Поділитися:

Більше ніж біоревіталізація - Aquashine

Дата публікації: 03.10.2019

Унікальний препарат, який надає ефект вираженого біоліфтінга.В його складі г-ва кислота, багатий пептидний комплекс, мінерали, коензими, вітаміни, амінокислоти, нуклеїнові кислоти.

Сучасні косметичні методики омолодження користуються широкою популярністю у жінок, які хочуть продовжити і зберегти молодість своєї шкіри. Біоревіталізація - одна з найбільш ефективних ін'єкційних методик, яка показала досить швидкий і помітний результат. Застосовувати подібну процедуру досить курсом з 3-4 процедур, з інтервалом в місяць, 1-2 рази на рік.

Для проведення біоревіталізації зазвичай використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Але буквально недавно на ринку з'явився революційний препарат AQUASHINE Revofil, випущений південнокорейським фармацевтичним концерном Caregen Co.LTD. Головна перевага цього препарату в тому, що крім очищеної г-вої кислоти він містить ще безліч додаткових компонентів, які підсилюють і підтримують дію один одного.

Опис препарату AQUASHINE

На ринку представлено три різновиди цього кошти: AQUASHINE, AQUASHINE BR, AQUASHINE BTX. Відрізняються вони несуттєво, але все ж про ці відмінності слід знати. Всі препарати мають гарний антивіковий ефект, тому що головним компонентом там виступає високомолекулярна г-ва кислота. Об'єм препарату 2 мл., склад препарату унікальний для ринку естетичної косметології, до того ж цей препарат обійдеться вам трохи дешевше аналогічних біоревіталізірующіх засобів європейських торгових марок, які широко використовуються в сфері краси.

AQUASHINE класичний. Препарат розрахований на вікову категорію пацієнтів від 30-40 років.

Містить 56 додаткових компонентів в число яких входять:

• чотири види олігопептидів,

• двадцять чотири види амінокислот,

• вітаміни групи В, які сприятливо впливають на шкіру, а також А, С, E, K, I,

• мінерали і коензими.

Потрапляючи в глибинні шари шкіри, він забезпечує:

• інтенсиний ліфтинг, зволоження, звуження пор, нормалізацію роботи сальних залоз і ін.

• Зморшки інтенсивно розгладжуються, ваша шкіра стає пружною і ніжною, тому що в клітинах відновлюються процеси вироблення еластину і колагену.

Aquashine BR (освітлюючий) рекомендується використовувати для пацієнтів 45-50 років.

За своїм складом Aquashine і Aquashine BR схожі на 80%. Маркування BR позначає додавання освітлюючого компонента. Унікального пептиду, який знижує вираженість вікової пігментації шкіри і блокує появу плям в подальшому. Саме тому препарат AQUASHINE BR рекомендується використовувати для пацієнтів з вираженою пігментацією, яка починає проявлятися в 40-50 років.

Біоревіталізація за допомогою AQUASHINE BR (освітлюючий) дозволить помітно усунути пігментні плями, зморшки, позбутися від купероза і виражених пір, додасть шкірі обличчя здоровий колір, зволожить і ущільнити її. Істотно підвищить тонус і еластичність дермального шару.

Біоревіталізація за допомогою AQUASHINE BTX (антивіковий).

Препарат має потужну ліфтінгову, реконструючу і освітліючу дію. Пептиди, що входять до складу препарату, блокують фермент, що руйнує волокна колагену і еластину, тим самим відбувається інтенсивне ущільнення шкіри, м'язів і фасцій.

    Біоревіталізація AQUASHINE
 грн.
412 40 хв Aquashine 2 ml. Дає ефект вираженого біоліфтінга, стимулює синтез ГК і коллагена. Від 30 років.
4900,00
412/1 40 хв Aquashine BR 2 ml. Усуває пігментні плями, вирівнює тон, додасть шкірі обличчя здоровий колір, зволожить і ущільнити її. Допоміжні компоненти надаю антиоксидантну дію. Від 40 років.
4900,00
413 40 хв Aquashine BTX 2 ml. Ліфтинг, зменшення глибини зморшок, поліпшення кольору шкіри. Від 45 років.
5500,00


У косметологічному центрі «Bellezza» ви отримаєте професійну консультацію досвідченого лікаря дерматолога - косметолога. Він оцінить стан вашої шкіри і ступінь естетичних проблем, що дозволить підібрати вам комплекс коригуючих і омолоджуючих процедур, які дадуть помітний результат.

Повернути молодість вашій шкірі реально, важливо правильно вибрати косметолога.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо