації, схильність до утворення колоїдних рубців, аутоімунні захворювання.

Препарати для біоревіталізації

Для виконання косметологічної процедури використовуються лише сертифіковані препарати, які пройшли клінічні дослідження. У клініці краси Bellezza біоревіталізація здійснюється такими препаратами, як:

 • Juvederm Hydrate;
 • Aquashine;
 • Filorga;
 • Ial-System.

Останній із них вважається найпопулярнішим засобом. Ial-System (Іал-Систем) — це гель на основі гіалуронової кислоти, аналогічної, що міститься в нашій шкірі. Безпека препарату доведена багатьма клінічними випробуваннями.

Якщо ви хочете недорого пройти курси біоревіталізації в Україні, ми запрошуємо відвідати медичний центр Bellezza в Києві. Ціни на послуги у нас прийнятні, а відгуки пацієнтів виключно позитивні. Вартість біоревіталізації залежить від використовуваних препаратів, при цьому наші фахівці підберуть для вас кращий варіант. Також в спектрі послуг клініки є апаратна ультразвукова чистка обличчя, глибокий пілінг, фракційна і киснева мезотерапія, контурна пластика та інші процедури. Купити молодість сьогодні просто. Ви переконаєтеся, що біоревіталізація обійдеться дешевше, ніж використання неефективних і дорогих засобів по догляду.

Вартість процедури

IAL System 1,1ml
5200 грн
IAL System ACP
6200 грн
JUVEDERM HYDRATE 1,1 ml
6500 грн
Meso-Wharton P199 1,5ml
6000 грн
Meso-Xantin F199 1,5 ml
6000 грн
MesoSculpt C71 1ml
6500 грн
Mesoeye C71 1ml
6500 грн
X-HA3 1 мл
9500 грн
М-НА 10 3 мл
5500 грн
TEOSYAL Meso (1 мл)
3800 грн
TEOSYAL Meso -Expert (3 мл)
8800 грн
AQUASHINE 2ml
5300 грн
AQUASHINE BR 2ml
5300 грн
AQUASHINE BTX 2ml
6500 грн
JALUPRO 3 мл (амінокислоти, г.к.)
3500 грн
JALUPRO HMW 2,5 мл (амінокислоти, г.к.)
5800 грн
PROGLYME (питна добавка на основі амінокислот для омолодження шкіри)
2500 грн
HYALUAL Light 1,1% 1 мл
3500 грн
HYALUAL Smart 1,8% 1 мл
3800 грн
HYALUAL Smart 1,8% 2мл
5500 грн
HYALUAL Booster 2,2% 1 мл
4500 грн
HYALUAL Booster 2,2% 2мл
6000 грн

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Біоревіталізація — зони впливу, підготовка до процедури, показання

Гіалуронова кислота є складовим компонентом міжклітинного матриксу. Її основне завдання — забезпечити розподіл вологи таким чином, щоб досягти оптимального гідробалансу в епідермісі. Гіалуронова кислота бере участь у процесах синтезу колагену і еластину. З віком кількість цієї цінної речовини в клітинах шкіри скорочується, дерма втрачає пружність, з’являються зморшки, гіперпігментація і естетичні проблеми іншого характеру. Біоревіталізація — ін’єкції з гіалуроновою кислотою — дозволяють не тільки відновити недолік цієї цінної речовини, а й активізувати процес її природного утворення організмом. Ця методика омолодження допомагає уповільнити процес старіння шкіри, відновити її тургор і красу.

Кому і в яких випадках призначається біоревіталізація

Фахівці рекомендують, починаючи з 25-річного віку, періодично проходити огляд у лікаря-косметолога, навіть якщо ви не спостерігаєте у себе явних ознак старіння шкіри обличчя. Краще попередити проблему, ніж лікувати. До того ж сучасна косметологія пропонує багато «природних» способів омолодження дерми обличчя і інших частин тіла, коли для відновлення молодості і краси використовуються натуральні препарати, основними складовими яких є речовини, що входять до складу самих клітин шкіри. Процедура біоревіталізація дозволяє не лише наситити клітини цінними речовинами, а й активізує процес їх синтезу в організмі.

Показання для біоревіталізації:

 • Зниження пружності та еластичності дерми. Шкіра активно втрачає вологу.
 • Дрібні мімічні зморшки — «гусячі лапки».
 • Гіперпігментація.
 • Тьмяний колір шкіри.
 • Мішки і темні кола під очима.
 • Гіперфункція сальних залоз, що призводить до утворення акне.

Біоревіталізація — косметична процедура, що дозволяє відновити природні захисні функції шкіри і підготувати її до таких процедур, як лазерне шліфування, пілінги, пластичні операції. Гіалуронова кислота підсилює ефект від застосування цих методик і сприяє швидкому загоєнню шкіри в період реабілітації. Косметологічна процедура біоревіталізація також показана для проведення перед поїздками в країни з холодним або дуже гарячим кліматом. Вона сприяє нормалізації водного балансу дерми. Процедура ефективна в боротьбі з акне і постакне. Уколи краси використовують для відновлення пружності, молодості і краси шкіри не лише на обличчі, але і в зоні декольте, на шиї і руках.

Біоревіталізація — суть процедури, підготовка до маніпуляцій

Основне завдання, яке ставлять перед собою фахівці клініки Bellezza в Києві, використовуючи уколи краси для відновлення тургору дерми пацієнтів, — це боротьба з передчасним старінням шкіри. Під впливом препарату з «природним» складовим активізується утворення організмом власної гіалуронової кислоти і стимулюється робота клітин-фібробластів, що забезпечують синтез колагену і еластину. Якщо брати до уваги ефект, якого вдається досягти при використанні даної методики, то можна зробити висновок, що обходиться процедура дешево, в порівнянні з тим, скільки будуть коштувати інші, більш радикальні методи відновлення молодості і краси шкіри. Ціни на послуги наших фахівців вказані на сайті клініки Bellezza. Препарати, що використовуються для проведення процедури, які можна недорого купити у нас, — це сертифікована продукція, що відповідає усім необхідним вимогам і нормам. Вартість препаратів вказана в прайс-листі. Уточнюйте у наших фахівців, чи достатньо однієї дози для виконання необхідних маніпуляцій.

Що стосується підготовки до процедури, то біоревіталізація для обличчя або для будь-якого іншої ділянки тіла не може виконуватися без попередньої консультації кваліфікованого фахівця. Всі маніпуляції виконуються після огляду пацієнта і проведення необхідних діагностичних досліджень. За 3 дні до процедури припиняється прийом антикоагулянтів. Також слід відмовитися від вживання алкоголю. Проконсультуйтеся з фахівцями клініки Bellezza, яка знаходиться в місті Київ, щоб точно визначити проблему і вибрати найкращий спосіб для її вирішення.