Біоревіталізація
Поділитися:
Біоревіталізація

Біоревіталізація — біологічне перетворення шкіри

Главный механизм старения кожи – снижение содержания в ней воды, которую связывает и удерживает гиалуроновая кислота. Ее выработка в организме осуществляется клетками фибробластами, которые с возрастом перестают делиться. После введения препаратов на основе гиалуроновой кислоты и аминокислот результат биоревитализации сохраняется длительное время по причине того, что клетки приобретают способность к повышенной регенерации. Подобные методы омоложения применяются во всем мире и считаются одними из самых результативных. 

Преимущества биоревитализации:

 • снабжает ресурсами, которые необходимы для обновления клеток;
 • восстанавливает естественные процессы в дерме и организме;
 • за счет выработки “молодых” волокон коллагена, эластина и восстановления содержания собственной гиалуроновой кислоты, удается восстановить упругость кожи, значительно улучшить ее структуру
 • во время биоревитализации оздоровление происходит изнутри;
 • лицо выглядит натурально, кожа разглаживается, становится упругой и сияющей;

Следует отметить, что максимальная эффективность и безопасность процедуры гарантированы при условии, что уколы гиалуроновой кислотой выполняются профессионально и качественными препаратами, сертифицированными препаратами.

Качества кожи изменяются  под влиянием токсических веществ, загрязненной окружающей среды и т.д. Появляется усталость, сухость,  усиленная пигментация, морщины, наблюдается потеря упругости и преждевременное старение кожи, что визуально добавляют возраст. 

Поэтому так важна своевременная профилактика, которая позволит нам продлить качества, характерные для молодой кожи.

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 2800 грн

Ін’єкційна біоревіталізація — миттєве омолодження шкіри обличчя, переваги методу

Виглядати молодою, красивою і здоровою хочеться не тільки в 20 років, але і в 30, 40, 50 і в старшому віці. Ін’єкційна біоревіталізація — це процедура, під час якої шкіра отримує потужний заряд, що активізує природні процеси омолодження та оздоровлення. Вона стала затребуваною у світі, завдяки таким перевагам:

 • Процедура не порушує природні процеси в шкірі і організмі. Біоревіталізація лише постачає ресурсами, які необхідні для відновлення клітин.
 • Можливість застосування на будь-якій ділянці шкіри. Глибоко зволожити, активізувати процеси відновлення, поліпшити рельєф можна в будь-якій зоні — повіки, шия, декольте, руки та ін.
 • Омолодження без болю і хірургічного втручання. Під час біоревіталізації оздоровлення відбувається зсередини. Обличчя виглядає природньо, шкіра розгладжується, стає пружною і сяючою.
 • Біоревіталізація може бути проведена в будь-якому віці — ніяких обмежень немає.
 • Виправдана і адекватна ціна. Достатньо 3-4 сеансів для тривалого ефекту.

Слід зазначити, що максимальна ефективність і безпека процедури гарантовані за умови, що уколи гіалуронової кислоти виконуються професійно і якісними препаратами.

Чому потрібна біоревіталізація і який від неї ефект?

Головний механізм старіння шкіри — зниження вмісту в ній води, яку пов’язує і утримує гіалуронова кислота. Її вироблення в організмі здійснюється клітинами фібробластами, які з віком перестають ділитися. Відбувається це під впливом токсичних речовин, забрудненого навколишнього середовища та інших негативних чинників. З’являється втома, сухість, посилена пігментація, зморшки, спостерігається втрата пружності і передчасне старіння шкіри, що візуально додають вік.

Щоб наслідки не стали незворотними, потрібно піклуватися про шкіру заздалегідь. Швидко і ефективно відновити водний баланс допомагають процедури біоревіталізації. Ін’єкціями гіалуронової кислоти вдається відновити нестачу вологи, біологічно перетворити структуру шкіри, домогтися її миттєвого омолодження і відновлення таких якостей:

 • здатності до утримання вологи;
 • естетично привабливого вигляду;
 • тонусу.

Після введення препаратів на основі гіалуронової кислоти і амінокислот ефект від проведення біоревіталізації зберігається тривалий час у зв’язку з тим, що клітини набувають здатності до підвищеної регенерації. Подібні методи омолодження застосовуються у всьому світі і вважаються одними з найбільш результативних. Ін’єкційне введення гіалуронової кислоти має таку дію:

 • профілактика появи поверхневих зморшок;
 • інтенсивне насичення клітин шкіри вологою;
 • поліпшується колір обличчя;
 • підвищується тонус і еластичність шкіри;
 • відбувається корекція зморшок, біоармування шкіри;
 • ефект після введення ін’єкцій препарату не тільки естетичний, але й лікувальний;
 • за рахунок утворення «молодих» волокон колагену, еластану та відновлення змісту власної гіалуронової кислоти, вдається відновити пружність шкіри, значно поліпшити її структуру.

Завдяки миттєвому ефекту омолодження, ви зможете виглядати свіжо і бездоганно безпосередньо відразу після введення гіалуронової кислоти у вигляді підшкірних ін’єкцій. Це дозволяє підготуватися до важливої події і виглядати під час заходу просто чудово, не вдаючись до послуг пластичних хірургів.

Як проводиться біоревіталізація і кому вона потрібна?

Якщо вас турбує сухість шкіри, тьмяний і нерівномірний колір обличчя, втрата еластичності дерми, наявність зморшок, не зволікайте. Біоревіталізація допомагає максимально продовжити молодість. Особливості косметичної процедури:

 • Процедура виконується протягом однієї години.
 • Фахівці клініки краси ретельно очищують шкіру обличчя і шиї.
 • Потім наноситься крем для місцевої анестезії.
 • Лікарем клініки виконуються розсіяні по всій площі обличчя і шиї ін’єкції гіалуронової кислоти. Особлива увага приділяється тим ділянкам шкіри, які потребують реставрації.
 • Біоревіталізація виконується як на великих ділянках, так і в окремих проблемних зонах (повіки, овал обличчя, шия, зона декольте, кисті рук).

Протипоказаннями до проведення процедури є запальні і гострі інфекційні захворювання шкіри, вагітність, період лактації, схильність до утворення колоїдних рубців, аутоімунні захворювання.

Препарати для біоревіталізації

Для виконання косметологічної процедури використовуються лише сертифіковані препарати, які пройшли клінічні дослідження. У клініці краси Bellezza біоревіталізація здійснюється такими препаратами, як:

 • Juvederm Hydrate;
 • Aquashine;
 • Filorga;
 • Ial-System.

Останній із них вважається найпопулярнішим засобом. Ial-System (Іал-Систем) — це гель на основі гіалуронової кислоти, аналогічної, що міститься в нашій шкірі. Безпека препарату доведена багатьма клінічними випробуваннями.

Якщо ви хочете недорого пройти курси біоревіталізації в Україні, ми запрошуємо відвідати медичний центр Bellezza в Києві. Ціни на послуги у нас прийнятні, а відгуки пацієнтів виключно позитивні. Вартість біоревіталізації залежить від використовуваних препаратів, при цьому наші фахівці підберуть для вас кращий варіант. Також в спектрі послуг клініки є апаратна ультразвукова чистка обличчя, глибокий пілінг, фракційна і киснева мезотерапія, контурна пластика та інші процедури. Купити молодість сьогодні просто. Ви переконаєтеся, що біоревіталізація обійдеться дешевше, ніж використання неефективних і дорогих засобів по догляду.

Вартість процедури

IAL System 1,1ml
5200 грн
IAL System ACP
6200 грн
JUVEDERM HYDRATE 1,1 ml
6500 грн
Meso-Wharton P199 1,5ml
6000 грн
Meso-Xantin F199 1,5 ml
6000 грн
MesoSculpt C71 1ml
6500 грн
Mesoeye C71 1ml
6500 грн
X-HA3 1 мл
9500 грн
М-НА 10 3 мл
5500 грн
TEOSYAL Meso (1 мл)
3800 грн
TEOSYAL Meso -Expert (3 мл)
8800 грн
AQUASHINE 2ml
5300 грн
AQUASHINE BR 2ml
5300 грн
AQUASHINE BTX 2ml
6500 грн
JALUPRO 3 мл (амінокислоти, г.к.)
3500 грн
JALUPRO HMW 2,5 мл (амінокислоти, г.к.)
5800 грн
PROGLYME (питна добавка на основі амінокислот для омолодження шкіри)
2500 грн
HYALUAL Light 1,1% 1 мл
3500 грн
HYALUAL Smart 1,8% 1 мл
3800 грн
HYALUAL Smart 1,8% 2мл
5500 грн
HYALUAL Booster 2,2% 1 мл
4500 грн
HYALUAL Booster 2,2% 2мл
6000 грн

Обязательно ли нужен курс биоревитализации или можно сделать одну процедуру?

Для того, чтобы получить омолаживающий эффект и улучшить "молодые свойства" кожи, при которых фибробласты начинают вырабатывать свою собственную гиалуроновую кислоту как в 20 лет, нужен курс 3-6 процедур 

Разовую процедуру биоревитализации можно сделать и  рассматривать ее с точки зрения "хорошего ухода", но недостаточной для производства синтеза многочисленных факторов роста клеток и регенерации дермы.

Если речь идет о поддерживающей процедуре биоревитализации, то достаточно 1 процедуры один раз в 4-5 месяцев, чтобы вернуть ощущение свежести и комфорта.

Да. 

Процедура биоревитализации разглаживает и наполняет мелкие морщины. Так же добавляет свежести и сияния лицу.

Однако процедура биоревитализации не является альтернативой контурной пластики, для заполнения например носогубных складок, морщин в уголках рта, глубоких морщин на лбу.

Сразу же.  Через пару дней, после того, как сойдут папулы, кожа становится ухоженной и начинает светится. 

Будет действовать накопительный эффект, и каждая новая процедура будет активно стимулировать пролиферацию фибробластов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Біоревіталізація — зони впливу, підготовка до процедури, показання

Гіалуронова кислота є складовим компонентом міжклітинного матриксу. Її основне завдання — забезпечити розподіл вологи таким чином, щоб досягти оптимального гідробалансу в епідермісі. Гіалуронова кислота бере участь у процесах синтезу колагену і еластину. З віком кількість цієї цінної речовини в клітинах шкіри скорочується, дерма втрачає пружність, з’являються зморшки, гіперпігментація і естетичні проблеми іншого характеру. Біоревіталізація — ін’єкції з гіалуроновою кислотою — дозволяють не тільки відновити недолік цієї цінної речовини, а й активізувати процес її природного утворення організмом. Ця методика омолодження допомагає уповільнити процес старіння шкіри, відновити її тургор і красу.

Кому і в яких випадках призначається біоревіталізація

Фахівці рекомендують, починаючи з 25-річного віку, періодично проходити огляд у лікаря-косметолога, навіть якщо ви не спостерігаєте у себе явних ознак старіння шкіри обличчя. Краще попередити проблему, ніж лікувати. До того ж сучасна косметологія пропонує багато «природних» способів омолодження дерми обличчя і інших частин тіла, коли для відновлення молодості і краси використовуються натуральні препарати, основними складовими яких є речовини, що входять до складу самих клітин шкіри. Процедура біоревіталізація дозволяє не лише наситити клітини цінними речовинами, а й активізує процес їх синтезу в організмі.

Показання для біоревіталізації:

 • Зниження пружності та еластичності дерми. Шкіра активно втрачає вологу.
 • Дрібні мімічні зморшки — «гусячі лапки».
 • Гіперпігментація.
 • Тьмяний колір шкіри.
 • Мішки і темні кола під очима.
 • Гіперфункція сальних залоз, що призводить до утворення акне.

Біоревіталізація — косметична процедура, що дозволяє відновити природні захисні функції шкіри і підготувати її до таких процедур, як лазерне шліфування, пілінги, пластичні операції. Гіалуронова кислота підсилює ефект від застосування цих методик і сприяє швидкому загоєнню шкіри в період реабілітації. Косметологічна процедура біоревіталізація також показана для проведення перед поїздками в країни з холодним або дуже гарячим кліматом. Вона сприяє нормалізації водного балансу дерми. Процедура ефективна в боротьбі з акне і постакне. Уколи краси використовують для відновлення пружності, молодості і краси шкіри не лише на обличчі, але і в зоні декольте, на шиї і руках.

Біоревіталізація — суть процедури, підготовка до маніпуляцій

Основне завдання, яке ставлять перед собою фахівці клініки Bellezza в Києві, використовуючи уколи краси для відновлення тургору дерми пацієнтів, — це боротьба з передчасним старінням шкіри. Під впливом препарату з «природним» складовим активізується утворення організмом власної гіалуронової кислоти і стимулюється робота клітин-фібробластів, що забезпечують синтез колагену і еластину. Якщо брати до уваги ефект, якого вдається досягти при використанні даної методики, то можна зробити висновок, що обходиться процедура дешево, в порівнянні з тим, скільки будуть коштувати інші, більш радикальні методи відновлення молодості і краси шкіри. Ціни на послуги наших фахівців вказані на сайті клініки Bellezza. Препарати, що використовуються для проведення процедури, які можна недорого купити у нас, — це сертифікована продукція, що відповідає усім необхідним вимогам і нормам. Вартість препаратів вказана в прайс-листі. Уточнюйте у наших фахівців, чи достатньо однієї дози для виконання необхідних маніпуляцій.

Що стосується підготовки до процедури, то біоревіталізація для обличчя або для будь-якого іншої ділянки тіла не може виконуватися без попередньої консультації кваліфікованого фахівця. Всі маніпуляції виконуються після огляду пацієнта і проведення необхідних діагностичних досліджень. За 3 дні до процедури припиняється прийом антикоагулянтів. Також слід відмовитися від вживання алкоголю. Проконсультуйтеся з фахівцями клініки Bellezza, яка знаходиться в місті Київ, щоб точно визначити проблему і вибрати найкращий спосіб для її вирішення.