Поділитися:
Чистка обличчя

Чистка обличчя — можливість повернути шкірі молодий, здоровий, свіжий вигляд

Жінки, та й багато чоловіків в гонитві за молодістю і красою часто використовують надто багато різноманітних косметичних засобів. Декоративна косметика забиває пори і негативно впливає на роботу сальних залоз. В результаті на шкірі можуть з’явитися вугрі, чорні цятки та інші неприємності. Крім того, негативним чином на дерму діють й інші фактори: погана екологія, стреси, шкідливі звички. Правильний догляд за шкірою забезпечить тривале збереження її молодості, тонусу і допоможе відновити захисні функції. Така косметологічна процедура, як чистка обличчя дозволить не лише видалити чорні цятки, прищі, комедони і відновити рельєф дерми, а й сприятиме нормалізації роботи сальних залоз. Це, в свою чергу, запобігає виникненню патологічних процесів в майбутньому.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте
Чистка лица на Mansard

Чистка лица Mansard -30% знакомство с косметологом и косметикой

Тривалість процедури
Вартість
1500 ₴

Чистка обличчя — види, переваги, особливості виконання процедур

Очищення пор, видалення ороговілого шару епідермісу дозволяє повернути шкірі красивий рельєф, активізувати її захисні і регенеруючі функції і створити добру основу для подальших процедур з догляду. Компоненти використовуваних вами косметичних препаратів будуть легше і глибше проникати в клітини дерми, працюючи, таким чином, в повну силу. Косметологічна чистка обличчя, яка виконується досвідченим фахівцем, виключає виникнення негативних наслідків і гарантує позитивний результат. Клініка Bellezza відкриває для вас свої двері. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які проконсультують в питаннях правильного догляду за шкірою обличчя і тіла, і підберуть процедури, враховуючи індивідуальні особливості стану вашого шкірного покриву. Ви не зможете знайти в Києві салон, в якому послуги коштують настільки дешево. При цьому гарантуємо високу якість процедур і відповідність всіх маніпуляцій вимогам протоколу.

У косметології практикується кілька видів чистки обличчя

 • Механічна (мануальна, класична) — виконується вручну за допомогою ложечки Уно. Призначається за наявності вугрів, великої кількості чорнихцяток, комедонів. Записатися на механічну чистку ви можете на нашому сайті. Однак ми рекомендуємо спочатку проконсультуватися з дерматологом щодо доцільності та можливості виконання даної процедури у вашому випадку. Скільки коштує послуга, ви можете дізнатися на нашому сайті. Мануальна чистка здійснюється в кілька етапів:
  • Демакіяж, усунення видимих забруднень.
  • Розпарювання поверхні епідермісу.
  • Обробка шкіри спеціальним гелем.
  • Видалення сальних пробок, вугрів, чорних цяток.
  • Дезінфекція.
 • Під час механічної чистки, як правило, виявляється локальна дія на проблемні ділянки шкіри обличчя, а саме центр (Т-зона). Основне завдання такої методики — глибоке очищення шкіри. Якщо ж необхідно відновити тургор дерми, мінімізувати вікові зміни, то такий метод поєднують з ультразвуковою чисткою, під час якої здійснюється вплив на все обличчя. Відбувається злущування верхнього шару епідермісу, що сприяє активації обмінних процесів у нижніх шарах шкіри. Методика сприяє не тільки очищенню пор, але й омолодженню дерми.

 • Хімічний пілінг — косметологічна процедура, в ході проведення якої використовуються спеціальні препарати або ферментні засоби, зокрема, фруктові кислоти. Компоненти засобів проникають в пори і викликають розрідження наявних забруднень. Метод ефективний і практично не має протипоказань. Чистка шкіри обличчя хімічними препаратами також сприяє поліпшенню кровопостачання дерми, відновленню її регенеративних і захисних функцій, тонусу.
 • Комбінована чистка поєднує в собі два види очищення шкіри: механічного і ультразвукового. Призначається для поліпшення стану шкіри, лікування акне, комедонів і висипу різного виду, профілактики повторного забруднення пор з подальшим утворенням чорних цяток. Фахівці клініки Bellezza використовують при виконанні комбінованої чистки ефективні препарати американського і французького виробництва. Косметологічні засоби допомагають позбавитися дерматологічних проблем.

Дерматологічна чистка шкіри обличчя повинна виконуватися тільки в спеціалізованому салоні. При цьому необхідно дотримуватися як технології підготовки до процедури, так і протоколу проведення маніпуляцій. Цікавитеся, де недорого зробити в Києві професійну чистку обличчя? Пропонуємо вам записатися на прийом до висококваліфікованого косметолога. Він швидко і точно визначить проблему, призначить ефективні процедури і лікування, і підкаже, які засоби купити для подальшого догляду за шкірою. Вартість послуг, що надаються клінікою Bellezza, вказана на нашому сайті. За бажанням ви можете отримати прайс. У ньому ви знайдете ціни на всі види процедур, які можна зробити в нашій клініці.

Вартість процедури

Чистка проблемной кожи по Danne (ультразвуковая+ механическая)
1350 ₴

Протокол чистки лица:

1. Разжижение содержимого сальных желез, высвобождение загрязнений и избыточного кожного сала из пор с помощью размягчающего комедоны препарата

2. Очищение устьев сальных желез с помощью ультразвука;

3. Регенерация кожи с помощью успокаивающей маски ACU которая снимает воспаление и раздражение, сужает поры/ либо/Нанесение химического пилинга для дезинфекции пор.

4. Нанесение защитного крема с SPF.


*длительность процедуры 1:00

"Удаление мертвых клеток кожи " чистка по Danne для пористой, жирной кожи
1500 ₴

Чистка лица "Удаление мертвых клеток кожи " на космецевтике DMK (DANNE/Америка)

Prozyme + ENZYME MASQUE #1 

Помогает удалить темные зоны посредством расщепления мертвых темных клеток кожи.

 Эту процедуру можно проводить еженедельно или через каждые 14 дней. 

*Acu Masque очищает выводные протоки, закупоренные мёртвыми клетками и кожным салом на поверхности кожи, предотвращает развитие воспалительных элементов. 

Сужает поры, очищает, заживляет и успокаивает воспаление и раздражение. 

продолжительность процедуры 1:00

Химический пилинг Valencia Peel (Sesderma /Испания)
1350 ₴

Дермальный стимулятор, мягко отшелушивает и выравнивает кожу;

стимулирует синтез собственного коллагена и выработку гиалуроновой кислоты; 

сужает поры и разглаживает морщины;

контролирует работу сальных желез;

применяется вне зависимости от сезона.

Почему даже при отсутствии угрей и черных точек, уход за кожей нужно начинать с процедуры "Чистка лица" ?

Профессиональная чистка лица - это не про угри и черные точки. Чистка лица - это базовая процедура, которая сделает кожу свежей, здоровой, ухоженной. После чистки лица и устранения "лишнего, что мешало питанию кожи",  активные препараты наконец-то на 100% начнут оказывать то благотворное воздействие, заявленное производителем косметики.

У каждого своя ситуация с кожей лица.

У кого-то расширенные поры, 

у кого-то угри, 

или тусклый цвет лица,

или чрезмерная сухость и морщинки.

В любом случае, позвольте врачу-косметологу собрать анамнез и выбрать для Вас лучший уход дыхания и очищения кожи.


Безусловно важно, чтобы косметолог был с медицинским образованием.  У нас в клинике косметологи - с мед.образованием. Лечением кожи занимаются дерматологи и врачи косметологи. Немаловажную роль играет активность препаратов. В  Beauty Clinic Bellezza  лечение и уход за кожей только с использованием космецевтических активных или медицинских препаратов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Это зависит от жирности кожи и склонности кожи к образованию комедонов. 

Промежутки в процедуре варьируются от 1 до 3 месяцев.


Важно очищать кожу лица вечером и утром, использовать некомедогенные средства, снимать декоративную косметику.


Да, воспалительные элементы в ходе чистки не будут травмированы.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Почему уход за кожей нужно начинать с чистки лица.

Женщины, да и многие мужчины в погоне за молодостью и красотой часто перебарщивают с использованием косметических средств. Декоративная косметика забивает поры и оказывает негативное воздействие на работу сальных желез. В результате на коже могут появиться угри, черные точки и другие неприятности. Кроме того, негативное воздействие на дерму оказывают и другие факторы: плохая экология, стрессы, вредные привычки.