Про клініку

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - це ліцензована клініка естетичної медицини, косметології та дерматології, а також подології. У команді клініки працюють справжні професіонали своєї справи, яким можна з легкістю довірити красу, комфортне самопочуття і здоров'я вашого організму!

Основною місією клініки є - відновлення молодості і здоров'я Вашого організму. Реалізуючи свою місію вже більше 9 років, ми індивідуально і максимально делікатно підходимо до вирішення проблеми кожного пацієнта, підбираючи комплексні програми, в яких об'єднані переваги різних сучасних методик.

9 років
Більше 9 років ми створюємо красу і здоров'я своїх пацієнтів, використовуючи сучасні методики і новітнє обладнання.
Фахівці
У команді клініки працює 20 фахівців високого класу, кваліфікація яких підтверджується дипломами та сертифікатами.
Фахівці
Команда наших фахівців
Подолог I категорії
Воловська Ольга Дмитрівна
Лікар- дерматолог, онколог, трихолог
Гординська Ольга Йосифівна
Лікар-косметолог
Кляхіна Юлія Ігорівна
Лікар голкорефлексотерапевт
Жук Сергій Володимирович
Естетист тіла з медичною освітою
Давиденко Ірина Геннадіївна
Косметолог
Терентьва Карина Андреевна
Администратор BEAUTY CLINIC SPA Bellezza
Лаврик Алла Михайловна

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - це згуртована команда професіоналів, які мають великий досвід у вирішенні найбільш делікатних процедурах з дерматології, естетичній медицині, косметології, подології та альтернативної медицини. Вони мають спеціальне профільну освіту, постійно покращують свої знання і систематично працюють над способами і методами їх втілення з користю для клієнта. Ми дбаємо про те, щоб наші фахівці були в курсі новітніх методик і розробок в сфері естетичної медицини, тому всіляко заохочуємо їх навчання у кращих експертів в цій галузі - вітчизняних і зарубіжних.

У нашому штаті:

• 3 косметолога;

• 3 подолога, які брали участь в Чемпіонатах України з апаратного педикюру та отримували призові місця (1 і 2 місце), що підтверджується дипломами та сертифікатами нагороджень;

• Дерматолог;

• Остеопат;

• Гірудотерапевт;

• 2 естетиста тіла;

• Голкорефлексотерапевт.

Ви зможете підібрати того фахівця, з яким вам буде комфортно проходити процедури і який допоможе вирішити будь-які завдання в сфері естетичної медицини.

Наші фахівці проведуть повну консультацію по вашій проблемі, дадуть відповідь на будь-які питання, що хвилюють і підберуть ті послуги, які необхідні саме вам. Ми працюємо в сферах дерматології, медичної косметології, подології і педикюру, корекції фігури. Також у нас ви можете пройти SPA-процедури і отримати послуги альтернативної медицини: гомеопатії, гірудотерапії, остеопатії і акупунктури.

Наші фахівці подарують вам привабливість і впевненість у собі, допоможуть відновити життєві сили і наповнитися енергією. Зробіть своє життя комфортним, здоровим і гармонійним з BEAUTY CLINIC SPA Bellezza.

Сертифікати

Iнтер'єр
Фото клініки

Медичний центр та косметологічна клініка "Bellezza" (Київ) для своїх клієнтів пропонує тільки сертифіковане сучасне обладнання, вміло використане справжніми знавцями своєї справи, які, до того ж, постійно підвищують свою кваліфікацію. Не випадково серед багатьох методик і програм омолодження організму Ви можете зустріти чимало авторських розробок, які успішно і результативно використовують у своїй практиці фахівці нашого медичного центру "Bellezza".

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо