Meso Wharton (Мезовартон) Поділитися:
Meso Wharton (Мезовартон)

Ін'єкції Meso Wharton (Мезовартон)

Тривалість процедури
30 хв
Вартість
6400 грн

Людське тіло влаштовано таким чином, що лише досить короткий період часу воно залишається молодим і енергійним без отримання допомоги ззовні. Після 30 років в організмі починається незворотний процес старіння. Цей вік умовний, так як, окрім загальноприйнятих стандартів, ще є генетичні особливості, спосіб життя, загальне фізичні і психічне здоров'я людини та інші фактори. Люди завжди прагнули підтримати красу і подовжити молодість тіла. На сьогоднішній день пропонується величезна кількість засобів, які цьому сприяють. Мезовартон - це медичний препарат нового покоління, призначений для біоревіталізації шкіри. Такі процедури набувають актуальності після 40-45 років. Основною діючою речовиною Мезовартона є синтетичний аналог ембріонального пептиду. Він надає наступну дію:

 • активізує розподіл стовбурових клітин шкіри;
 • оновлює міжклітинний матрикс;
 • стимулює оновлення дерми;
 • відновлює життєдіяльність клітин;
 • підвищує активність фібропластів;
 • сприяє посиленому синтезу гіалуронової кислоти та волокон колагену.

Відкриття препарату Meso Wharton пов'язано з діяльністю Б.М. Петриківського, акушера-гінеколога і хірурга, який проводив операції при виявленні різних відхилень у розвитку плоду. Дослідження гелеподібної субстанції пуповини дозволило виділити пептид, що відповідає за регуляцію активності стовбурових клітин. Крім основної речовини, Мезовартон містить гіалуронову кислоту, фактори росту клітин шкіри, препарат, який стимулює регенеративні процеси, амінокислоти та ін. Meso Wharton пройшов суворі клінічні випробування, в результаті яких було зроблено висновок про його безпеку. До складу Мезовартона входять сигнальні молекули, а не власне стовбурові клітини. Це дозволяє уникнути ускладнень, пов'язаних саме з клітинними технологіями.

Показання до застосування Мезовартона

У житті сучасної людини є багато факторів, що викликають передчасне старіння шкіри. Це забруднення навколишнього середовища, неправильне харчування, стреси, хронічна втома, гормональні та інші порушення в роботі організму. Застосування таких препаратів, як Мезовартон, допоможе зменшити або повністю усунути вікові зміни шкіри. Ін'єкції Мезовартона застосовуються в таких цілях:

 • активне відновлення природної регуляції життєдіяльності клітин і тканин;
 • заміщення клітинних структур, процес оновлення яких уповільнено;
 • Мезовартон запобігає в'яненню шкіри;
 • корекція вікових змін при втраті тонусу, гравітаційному птозі та ін .;
 • запобігання появи зморшок;
 • передопераційна підготовка до пластики;
 • реабілітація в період після корекції;
 • відновлення зовнішнього вигляду шкіри після проведення лазерної шліфовки;
 • видалення гіперпігментації і освітлення шкіри.

Виробники пропонують величезну кількість косметики (креми, лосьйони, скраби та ін.), Але ефект від їх застосування практично завжди дуже віддалений у часі і незначний. Вже після двох ін'єкцій Мезовартона шкіра набуває еластичності, виглядає зволоженою і пружною, поліпшується її зовнішній вигляд. Після 7 процедур обличчя, область навколо очей, зона декольте, шия і інші частини тіла, куди робилися уколи Мезовартона, значно підтягуються і ущільнюються за рахунок активізації окислювально-відновних процесів, гідратації, підвищення рівня факторів росту та ін.

Особливості впливу препарату Mesovarton

Зменшення біологічних ресурсів шкіри стає явно помітним приблизно до 45 років. Саме в цьому віці рекомендується починати курс ін'єкційної терапії з використанням препарату «Мезовартон». У деяких випадках процедури призначаються і в більш молодому віці - свідчення лікар визначає індивідуально.

Крім синтетичного аналога ембріонального пептиду, до складу Meso Wharton входять і інші речовини, які посилюють вплив основного компонента:

 • поліпептиди і олігопептиди: низькомолекулярні фрагменти білкових молекул, які легко проникають крізь роговий шар шкіри в її більш глибокі структури і стимулюють поділ фібропластів (клітин, що синтезують колаген та еластин);
 • трипептид, що містить мідь: стимулює процеси регенерації в шкірі;
 • амінокислоти - речовини, необхідні для синтезу колагену;
 • високомолекулярна гіалуронова кислота - речовина, що є основним компонентом синовіальної рідини і біологічного мастила (утримує в шкірі молекули води).

Всі ці та інші активні компоненти Meso Warton повертають шкірі здоров'я, молодість і квітучий вигляд.

Препарат поставляється в стерильних шприцах об'ємом 1,5 мл. Цієї кількості достатньо для разової обробки шкіри обличчя, шиї і декольте, іноді і кистей рук. Кількість препарату, що вводиться, кратність обробок і перерви між ними визначає лікар-косметолог в кожному конкретному випадку. Ціна процедури також залежить від цих чинників.

Біоревіталізація Meso Warton проводиться так само, як і інші ін'єкційні методики. Процедура представляє собою звичайні інтрадермальні ін'єкції на проблемних ділянках. Перед введенням препарату за бажанням клієнта на шкіру наноситься місцевий анестетик (все залежить від індивідуальної чутливості).

Після процедури наноситься охолоджуючий крем. У деяких випадках можуть залишитися невеликі папули, які швидко зникають.

Препарат має позитивний досвід застосування в салонах краси і відповідні відгуки. Косметологічна клініка Beauty Clinic Spa Bellezza пропонує послуги мезотерапії з використанням препарату Meso Wharton. Послугами медичного центру користуються не тільки жителі Києва, а й Харкова, Одеси, Львова та інших міст України. Дізнатися ціни та записатися на процедури можна за телефоном, вказаним на сайті.

Ефект від ін'єкцій Мезовартона

Виробники пропонують величезну кількість косметики (креми, лосьйони, скраби та ін.), Але ефект від їх застосування практично завжди дуже віддалений у часі і незначний. Вже після двох ін'єкцій Мезовартона шкіра набуває еластичність, виглядає зволоженою і пружною, поліпшується її зовнішній вигляд. Після 7 процедур обличчя, область навколо очей, зона декольте, шия і інші частини тіла, куди робилися уколи Мезовартона, значно підтягуються і ущільнюються за рахунок активізації окислювально-відновних процесів, гідратації, підвищення рівня факторів росту та ін.

Вартість процедури

"Meso-Wharton P199™"(Мезовартон).
6400 грн

Курс 4-6 сеансів.

Одна процедура курсу-5900 ₴

Разова профілактична 6400 ₴

Показання

Профілактика і лікування вікових змін шкіри: сухість, зморшки, атонія, дисхромія. Компонент Warton Jelly Peptide P 199 - синтетичний аналог ембріонального пептиду, сприяє відновленню клітин шкіри. Пептид стимулює оновлення клітин дерми, підвищує синтетичну активність фібробластів, сприяє утворенню гіалуронової кислоти і повноцінних волокон колагену. Рекомендувати після 35 років.

"Meso-Xanthin F199™" (Мезоксантин)
6400 грн

"Meso-Xanthin F199 ™" (Мезоксантин) - для інтенсивної антивікової терапії шкіри обличчя, для репарації ДНК клітин шкіри, призначений для "anti-age" терапії шкіри обличчя після 25-30 років.

Одна процедура курсу-5900 ₴

Разова профілактична 6400 ₴

MESOEYE™ С71
6400 грн

Курс 3-6 сеансів.

Одна процедура курсу-5900 ₴

Разова профілактична 6400 ₴

Показання до застосування:

 • початкова стадія формування періорбітальних гриж
 • темні кола під очима
 • пастозність
 • зниження тонусу і тургору шкіри
 • мімічні зморшки навколо очей
 • реабілітація периорбитальної області після блефаропластики
MESOSCULPT
6400 грн

Одна процедура курсу-5700 ₴

Разова профілактична 6400 ₴

Курс 4-б сеансів. Впливає на атравматичний ліпомодіфікуючий ефект; контроль адіпогенеза; контроль ліпогенеза, лімфодренажну дію; протизапальний ефект; поліпшення мікроциркуляції; вазопротекція, дермомодулювання; ревіталізія; ліфтинг.

Показання до застосування:

 • Підшкірні жирові відкладення
 • Порушення мікроциркуляції і лімфообігу
 • Гравітаційний птоз I-II ступеня
 • Деформаційний і втомлений типи старіння.

Які протипоказання до процедури Мезовартон?

Ін'єкції краси на основі пептидів і гіалуронової кислоти заборонено відвідувати при наявності таких протипоказань:

 • вагітність і період лактації;
 • загострення хронічних захворювань;
 • системні захворювання крові, ендокринної системи;
 • наявність новоутворень;
 • запальні елементи в зоні ін'єкцій;
 • непереносимість компонентів препарату;

Лікар клініки "Bellezza" уважно перевірить у вас відсутність протипоказань.

У разі їх наявності, допоможе вам визначиться з новою датою процедури.

Біорепаранти в клініці "Bellezza" відрізняються своїми показаннями і рекомендованим віком до процедури.

Meso-Xanthin F199 допомагає впоратися з такими проблемами, як зневоднення, акне, пігментація, підвищене виділення себума. 

Meso-Wharton P199 показаний при ознаках старіння, для усунення вікових змін шкіри.

MESOEYE C71 допомагає усунути вираженість мішків і зморшок під очима.

MESOSCULPT C71 спрямований на усунення локальних жирових пакетів в області носогубної складки, малярних мішків, другого підборіддя, стимулює деструкцію жирової тканини.

Наша команда це більше 20 фахівців високого класу, кваліфікація яких підтверджується дипломами, сертифікатами та відгуками клієнтів.

Препарати Мезоксантин F199 і МЕЗОГЛАЗОК C71 призначають з 25 років.

Препарати Мезо-Уортон Р199 і МЕЗО-СКУЛЬПТОР С71 показані з 35 років.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису на консультацію на цій сторінці або відразу зателефонувати за нашими номерами телефонів 

Телефони (044) 229-99-80, 

Телефон (067) 459-2-888, 

Телефон (095) 459-2-888

Курс складається з 3-6 процедур (в залежності від стану шкіри), 1 раз в тиждень.

Повторювати курс препаратів Meso-Xanthin F199 і Meso-Wharton P199 кожні 12-18 місяців, 

MESOEYE C71-кожні 12 місяців,

MESOSCULPT C71-кожні 4-6 місяців.

У нас також користуються попитом: лікування врослого нігтя, Гіроудотерапія, Радіесс (Radiesse), видалення родимок, мезоніті, біоревіталізація, видалення папілом, ботулінотерапія, збільшення губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо