Контурна пластика
Поділитися:
Контурна пластика

Контурна пластика в медичній клініці Bellezza

Инъекционная контурная пластика - методика устранения косметических недостатков за одну процедуру путем введения филлеров на основе гиалуроновой кислоты. Контурная пластика предусматривает коррекцию объемов лица, скул, подбородка, носа, губ, век, щек, бровей и т.д.

• Восстановление утраченных объемов лица (заполнение морщин - глубоких, средней глубины, морщин-марионеток, носогубных складок, "гусиных лапок" и т.п.)

• Придание желаемой формы контурам лица (в частности, овал, скулы, подбородок, щеки и др.)

• Существенное улучшение внешнего вида и структуры кожи (дряблость, сухость, старение кожи и пр.)

• Контурная пластика губ, коррекция контура, увеличение объема губ, устранение ассиметрии

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 5500 грн

Контурна пластика в медичній клініці Bellezza — довіртесь професіоналам

Чому варто звернутися в нашу косметологічну клініку:

 • Beauty Clinic SPA Bellezza на ринку косметології вже більше 5 років.
 • Ми завжди вдосконалюємося і навчаємося. Застосовуємо сучасні протоколи лікування і інноваційні препарати.
 • Високий рівень кваліфікації лікарів, що обумовлює гарантований естетичний результат.
 • Зокрема, контурну пластику губ і всі програми косметологічного догляду за шкірою роблять тільки лікарі з досвідом роботи більше 15 років.

За 6 років роботи ми маємо такі досягнення:

 • Досвід. Більше 800 успішних процедур по контурній пластиці, більше 1000 процедур моделювання і збільшення губ.
 • Наші лікарі систематично підвищують кваліфікацію, проходять навчання і стажування у відомих європейських і американських пластичних хірургів.
 • Адекватна ціна: збільшення губ і ціни на контурну пластику в нашій клініці краси по праву є одними з найбільш недорогих, враховуючи якість роботи і матеріалів.
 • Гарантія безпеки. Ми дотримуємося високих стандартів дезінфекції та стерилізації.
 • Процедуру проводять лікарі з досвідом роботи і відповідною кваліфікацією. Ми медичний центр (ліцензія МОЗ України серія АЕ № 197483).
 • Ми використовуємо сертифіковані, безпечні, перевірені часом філери і постійно вдосконалюємося, навчаючись і впроваджуючи нові технології та сучасні протоколи.

Збільшення губ: ТОП 5 причин

  1. Вроджена вада: непропорційні, несиметричні губи.
  2. Віковий фактор: з часом губи втрачають свою форму, еластичність, колір, свіжість і привабливість. З’являються так звані кісетні зморшки. Змінюється висота і профіль губ, стирається чітко окреслений контур. Опускаються куточки рота. Обличчя набуває втомленого і похмурогой вигляду.
  3. Зміна іміджу. Можна мати відповідну освіту, яскравий талант, неабиякі здібності, але саме вдалий імідж є головною складовою успіху, адже зустрічають завжди за зовнішнім виглядом, а красиві губи надають вашому образу ще більше жіночності, привабливості та впевненості.
  4. Подарунок коханій людині.
  5. Бажання бути схожим на зірку шоу-індустрії. Щорічно мільйони жінок витрачають шалені гроші на «придбання» пухких губ, як у голлівудських зірок.

Процедура контурної пластики в Київській косметологічній клініці Bellezza

Підготовка до процедури та особливості її виконання:

 • Консультація. Для початку потрібно проконсультуватися з досвідченим лікарем, обговоривши всі деталі з вибору препарату та тривалості його дії, кількості ін’єкцій та очікуваного результату.
 • Визначення зон корекції і вибір препарату. Звичайно, щільність препарату і кількість естетичних процедур визначаються рівнем проблеми шкіри, глибиною зморшок тощо. В окремих випадках в процесі збільшення об’єму губ і усунення носо-губних складок в якості знеболювання застосовується місцева анестезія.
 • Фотографування обличчя і зон корекції до контурної пластики.
 • Процедура моделювання об’ємів (контурна пластика обличчя, пластика вилиць, губ).
  Фотографування після.
 • Повторна консультація через 2 тижні.

Підготовчі процедури посилять результат контурної пластики:

З цими процедурами добре поєднувати контурну пластику:

Вартість процедури

RADIESSE — ліфтинговий філлер (1,5ml)
11300 грн
Regenal Idea Lips (1ml)
8000 грн
Regenal Idea (1ml)
7500 грн
Regenal Super Idea (1ml)
9000 грн
JUVEDERM ULTRA 2, (0,55ml)
6000 грн
JUVEDERM ULTRA 3 (1ml)
9000 грн
JUVEDERM ULTRA 4 (1ml)
9600 грн
JUVEDERM Volbella (1ml)
10200 грн
JUVEDERM VOLUMA (1 ml)
10200 грн
TEOSYAL Touch Up (0,55ml)
5500 грн
TEOSYAL Deep Lines (1ml)
8000 грн
TEOSYAL Redensity 2 з лідокаїном (1ml)
9000 грн
TEOSYAL Kiss (1ml)
9000 грн
TEOSYAL Ultra Deep (1ml)
9000 грн
TEOSYAL ULTIMATE (3 ml)
19000 грн
FILORGA X-HA Volume (1 ml)
11000 грн
FILORGA X-HA 3 (1 ml) заповнення зморшок, збільшення губ
9500 грн
Restylane (1ml)
8800 грн
Restylane Parlane (1ml)
10600 грн
Restylane Lip Volume (1ml)
10000 грн
Restylane SubQ (2ml)
17000 грн
Ial-System DUO 1 ml
9200 грн

Як проходить період реабілітації?

Одразу після процедури можливі набряки, гематоми, неприємні відчуття в точках введення, котрі минають протягом 24 годин.

Повний період реабілітації невеликий - до 10 днів.

Оскільки перші 10 днів можливі набряки, остаточний результат краще зафіксувати після перебігу періоду реабілітації - через 10 днів.

Можливо змінити вроджені асиметрії обличчя - губ, лінії підборіддя, носа, контурна пластика ефективна у бородьби з віковими змінами - зморшками і брижами.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Методи омолодження контурною пластикою

Хто ж не хоче мати молодий і свіжий вигляд у будь-якому віці? Сучасна індустрія краси пропонує чимало методів ефективного омолодження, одним з яких є контурна пластика. Прийнято вважати, що контурна пластика — це комплекс косметологічних ін’єкційних процедур для заповнення об’ємів тканин, омолодження шкіри і усунення її дефектів шляхом введення спеціальних препаратів — філерів.

Естетична косметологія і контурна пластика в косметологічній клініці Bellezza являє собою серію ін’єкцій якісними і сертифікованими філерами, які забезпечують чудовий і тривалий результат і практично не викликають алергічних реакцій: Juvederm (Юведерм), Teosyal (Теосіаль), Filorga (Філорга) Restyline (Рестилайн), Surgiderm (Суржідерм), Regenyal Idea. Варто відзначити, що ці з плином часу повністю виводяться з організму. Косметологія і контурна пластика передбачає послідовні введення гелю-наповнювача тоненькою голкою під шкірний покрив, який вимагає косметологічної корекції. Зазвичай ефективність від процедур контурної пластики видно відразу після їхнього завершення.

Дійсно, багато охочих хотіли б спробувати на собі дивовижний ефект від таких косметологічних методів, тим паче, що ціни на них абсолютно прийнятні!

Ціна на косметологічні послуги в медичній клініці і спа-салоні краси Bellezza досить доступна, тому контурна пластика — це прекрасний, швидкий і відносно недорогий спосіб поліпшення зовнішності, результат якого помітний вже після першої процедури.

Однак, існують протипоказання для контурної пластики, зокрема, вагітність і період лактації, цукровий діабет, грибкові захворювання, анемія і зниження імунітету тощо. Тому для успішності процедур контурної пластики та уникнення побічних ефектів потрібно обговорити всі моменти з кваліфікованими фахівцями нашої косметологічної клініки. Медична косметологічна клініка і салон краси Bellezza чекає вас в центрі Києва, щоб подарувати красу і гарний настрій!