00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:
Лазерне лікування бородавок

Лазерне лікування бородавок

Тривалість процедури
30 хв.
Вартість
від 350 ₴

Використання лазера для виконання хірургічних операцій в сфері косметології дозволяє отримати безліч переваг. В першу чергу це малоінвазивний метод, який не потребує тривалої реабілітації, у багатьох випадках може застосовуватися в умовах салонів краси. Лазерне лікування бородавок — практично безболісна процедура і може використовуватися для видалення новоутворень у дорослих і дітей, до того ж на будь-якій частині тіла: на руках, обличчі, на нозі, в тому числі, на стопі.

Припікання бородавок лазером — суть методу, етапи виконання процедури, переваги

Процедура виконується за медичними і естетичними показаннями. Видалити бородавку рекомендується в тому випадку, якщо вона болить, має естетично непривабливий вигляд і великі розміри, розташована на видимих ділянках тіла або в зоні, де здійснюється безперервний вплив на новоутворення (тертя, тиск). Невус — це доброякісне новоутворення, а саме — скупчення пігментованих клітин. Характеризується вірусною етіологією, однак становить небезпеку, так як в деяких випадках може перероджуватися в рак. Вплив променя лазера здійснюється вибірково. Обробці підлягають саме клітини новоутворення, здорові тканини при цьому не зачіпаються.

Під впливом лазерного променя температура в клітинах тканин підвищується, в результаті чого вони руйнуються і відмирають. Важливою перевагою методу є те, що він не викликає зайвої крововтрати — під впливом високих температур судини коагулюють. Після процедури на шкірі (в місці впливу лазера) залишається лише невелика рана, яка швидко гоїться і покривається скоринкою. Через тиждень вона відпадає самостійно.

Припікання бородавок лазером — етапи виконання процедури, переваги

Поетапне виконання операції:

  • Знезараження шкіри в місці впливу лазера.
  • При необхідності виконується анестезія за допомогою спрею, гелю або ін’єкцій.
  • Лікар налаштовує апарат, вибираючи необхідну довжину лазера.
  • Видалення утвору. Операція триває зовсім недовго, турбуватися нема про що.
  • Антисептична обробка рани. Якщо є необхідність, накладається пов’язка.

За допомогою лазера ви зможете випалити навколонігтьові, плоскі, підошовні і бородавки іншого виду, а також папіломи. Процедура може бути призначена дитині, так як практично не має протипоказань. Крім того, якщо лазерне випалювання бородавок здійснюється в клініці Bellezza, виникнення негативних наслідків операції виключено. Процедура виконується у відповідності з усіма санітарно-гігієнічними вимогами і правилами. Наші фахівці поінформують вас щодо особливостей догляду за шкірою після виведення новоутворення.

Якщо зважилися прибрати бородавку, слід ознайомитись з правилами догляду після процедури

  • Протягом 2-3 днів після операції рану не можна мочити.
  • Не поспішайте видаляти кірочку, що утворилася, почекайте поки вона відпаде сама.
  • Рану слід обробляти антисептиком.
  • Уникайте епіляції в місці операції аж до повного загоєння рани.
  • Подбайте про захист шкіри від дії ультрафіолету.

Іноді люди, наслухавшись порад друзів, намагаються займатися самолікуванням. Через брак часу їм здається, що легше купити який-небудь препарат для випалювання бородавки в аптеці, ніж виділити півдня на відвідування клініки. На жаль, часто такі експерименти закінчуються плачевно, і в підсумку людям доводиться займатися лікуванням не тільки новоутворень, але й опіків.

Якщо вас цікавить, скільки коштує процедура видалення бородавки лазером в Києві, проконсультуйтеся з фахівцями клініки Bellezza. Кваліфікований лікар не тільки проведе огляд, визначить рівень складності проблеми, але й запропонує найоптимальніший і вигідний за ціною для вас варіант її вирішення. Поспішаємо вас порадувати — вартість процедур в нашій клініці абсолютно доступна.

Вартість процедури

Видалення бородавки 1 елемент + огляд дерматолога
750 ₴

Лазерне видалення бородавки та надання рекомендацій дерматологом

Видалення бородавки 1 елемент
350 ₴

видалення бородавки до 0,5 мм.

Бородавка на стопі
500 ₴

Лазерне видалення бородавки 1 елемент

Лазерне видалення бородавки (в пакеті від 3-5 шт.) 1 елемент
200 ₴

Вартість видалення бородавки 1 елемент  200 грн., при видаленні бородавок від 3-5 шт.

Лазерне видалення бородавки (в пакеті від 5-10 шт.) 1 елемент
200 ₴

Вартість видалення бородавки 1 елемент 350 грн, при видаленні бородавок від 5 до 10 шт.

Лазерне видалення бородавки (в пакеті від 10 шт.) 1 елемент
150 ₴

Вартість видалення 1 елемент 100 грн., при видаленні бородавок від 10 шт.

Лазерне видалення материнської бородавки 1 елемент
600 ₴

Велика материнська бородавка від 0,5 мм 

Які є протипоказання для лазерного видалення бородавок?

Протипоказаннями є період вагітності та лактації, загострення хронічних хвороб, проблеми серцево-судинної системи, легень, наявність новоутворень, цукрового діабету, запальних процесів та аутоімунних захворювань.


У перші 2-3 дні слід уникати контакту з водою тими ділянками тіла, де було проведено лазерне видалення бородавки. За рекомендаціями дерматолога, можна обробляти  рану антисептичними засобами. Також заборонені будь-які механічні маніпуляції з обробленою ділянкою.

Варто вчасно (кожні 3 години)  оновлювати захист від дії ультрафіолетових променів, використовуючи засіб з високим індексом захисту (SPF 50 ++).

 Так, для лазерного видалення потрібне заключення дерматолога.

Після видалення бородавки, лікар надасть Вам наступні рекомендації.

По бажанню може бути використана місцева анестезія - крем, гель або спрей.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису на консультацію на цій сторінці або зателефонувати за нашими номерами: 

📞(044) 229-99-80, 

📞(067) 459-2-888, 

📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо