Meso Wharton (Мезовартон) Поділитися:
Meso Wharton (Мезовартон)

Meso Wharton (Мезовартон)

Людське тіло влаштовано таким чином, що лише досить короткий період часу воно залишається молодим і енергійним без отримання допомоги ззовні. Після 30 років в організмі починається незворотний процес старіння. Цей вік умовний, так як, окрім загальноприйнятих стандартів, ще є генетичні особливості, спосіб життя, загальне фізичні і психічне здоров'я людини та інші фактори. Люди завжди прагнули підтримати красу і подовжити молодість тіла. На сьогоднішній день пропонується величезна кількість засобів, які цьому сприяють. Мезовартон - це медичний препарат нового покоління, призначений для біоревіталізації шкіри. Такі процедури набувають актуальності після 40-45 років. Основною діючою речовиною Мезовартона є синтетичний аналог ембріонального пептиду. Він надає наступну дію:

 • активізує розподіл стовбурових клітин шкіри;
 • оновлює міжклітинний матрикс;
 • стимулює оновлення дерми;
 • відновлює життєдіяльність клітин;
 • підвищує активність фібропластів;
 • сприяє посиленому синтезу гіалуронової кислоти та волокон колагену.

Відкриття препарату Meso Wharton пов'язано з діяльністю Б.М. Петриківського, акушера-гінеколога і хірурга, який проводив операції при виявленні різних відхилень у розвитку плоду. Дослідження гелеподібної субстанції пуповини дозволило виділити пептид, що відповідає за регуляцію активності стовбурових клітин. Крім основної речовини, Мезовартон містить гіалуронову кислоту, фактори росту клітин шкіри, препарат, який стимулює регенеративні процеси, амінокислоти та ін. Meso Wharton пройшов суворі клінічні випробування, в результаті яких було зроблено висновок про його безпеку. До складу Мезовартона входять сигнальні молекули, а не власне стовбурові клітини. Це дозволяє уникнути ускладнень, пов'язаних саме з клітинними технологіями.

Тривалість процедури
30 хв
Вартість
від 4 900 грн

Показання до застосування Мезовартона

У житті сучасної людини є багато факторів, що викликають передчасне старіння шкіри. Це забруднення навколишнього середовища, неправильне харчування, стреси, хронічна втома, гормональні та інші порушення в роботі організму. Застосування таких препаратів, як Мезовартон, допоможе зменшити або повністю усунути вікові зміни шкіри. Ін'єкції Мезовартона застосовуються в таких цілях:

 • активне відновлення природної регуляції життєдіяльності клітин і тканин;
 • заміщення клітинних структур, процес оновлення яких уповільнено;
 • Мезовартон запобігає в'яненню шкіри;
 • корекція вікових змін при втраті тонусу, гравітаційному птозі та ін .;
 • запобігання появи зморшок;
 • передопераційна підготовка до пластики;
 • реабілітація в період після корекції;
 • відновлення зовнішнього вигляду шкіри після проведення лазерної шліфовки;
 • видалення гіперпігментації і освітлення шкіри.

Виробники пропонують величезну кількість косметики (креми, лосьйони, скраби та ін.), Але ефект від їх застосування практично завжди дуже віддалений у часі і незначний. Вже після двох ін'єкцій Мезовартона шкіра набуває еластичності, виглядає зволоженою і пружною, поліпшується її зовнішній вигляд. Після 7 процедур обличчя, область навколо очей, зона декольте, шия і інші частини тіла, куди робилися уколи Мезовартона, значно підтягуються і ущільнюються за рахунок активізації окислювально-відновних процесів, гідратації, підвищення рівня факторів росту та ін.

Особливості впливу препарату Mesovarton

Зменшення біологічних ресурсів шкіри стає явно помітним приблизно до 45 років. Саме в цьому віці рекомендується починати курс ін'єкційної терапії з використанням препарату «Мезовартон». У деяких випадках процедури призначаються і в більш молодому віці - свідчення лікар визначає індивідуально.

Крім синтетичного аналога ембріонального пептиду, до складу Meso Wharton входять і інші речовини, які посилюють вплив основного компонента:

 • поліпептиди і олігопептиди: низькомолекулярні фрагменти білкових молекул, які легко проникають крізь роговий шар шкіри в її більш глибокі структури і стимулюють поділ фібропластів (клітин, що синтезують колаген та еластин);
 • трипептид, що містить мідь: стимулює процеси регенерації в шкірі;
 • амінокислоти - речовини, необхідні для синтезу колагену;
 • високомолекулярна гіалуронова кислота - речовина, що є основним компонентом синовіальної рідини і біологічного мастила (утримує в шкірі молекули води).

Всі ці та інші активні компоненти Meso Warton повертають шкірі здоров'я, молодість і квітучий вигляд.

Препарат поставляється в стерильних шприцах об'ємом 1,5 мл. Цієї кількості достатньо для разової обробки шкіри обличчя, шиї і декольте, іноді і кистей рук. Кількість препарату, що вводиться, кратність обробок і перерви між ними визначає лікар-косметолог в кожному конкретному випадку. Ціна процедури також залежить від цих чинників.

Біоревіталізація Meso Warton проводиться так само, як і інші ін'єкційні методики. Процедура представляє собою звичайні інтрадермальні ін'єкції на проблемних ділянках. Перед введенням препарату за бажанням клієнта на шкіру наноситься місцевий анестетик (все залежить від індивідуальної чутливості).

Після процедури наноситься охолоджуючий крем. У деяких випадках можуть залишитися невеликі папули, які швидко зникають.

Препарат має позитивний досвід застосування в салонах краси і відповідні відгуки. Косметологічна клініка Beauty Clinic Spa Bellezza пропонує послуги мезотерапії з використанням препарату Meso Wharton. Послугами медичного центру користуються не тільки жителі Києва, а й Харкова, Одеси, Львова та інших міст України. Дізнатися ціни та записатися на процедури можна за телефоном, вказаним на сайті.

Ефект від ін'єкцій Мезовартона

Виробники пропонують величезну кількість косметики (креми, лосьйони, скраби та ін.), Але ефект від їх застосування практично завжди дуже віддалений у часі і незначний. Вже після двох ін'єкцій Мезовартона шкіра набуває еластичність, виглядає зволоженою і пружною, поліпшується її зовнішній вигляд. Після 7 процедур обличчя, область навколо очей, зона декольте, шия і інші частини тіла, куди робилися уколи Мезовартона, значно підтягуються і ущільнюються за рахунок активізації окислювально-відновних процесів, гідратації, підвищення рівня факторів росту та ін.

Вартість процедури

"Meso-Wharton P199™"(Мезовартон).
5 000 грн

Курс 4-6 сеансів.

Показання

Профілактика і лікування вікових змін шкіри: сухість, зморшки, атонія, дисхромія. Компонент Warton Jelly Peptide P 199 - синтетичний аналог ембріонального пептиду, сприяє відновленню клітин шкіри. Пептид стимулює оновлення клітин дерми, підвищує синтетичну активність фібробластів, сприяє утворенню гіалуронової кислоти і повноцінних волокон колагену. Рекомендувати після 35 років.

"Meso-Xanthin F199™" (Мезоксантин)
4 900 грн

"Meso-Xanthin F199 ™" (Мезоксантин) - для інтенсивної антивікової терапії шкіри обличчя, для репарації ДНК клітин шкіри, призначений для "anti-age" терапії шкіри обличчя після 25-30 років.

MESOEYE™ С71
5 000 грн

Курс 3-6 сеансів.

Показання до застосування:

 • початкова стадія формування періорбітальних гриж
 • темні кола під очима
 • пастозність
 • зниження тонусу і тургору шкіри
 • мімічні зморшки навколо очей
 • реабілітація периорбитальної області після блефаропластики
MESOSCULPT
5 000 грн

Курс 4-б сеансів. Впливає на атравматичний ліпомодіфікуючий ефект; контроль адіпогенеза; контроль ліпогенеза, лімфодренажну дію; протизапальний ефект; поліпшення мікроциркуляції; вазопротекція, дермомодулювання; ревіталізія; ліфтинг.

Показання до застосування:

 • Підшкірні жирові відкладення
 • Порушення мікроциркуляції і лімфообігу
 • Гравітаційний птоз I-II ступеня
 • Деформаційний і втомлений типи старіння.

Какие противопоказания к процедуре Мезовартон?

Инъекции красоты на основе пептидов и гиалуроновой кислоты запрещено посещать при наличии таких противопоказаний:

беременность и период лактации;

обострение хронических заболеваний;

системные заболевания крови, эндокринной системы;

наличие новообразований;

воспалительные элементы в зоне инъекций;

непереносимость компонентов препарата;

Врач клиники "Bellezza" внимательно проверит у вас отсутствие противопоказаний.

В случае их наличия, поможет Вам определится с новой датой процедуры.

Биорепаранты в клинике "Bellezza" отличаются своими показаниями и рекомендованным возрастом к процедуре.

 • Meso-Xanthin F199 помогает справиться с такими проблемами, как обезвоживание, акне, пигментация, повышенное выделение себума. 
 • Meso-Wharton P199 показан при признаках старения, для устранения возрастных изменений кожи.
 •  MESOEYE C71 помогает устранить выраженность мешков и морщин под глазами.
 • MESOSCULPT C71 направлен на устранение локальных жировых пакетов в области носогубной складки, малярных мешков, второго подбородка, стимулирует деструкцию жировой ткани.


Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Препараты Meso-Xanthin F199 и

MESOEYE C71 назначают с 25 лет.

Препараты Meso-Wharton P199 и MESOSCULPT C71 показаны с 35 лет.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 

📞(044) 229-99-80, 

📞(067) 459-2-888, 

📞(095) 459-2-888

Курс состоит из 3-6 процедур (в зависимости от состояния кожи), 1 раз в неделю.

Повторять курс препаратов Meso-Xanthin F199 и Meso-Wharton P199 каждые 12-18 месяцев, 

MESOEYE C71 - каждые 12 месяцев,

MESOSCULPT C71 - каждые 4-6месяцев.

У нас также пользуются спросом: Лечение вросшего ногтя, Гироудотерапия, Радиесс (Radiesse), Удаление родинок, Мезонити, Биоревитализация, Удаление папиллом, Ботулинотерапия, Увеличение губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо