Поділитися:
Діабетична стопа

Cиндром діабетичної стопи в кабінеті подолога

У 30 - 80% хворих на цукровий діабет спостерігається синдром діабетичної стопи. Комплекс анатомо - функціональних змін, що призводить до порушення цілісності шкіри (виразки і тріщини) і / або функції стопи (зміни кістково-суглобового апарату), а також деформації нігтів і їх ураження грибковою та бактеріальною інфекцією.

Тривалість процедури
Апаратний медичний педикюр (діабет стопа 1 ступеня)
Вартість
1100 грн

Зміни пов'язані з

  • ураженням нервів (діабетична нейропатія)

  • ураженням стінок судин і капілярів (діабетична ангіопатія)

  • зниження місцевого імунітету (бар'єрна функція шкіри)

  • ураження кістково-суглобового апарату (діабетична артропатія)

  • ураження нігтьового апарату (кігтеподібні нігті, вростання нігтьової пластини, ураження грибковою і бактеріальною інфекцією).

Що включає в себе відвідування подологіческого кабінету для людини з цукровим діабетом або СДС

  • Анамнез (опитування) і огляд з виявленням вже існуючих проблем і звернення уваги на можливий розвиток проблеми в майбутньому.

  • Проведення процедури апаратного медичного педикюру та усунення проблематики (потовщені і грибкові нігті, врослі нігті, лікування тріщин, видалення мозолів і натоптишів, обробка виразкових дефектів 0 -1 стадія по Вагнеру)

  • Рекомендації та призначення для домашнього догляду за стопами.

  • Допомога і рекомендації у виборі засобів для домашнього догляду за ногами, виборі правильного взуття, методики для фізичних вправ для ніг.

  • Вимірювання спеціалізованими приладами (камертон, монофіломент, тіптерм) наявності діабетичної нейропатії.

Турбота і увага таким ніжкам - легкість ходи і збереження рухової активності.

Сьогодні по всьому світу подологічні кабінети по догляду за діабетичною стопою стали дуже популярні, а послуги подолога затребувані.

Але при виборі подологічних послуг необхідно пам'ятати, що це в першу чергу, медична процедура догляду за стопами, людей, що мають діагноз цукровий діабет.

Яку здійснює фахівець з медичною освітою в умовах дотримання правил асептики і антисептики, з використанням стерильного інструменту і одноразового. Так само використовуються тільки спеціальні дезінфікуючі засоби, антибактеріальні засоби дозволені Міністерством охорони здоров'я в догляді та лікуванні стоп у людей з цукровим діабетом і синдромом діабетичної стопи.

В іншому випадку при недотриманні встановлених норм і вимог педикюр може бути дуже небезпечний! Некваліфікована обробка стоп або використання агресивних хімічних препаратів або речовин, може призвести до незворотних наслідків.

Таким як, утворення:

виразки;

флегмони;

тріщин;

діабетичної гангрени;

ампутації.

У зв'язку з цими фактами, ми, як фахівці і професіонали своєї справи, маючи достатній досвід в наданні допомоги людям з цукровим діабетом, яким особливо життєво необхідний спеціальний медичний догляд за ногами - пропонуємо свої послуги.

Вартість процедури

Апаратний медичний педикюр (діабет стопа 2 ступеня)
1400 грн
Апаратний медичний педикюр (діабет стопа 3 ступеня)
1600 грн
медична перев'язка (проста)
200 грн
медична перев'язка (середньої складності)
250 грн
медична перев'язка (складна)
300 грн

Как ухаживать за диабетической стопой?

Для комфортной жизни с диабетической стопой стоит придерживаться диеты: минимизировать жирные продукты и продукты с высоким ГИ, увеличить количество потребляемых овощей; нужно незамедлительно подобрать правильную и комфортную обувь, обрабатывать и перевязывать раны. По возможности регулярно делайте гимнастику для стоп.

Увы, чёткого ответа нет, всё зависит от формы диабетической стопы и площади поражения. И даже после ремиссии необходимо проходить профилактику, дабы избежать обострений.

 Нет, консультация входит в стоимость процедуры и проходит непосредственно перед сеансом лечения.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо