00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Про клініку

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza місце об'єднало професіоналів для яких, Ваша естетична краса, здоров'я і добре самопочуття є життєвою реалізацією і місією.

Наші програми краси поєднують в собі переваги різних методик, дають результат вже після першої процедури і допомагають отримати потрібний результат в оптимальні терміни. І все це індивідуально для кожного пацієнта!

9 років
Більше 9 років ми створюємо красу і здоров'я своїх пацієнтів, використовуючи сучасні методики і новітнє обладнання.
Фахівці
У команді клініки працює 20 фахівців високого класу, кваліфікація яких підтверджується дипломами та сертифікатами.
Фахівці
Команда наших Фахівців
Подолог I категорії
Воловська Ольга Дмитрівна
Лікар- дерматолог, онколог, трихолог
Гординська Ольга Йосифівна
Лікар-косметолог
Кляхіна Юлія Ігорівна
Лікар голкорефлексотерапевт
Жук Сергій Володимирович
Естетист тіла з медичною освітою
Давиденко Ірина Геннадіївна
Косметолог
Терентьєва Карина Андріївна
Адміністратор BEAUTY CLINIC SPA Bellezza
Лаврик Алла Михайлівна
Акції і новини
Інтер'єр
Фото клініки

Медичний центр та косметологічна клініка "Bellezza" (Київ) для своїх клієнтів пропонує тільки сертифіковане сучасне обладнання, вміло використане справжніми знавцями своєї справи, які, до того ж, постійно підвищують свою кваліфікацію. Не випадково серед багатьох методик і програм омолодження організму Ви можете зустріти чимало авторських розробок, які успішно і результативно використовують у своїй практиці фахівці нашого медичного центру і салону краси.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
В нашу високотехнологічну епоху ми все частіше до витоків, тому народна і нетрадиційна медицина набувають все більшої популярності

"Краса врятує світ", - це класичний вираз як не можна краще відображає тенденційні прояви наших днів, коли всі прагнуть бути молодими, здоровими і успішними. Як можна довше зберегти красу і молодість, здоров'я і життєву енергію Вам допоможе медичний центр і СПА-салон краси "Bellezza" (Київ). Адже квінтесенція нашої філософії - це гармонія зовнішнього і внутрішнього світу людини, поєднання краси її тіла і душевної рівноваги.Команда високопрофесійних фахівців медичного центру і СПА-салону краси "Bellezza" (Київ) втілює Ваші бажання прагнення до гармонії і досконалості, до відчуття радості від кожної миті життя!

Всі члени нашої команди мають не тільки високий рівень знань і умінь, вони щодня працюють над їх практичним втіленням. Наші фахівці допоможуть Вам стати більш привабливими і впевненими в собі завдяки відновленню життєвих сил і енергії. Співробітники нашої Клініки Краси чуйно і уважно ставляться до кожного клієнта, вміло вирішують завдання, поставлені перед ними. Так, професійна майстерність та моральні якості фахівців команди центру медичної косметології і СПА "Bellezza" (Київ) допоможуть Вам поліпшити зовнішній вигляд, поправити здоров'я і знайти справжню гармонію в житті.

Правила вибору «своєї» косметологічний клініки

Сучасні самодостатні жінки вважають за краще турботу про свою зовнішність передати в руки професіоналів. Адже в такому випадку можна отримати не тільки якісний догляд, а й рішення багатьох проблем. Вибір клініки, фахівцям якої доведеться довірити своє здоров'я і красу, - завдання непросте і відповідальне. Щоб отримати бажаний результат, варто звернути увагу на такі деталі:

  • перелік послуг: центр краси та косметології Belezza надає широкий спектр послуг, починаючи від салонних і закінчуючи рішенням серйозних проблем зі здоров'ям;

  • штат кваліфікованих фахівців: у нас працюють лікарі-косметологи, подологи, дерматологи, лікарі, які володіють лазерними, ін'єкційними та іншими методиками, майстри нігтьового сервісу і т.п .;

  • наявність сучасного обладнання: студія косметології укомплектована сучасним високоефективним і безпечним обладнанням переважно імпортного виробництва;

  • репутація: вона бездоганна, тому що ми здійснюємо індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом і добиваємося того, щоб він йшов з нашої клініки повністю задоволеним;

  • особисті відчуття: для досягнення найкращого результату клієнт повинен повністю довіряти фахівцеві, до якого він звертається. У нас можна записатися на попередній прийом і обговорити з лікарем-косметологом або іншим фахівцем всі запитання.

Ви можете особисто відвідати нашу клініку і переконатися в тому, що у нас працюють професіонали. Косметологія в Києві за останні роки набула широкого поширення і піднялася на новий щабель свого розвитку. Ми теж не стоїмо осторонь і прагнемо відповідати європейським стандартам якості послуг, що надаються.

Для реалізації поставлених завдань Клініка Краси "Bellezza" (Київ) пропонує основні напрямки:

  • Сучасні медичні технології в професійній естетиці;

  • Дерматологія (лікування захворювань шкіри, мікозів, видалення новоутворень, судин);

  • SPA. Корекція фігури;

  • Подологія (догляд за стопою, лікування врослого нігтя);

  • Салон краси.

Медичний центр та косметологічна клініка "Bellezza" (Київ) для своїх клієнтів пропонує тільки сертифіковане сучасне обладнання, вміло використане справжніми знавцями своєї справи, які, до того ж, постійно підвищують свою кваліфікацію. Не випадково серед багатьох методик і програм омолодження організму Ви можете зустріти чимало авторських розробок, які успішно і результативно використовують у своїй практиці фахівці нашого медичного центру і салону краси.

Наш медичний центр і СПА-салон краси пропонує для своїх клієнтів тільки якісні та безпечні препарати нового покоління, які є абсолютно безпечними для здоров'я.

Клініка лазерної косметології пропонує комплекс дієвих і ефективних процедур, які допомагають відновити молодість і здоров'я. Зокрема, в дерматологічному відділенні косметологічної клініки комплексно підійдуть до діагностики та шляхів вирішення захворювань шкіри (грибкові захворювання, видалення родимок, бородавок, папілом і ін.). Центр медичної естетики забезпечить проведення дієвих процедур по омолодженню, з числа яких можна виділити: контурну пластику, плазмоліфтинг, мезоніті, діспот, ботокс та ін. Естетична косметологія представлена процедурами хімічного пілінгу, ультразвукової чистки, RF-ліфтингу обличчя і т.п. Якщо Ви хочете здійснити корекцію фігури, то наш медичний центр і салон краси пропонує звернути уваги на кавітацію (усунення жирових відкладень), антицелюлітне бандажування і комплексне лікування целюліту, процедури вібро-вакуумного масажу, RF-ліфтингу тіла і ін.

В нашу високотехнологічну епоху ми все частіше повертаємося до витоків, тому народна і нетрадиційна медицина набувають все більшої популярності.

Медичний центр та косметологічна клініка "Bellezza" (Київ) пропонує застосування методів мануальної терапії та остеопатії для вирішення проблем опорно-рухового апарату. Велику частину часу ми проводимо на ногах, тому подологія, яка займається лікуванням проблем стопи, займає чільне місце серед напрямів лікування нашого медичного центру. Косметологічна клініка забезпечує видалення мозолів, лікування тріщин і врослого нігтя, а також захворювань гіпергідрозу (надмірна пітливість ніг) і гіперкератозу (надмірне потовщення шкіри ніг і поява тріщин).

У свою чергу, стилісти салону краси "Bellezza" зроблять все, щоб Ваш "look" викликав захоплення оточуючих. Стильні стрижки та укладки, професійне фарбування і випрямлення волосся, яскравий татуаж і колоритний візаж, майстерний манікюр - наш салон краси подбає про Ваш неперевершений зовнішній вигляд. Крім того, наш косметологічний центр пропонує надзвичайно прийнятні ціни. Отже, відвідайте медичний центр і СПА-салон краси "Bellezza", внесіть у своє життя яскраві фарби молодості і здоров'я!