Ботокс губ Поділитися:
Ботокс губ

Ботокс губ - сучасний метод корекції форми губ і усунення інших проблем

Корекція губ відноситься до однієї з найбільш затребуваних, часто виконуваних процедур в сфері естетичної медицини. Часто пацієнти клінік і салонів краси просять змоделювати контур, так як він здається їм невиразним або асиметричним. Крім того, такий метод дозволяє усунути зморшки в області рота. Якщо у вас тонкі, без чіткого контуру або оточені сіточкою дрібних або глибоких зморшок губи, то ботокс губ - оптимальний варіант вирішення проблеми. Метод перевірений і здійснюється з використанням високоякісних препаратів. Однак отримання позитивного результату і відсутність побічних явищ після процедури можна гарантувати лише в тому випадку, якщо ви скористалися послугами професійних косметологів.

У клініці «Bellezza» працюють справжні фахівці в області косметології, вони нададуть вам всю інформацію щодо особливостей проведення процедури і проінформують про те, скільки коштує одна ін'єкція ботокса губ.

Тривалість процедури
40 хв
Вартість
від 6 000 грн

Ботокс губ - принцип дії препарату, особливості виконання процедури, показання

Багато хто вважає, що ботокс використовується в першу чергу для збільшення губ. Однак, ця думка помилкова. На відміну від ін'єкцій гіалуронової кислоти, яка у вигляді філерів вводяться в місця з відсутніми обсягами і таким чином дозволяють збільшити губи, ботулотоксин, блокуючи передачу імпульсів, сприяє розслабленню м'язів і зняттю спазму. Коли губи не стиснуті, а трохи відхилені, розслаблені, - це виглядає сексуально. Часто цю корекцію називають "сексі ЛІПС". Крім того, губи виглядають натурально, на відміну від результату процедур, спрямованих на їх збільшення.

Основні показання для проведення процедури

 • звичка підтискати губи;
 • нечіткі контури;
 • зморшки навколо рота;
 • опущені куточки губ.

Проблему приблизно 80% жінок, що скаржаться на зовнішній вигляд своїх губ, можна вирішити без хірургічного втручання. Як правило, негативні емоції викликають вид мімічних зморшок, які деформують контур і змінюють форму. Корекція губ ботоксом є єдиним неінвазивним способом, що дозволяє поліпшити їх зовнішній вигляд і довести форму до досконалості. Підготовчий етап - за день до процедури не рекомендується:

 • вживати алкогольні напої;
 • робити фізичні вправи або працювати в зігнутій позі;
 • приймати антибіотики, болезаспокійливі засоби, антикоагулянти.

Уколи ботокса, - це безболісний процес, який не займає багато часу. Введення препарату в м'які тканини губ робить їх вигини гладкими, з чіткими контурами. Перед сеансом область навколо обробляється антисептиком, а ін'єкції виконуються ультратонкою голкою вздовж контурної лінії в місцях скупчення зморшок. Відстань між уколами становить 2 - 3 мм. Результат - шкіра навколо рота стає гладкою і рівною. Після ін'єкції в перші 3 дні ефект тільки зростає, а результат зберігається протягом 5 - 7 місяців. Але після того як склад уколів припиняє свою дію і виводиться з організму, процедуру можна повторити.

Ботокс губ: протипоказання

Перед виконанням процедури обов'язкова консультація косметолога. Він роз'яснить всі тонкощі, з'ясує, чи немає у вас протипоказань до даної методики. Процедура не проводиться в таких випадках: при наявності інфекційних захворювань, герпесу. Метод протипоказаний жінкам, які годують і вагітним жінкам, а також пацієнтам з аутоімунними захворюваннями. Уточніть інформацію про всі протипоказання у представників клініки «Bellezza». Вартість послуг прийнятна і доступна практично всім.

Яких рекомендацій слід дотримуватися після процедури:

 • Утримуватися від фізичної активності.
 • Не вживати алкоголь.
 • Не відвідувати солярій, сауну, так як вплив підвищеної температури може викликати набряк.
 • Корекція губ ботоксом виконується незалежно від віку пацієнта.

Результат буде ефективніше в поєднанні з такими послугами:

Вартість процедури

Regenal Idea Lips 1ml
6 500 грн
Regenal Idea 1ml
7 000 грн
Juvederm 2 (з лідокаїном) 0,55ml
6 000 грн
Juvederm Volift 0,55ml
7 800 грн
Juvederm 3 (з лідокаїном) 1 ml
9 000 грн

Какие противопоказания могут быть к процедуре?

Не рекомендовано проводить ботулинотерапию для зоны губ при наличии 

индивидуальной непереносимости препарата, 

беременности и периода лактации, 

аутоиммунных мышечных заболеваний и заболеваний крови. 

Более детально относительно противопоказаний стоит пообщаться с врачом- косметологом клиники “Bellezza”, который поможет выбрать удачный период для процедуры.

Нет. 

Ботулотоксин снимает спазмированность круговой мышцы рта, благодаря чему губы перестают выглядеть сжатыми а  кисетные морщины разглаживаются.

В день процедуры исключить физическую активность. 

На протяжении 3 дней воспрещается механическое воздействие на обрабатываемый участок (трение, сминание, активная деформация) и интенсивный контакт с водой. 

Также исключите перегревание тканей - горячую ванну или душ, сушку волос феном, бани и сауны. 

Избегайте попадания на губы прямых солнечных лучей.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Да.

Процедура ботулинотерапии расслабит мышцу, а филлер заполнит образовавшиеся заломы и восстановит контур губ. 


У нас также пользуются спросом: Лечение вросшего ногтя, Гироудотерапия, Радиесс (Radiesse), Удаление родинок, Мезонити, Биоревитализация, Удаление папиллом, Ботулинотерапия, Увеличение губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо