Поділитися:
Лазерне лікування бородавок

Лазерне лікування бородавок

Використання лазера для виконання хірургічних операцій в сфері косметології дозволяє отримати безліч переваг. В першу чергу це малоінвазивний метод, який не потребує тривалої реабілітації, у багатьох випадках може застосовуватися в умовах салонів краси. Лазерне лікування бородавок — практично безболісна процедура і може використовуватися для видалення новоутворень у дорослих і дітей, до того ж на будь-якій частині тіла: на руках, обличчі, на нозі, в тому числі, на стопі.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

Припікання бородавок лазером — суть методу, етапи виконання процедури, переваги

Процедура виконується за медичними і естетичними показаннями. Видалити бородавку рекомендується в тому випадку, якщо вона болить, має естетично непривабливий вигляд і великі розміри, розташована на видимих ділянках тіла або в зоні, де здійснюється безперервний вплив на новоутворення (тертя, тиск). Невус — це доброякісне новоутворення, а саме — скупчення пігментованих клітин. Характеризується вірусною етіологією, однак становить небезпеку, так як в деяких випадках може перероджуватися в рак. Вплив променя лазера здійснюється вибірково. Обробці підлягають саме клітини новоутворення, здорові тканини при цьому не зачіпаються.

Під впливом лазерного променя температура в клітинах тканин підвищується, в результаті чого вони руйнуються і відмирають. Важливою перевагою методу є те, що він не викликає зайвої крововтрати — під впливом високих температур судини коагулюють. Після процедури на шкірі (в місці впливу лазера) залишається лише невелика рана, яка швидко гоїться і покривається скоринкою. Через тиждень вона відпадає самостійно.

Припікання бородавок лазером — етапи виконання процедури, переваги

Поетапне виконання операції:

  • Знезараження шкіри в місці впливу лазера.
  • При необхідності виконується анестезія за допомогою спрею, гелю або ін’єкцій.
  • Лікар налаштовує апарат, вибираючи необхідну довжину лазера.
  • Видалення утвору. Операція триває зовсім недовго, турбуватися нема про що.
  • Антисептична обробка рани. Якщо є необхідність, накладається пов’язка.

За допомогою лазера ви зможете випалити навколонігтьові, плоскі, підошовні і бородавки іншого виду, а також папіломи. Процедура може бути призначена дитині, так як практично не має протипоказань. Крім того, якщо лазерне випалювання бородавок здійснюється в клініці Bellezza, виникнення негативних наслідків операції виключено. Процедура виконується у відповідності з усіма санітарно-гігієнічними вимогами і правилами. Наші фахівці поінформують вас щодо особливостей догляду за шкірою після виведення новоутворення.

Якщо зважилися прибрати бородавку, слід ознайомитись з правилами догляду після процедури

  • Протягом 2-3 днів після операції рану не можна мочити.
  • Не поспішайте видаляти кірочку, що утворилася, почекайте поки вона відпаде сама.
  • Рану слід обробляти антисептиком.
  • Уникайте епіляції в місці операції аж до повного загоєння рани.
  • Подбайте про захист шкіри від дії ультрафіолету.

Іноді люди, наслухавшись порад друзів, намагаються займатися самолікуванням. Через брак часу їм здається, що легше купити який-небудь препарат для випалювання бородавки в аптеці, ніж виділити півдня на відвідування клініки. На жаль, часто такі експерименти закінчуються плачевно, і в підсумку людям доводиться займатися лікуванням не тільки новоутворень, але й опіків.

Якщо вас цікавить, скільки коштує процедура видалення бородавки лазером в Києві, проконсультуйтеся з фахівцями клініки Bellezza. Кваліфікований лікар не тільки проведе огляд, визначить рівень складності проблеми, але й запропонує найоптимальніший і вигідний за ціною для вас варіант її вирішення. Поспішаємо вас порадувати — вартість процедур в нашій клініці абсолютно доступна.

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо