Поділитися:
Чистка обличчя

Чистка обличчя — можливість повернути шкірі молодий, здоровий, свіжий вигляд

Жінки, та й багато чоловіків в гонитві за молодістю і красою часто використовують надто багато різноманітних косметичних засобів. Декоративна косметика забиває пори і негативно впливає на роботу сальних залоз. В результаті на шкірі можуть з’явитися вугрі, чорні цятки та інші неприємності. Крім того, негативним чином на дерму діють й інші фактори: погана екологія, стреси, шкідливі звички. Правильний догляд за шкірою забезпечить тривале збереження її молодості, тонусу і допоможе відновити захисні функції. Така косметологічна процедура, як чистка обличчя дозволить не лише видалити чорні цятки, прищі, комедони і відновити рельєф дерми, а й сприятиме нормалізації роботи сальних залоз. Це, в свою чергу, запобігає виникненню патологічних процесів в майбутньому.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте
Чистка лица на Mansard

Чистка лица фитокосмецевтике Laboratoires Mansard

1500 ₴    DETOX уход в качестве знакомства с  фитокосмецевтикой Laboratoires Mansard.

Тривалість процедури
90мин.
Вартість
1500 ₴
Чистка лица на косметике Дане.

Чистка "Удаление мертвых клеток" Danne

Чистка лица на космецевтике Danne поможет удалить патологию и восстановить нормальное состояние кожи. "Чистка лица и удаление мертвых клеток" происходит благодаря действию ферментов, которые растворяют клеточный дебрис, после чего кожа становится чистой и восприимчивой к активному уходу.

Протокол:

 • Очищение 
 • Разогрев кожи теплым компрессом и нанесение Prozyme
 • Механическая чистка пор и единичных воспалительных элементов
 • Нанесение ферментотерапии Enzyme Masque #1
 • Закрытие пор постпроцедурным кремом

Все препараты в процедурах и домашнем уходе имеют фармацевтическое качество. 

Уходы направленные на лифтинг и укрепление на Danne. После чистки лица,  профессиональный уход за кожей становится максимально эффективным, обогащая кожу активными ингредиентами и приводя ее в баланс. 

Тривалість процедури
90 мин
Вартість
1700 ₴
Ультразвуковая чистка лица

Ультразвуковая чистка на Danne

Высвобождение пор и устьев сальных желез с помощью ультразвука. Ультразвуковая чистка освобождает от избыточного себума, способствует "дыханию пор". После чистки активность действия косметики увеличивается, благодаря лучшему проникновению фармацевтичекому качеству препаратов  Danne.

Протокол:

 • очищение 
 • раскрытие пор с помощью пилинга Quick Peel, усиливает оксигенацию и снабжение тканей питательными веществами.
 • ультразвуковая чистка
 • ферментная маска #1
 • постпроцедурный крем
Тривалість процедури
60 мин
Вартість
1500 ₴
Механическая чистка лица

Сложная механическая чистка

Сложная чистка лица применяется при обширных застойных элементах и угревой болезни.Чистка лица выполняется профессиональными препаратами, выбор которых согласно поставленной задаче, определяется на консультацииТривалість процедури
90мин.
Вартість
1700 ₴
Чистка лица с химическим пилингом

Чистка лица + химический пилинг

Чистка кожи лица в сочетании с химическими пилингом, в основе которого кислоты направленного действия, способствует бактерицидному и противовоспалительному эффекту, улучшению кровоснабжения дермы, восстановлению ее регенеративных и защитных функций, тонусу и омоложению кожи.

Тривалість процедури
90 мин.
Вартість
2200 ₴

Чистка обличчя — види, переваги, особливості виконання процедур

Очищення пор, видалення ороговілого шару епідермісу дозволяє повернути шкірі красивий рельєф, активізувати її захисні і регенеруючі функції і створити добру основу для подальших процедур з догляду. Компоненти використовуваних вами косметичних препаратів будуть легше і глибше проникати в клітини дерми, працюючи, таким чином, в повну силу. Косметологічна чистка обличчя, яка виконується досвідченим фахівцем, виключає виникнення негативних наслідків і гарантує позитивний результат. Клініка Bellezza відкриває для вас свої двері. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які проконсультують в питаннях правильного догляду за шкірою обличчя і тіла, і підберуть процедури, враховуючи індивідуальні особливості стану вашого шкірного покриву. Ви не зможете знайти в Києві салон, в якому послуги коштують настільки дешево. При цьому гарантуємо високу якість процедур і відповідність всіх маніпуляцій вимогам протоколу.

У косметології практикується кілька видів чистки обличчя

 • Механічна (мануальна, класична) — виконується вручну за допомогою ложечки Уно. Призначається за наявності вугрів, великої кількості чорнихцяток, комедонів. Записатися на механічну чистку ви можете на нашому сайті. Однак ми рекомендуємо спочатку проконсультуватися з дерматологом щодо доцільності та можливості виконання даної процедури у вашому випадку. Скільки коштує послуга, ви можете дізнатися на нашому сайті. Мануальна чистка здійснюється в кілька етапів:
  • Демакіяж, усунення видимих забруднень.
  • Розпарювання поверхні епідермісу.
  • Обробка шкіри спеціальним гелем.
  • Видалення сальних пробок, вугрів, чорних цяток.
  • Дезінфекція.
 • Під час механічної чистки, як правило, виявляється локальна дія на проблемні ділянки шкіри обличчя, а саме центр (Т-зона). Основне завдання такої методики — глибоке очищення шкіри. Якщо ж необхідно відновити тургор дерми, мінімізувати вікові зміни, то такий метод поєднують з ультразвуковою чисткою, під час якої здійснюється вплив на все обличчя. Відбувається злущування верхнього шару епідермісу, що сприяє активації обмінних процесів у нижніх шарах шкіри. Методика сприяє не тільки очищенню пор, але й омолодженню дерми.

Пилинг в чистке лица

 • Хімічний пілінг — косметологічна процедура, в ході проведення якої використовуються спеціальні препарати або ферментні засоби, зокрема, фруктові кислоти. Компоненти засобів проникають в пори і викликають розрідження наявних забруднень. Метод ефективний і практично не має протипоказань. Чистка шкіри обличчя хімічними препаратами також сприяє поліпшенню кровопостачання дерми, відновленню її регенеративних і захисних функцій, тонусу.
 • Комбінована чистка поєднує в собі два види очищення шкіри: механічного і ультразвукового. Призначається для поліпшення стану шкіри, лікування акне, комедонів і висипу різного виду, профілактики повторного забруднення пор з подальшим утворенням чорних цяток. Фахівці клініки Bellezza використовують при виконанні комбінованої чистки ефективні препарати американського і французького виробництва. Косметологічні засоби допомагають позбавитися дерматологічних проблем.

Дерматологічна чистка шкіри обличчя повинна виконуватися тільки в спеціалізованому салоні. При цьому необхідно дотримуватися як технології підготовки до процедури, так і протоколу проведення маніпуляцій. Цікавитеся, де недорого зробити в Києві професійну чистку обличчя? Пропонуємо вам записатися на прийом до висококваліфікованого косметолога. Він швидко і точно визначить проблему, призначить ефективні процедури і лікування, і підкаже, які засоби купити для подальшого догляду за шкірою. Вартість послуг, що надаються клінікою Bellezza, вказана на нашому сайті. За бажанням ви можете отримати прайс. У ньому ви знайдете ціни на всі види процедур, які можна зробити в нашій клініці.

Вартість процедури

Чистка Danne
1900 ₴

Протокол чистки лица:

1. Очищение Deep Pore Cleancer противовоспалительным, бактерицидным средством.

2.Разжижение содержимого сальных желез, высвобождение загрязнений и избыточного кожного сала из пор с помощью размягчающего комедоны препарата

3. Очищение устьев сальных желез с помощью ультразвука;

4. Регенерация кожи с помощью  энзимной маски#1

5. Нанесение защитного крема.

*длительность процедуры 1ч.УДАЛЕНИЕ ПОВЕРХНОСТНЫХ КЛЕТОК PROZYME Danne
2200 ₴

Чистка лица для пористой, жирной кожи.

Помогает удалить темные зоны на коже, посредством расщепления мертвых темных клеток эпидермиса.

Активные препараты 

 • Prozyme-ферментный препарат, предназначен для удаления избытка мертвых клеток
 • ENZYME MASQUE #1 продолжительность процедуры 1:30

ЧИСТКА ГЛУБОКАЯ РЕВИЗИЯ КОЖИ
2200 ₴

Удаление мертвых клеток, глубокое очищение пор. Нормализация обменных процессов кожи, очищение от продуктов распада и токсинов.

стимулирует синтез собственного коллагена и выработку гиалуроновой кислоты; 

сужает поры и разглаживает морщины;

контролирует работу сальных желез;


Почему даже при отсутствии угрей и черных точек, уход за кожей нужно начинать с процедуры "Чистка лица" ?

Профессиональная чистка лица - это не про угри и черные точки. Чистка лица - это базовая процедура, которая сделает кожу свежей, здоровой, ухоженной. После чистки лица и устранения "лишнего, что мешало питанию кожи",  активные препараты наконец-то на 100% начнут оказывать то благотворное воздействие, заявленное производителем косметики.

У каждого своя ситуация с кожей лица.

У кого-то расширенные поры, 

у кого-то угри, 

или тусклый цвет лица,

или чрезмерная сухость и морщинки.

В любом случае, позвольте врачу-косметологу собрать анамнез и выбрать для Вас лучший уход дыхания и очищения кожи.


Безусловно важно, чтобы косметолог был с медицинским образованием.  У нас в клинике косметологи - с мед.образованием. Лечением кожи занимаются дерматологи и врачи косметологи. Немаловажную роль играет активность препаратов. В  Beauty Clinic Bellezza  лечение и уход за кожей только с использованием космецевтических активных или медицинских препаратов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Это зависит от жирности кожи и склонности кожи к образованию комедонов. 

Промежутки в процедуре варьируются от 1 до 3 месяцев.


Важно очищать кожу лица вечером и утром, использовать некомедогенные средства, снимать декоративную косметику.


Да, воспалительные элементы в ходе чистки не будут травмированы.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Почему уход за кожей нужно начинать с чистки лица.

Женщины, да и многие мужчины в погоне за молодостью и красотой часто перебарщивают с использованием косметических средств. Декоративная косметика забивает поры и оказывает негативное воздействие на работу сальных желез. В результате на коже могут появиться угри, черные точки и другие неприятности. Кроме того, негативное воздействие на дерму оказывают и другие факторы: плохая экология, стрессы, вредные привычки.