00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Біоревіталізація - це те, що допоможе вам зберегти здоров'я і молодість шкіри

Дата публікації: 22.09.2020

Досягти хороших результатів у догляді за шкірою досить складно, застосовуючи тільки звичайні засоби. Вікові зміни рано чи пізно дадуть про себе знати. Але сучасна косметологія готова запропонувати безліч методів боротьби з ними. Один з них - це біоревіталізація. Термін досить складний і не для всіх зрозумілий, тим більше що і методик омолодження шкіри існує безліч. Пропонуємо розібратися, в чому особливості саме цього методу і кому він підходить.

Суть методики біоревіталізації

Різні методи омолодження шкіри передбачають застосування тих чи інших активних речовин - ботокса, вітамінів, регуляторів росту, гормонів та ін. Основний компонент препаратів для біоревіталізації - гіалуронова кислота. Вона є природним компонентом людського тіла і синтезується клітинами-фібробластами. Її величезні в порівнянні з іншими речовинами молекули притягують і утримують воду, а також стимулюють вироблення еластину і колагену - білків, що забезпечують пружність шкірних покривів. З віком інтенсивність синтезу гіалуронової кислоти знижується, що призводить до зневоднення шкіри, появі зморшок і інших дефектів.

Біоревіталізація може не тільки зупинити час, але і повернути його назад. Введення гіалуронової кислоти в різні шари шкіри обличчя дозволяє наситити її вологою, стимулює вироблення власного еластину і колагену, усуває зморшки, забезпечує здоровий і сяючий вигляд.

Оскільки гіалуронова кислота - це біологічно сумісна речовина, то її використання не викликає побічних ефектів, за винятком випадків індивідуальної непереносимості. Препарати гіалуронової кислоти додатково збагачуються вітамінами, антиоксидантами, амінокислотами та іншими активними компонентами, що діють комплексно на шкіру.

Методики біоревіталізації: інвазивна і неінвазивна

Залежно від способу введення в шкіру гіалуронової кислоти, розрізняють дві методики біоревіталізації - ін'єкційну і безін'єкційну. Ін'єкційна методика передбачає введення препарату в глибокі шари шкіри за допомогою тонких голок. Перевага процедури - виражений і досить швидкий ефект, який зберігається надовго (від декількох місяців до декількох років). У методу є і свої недоліки:

  • досить болючі відчуття;
  • інвазивна методика передбачає порушення цілісності шкірних покривів, що при недотриманні стерильності загрожує інфікуванням;
  • потрібен період реабілітації - після уколів залишаються сліди, припухлості, синяки.

Уколи гіалуронової кислоти показані при помітних вікових змінах або виражених косметичних дефектах.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Що стосується неінвазивної біоревіталізації, то процедура може проводитися різними способами із застосуванням певного виду обладнання:

  • лазерна біоревіталізація (лазерофорез, гіалуронопластика) - низькомолекулярна гіалуронова кислота і інші активні компоненти вводяться в різні шари шкіри шляхом її обробки лазерним випромінюванням. Ефект помітний відразу ж після процедури, зберігається 1-2 тижні, а після курсу - до півроку. Щоб забезпечити постійний ефект, потрібно підтримує догляд 1-2 рази на місяць;
  • активний кисень - за допомогою спеціального апарату активний кисень під тиском подається до шкіри, сприяючи проникненню в тканини препаратів гіалуронової кислоти. Метод також є безболісним і сприяє насиченню тканин необхідними для нормальної життєдіяльності компонентами;
  • іонофорез - різновид апаратної косметологічної процедури, під час якої застосовується постійний струм малої величини. На попередньо підготовлену шкіру обличчя наносять препарат гіалуронової кислоти у вигляді солі, розчиненої у воді і представленої позитивно і негативно зарядженими частинками. Подача на шкіру мікрострумів посилює кровообіг, насичує її киснем, збільшує проникаючу здатність активних компонентів.

Що дає біоревіталізація? 

Безін'єкційна методика застосовується в профілактичних цілях і при наявності незначних змін на шкірі. Адже в такому випадку в глибокі шари потрапляють лише окремі молекули активних речовин. У той же час застосування ін'єкційної методики дозволяє ввести значні дози гіалуронової кислоти, здатної заповнювати собою міжтканинний простір і вирівнювати рельєф шкіри.

 

Вибір методик біоревіталізації

Він, звичайно ж, в першу чергу залежить від бажання пацієнта - які результати очікуються від біоревіталізації. Вибір методики обумовлюється станом шкіри, індивідуальною переносимістю ін'єкцій і компонентів введеного гелю, наявністю або відсутністю протипоказань. Підібрати відповідні саме для вас методики омолодження допоможуть кваліфіковані лікарі-косметологи клініки Belezza.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо