00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:
Фракційна мезотерапія

Фракційна мезотерапія

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

Сучасні апаратні методики впливу на шкіру, які використовуються для вирішення багатьох косметологічних проблем, дозволяють в рази скоротити час, необхідний для отримання видимого ефекту. Особливою популярністю серед представниць прекрасної половини людства різного віку користується така процедура, як фракційна мезотерапія Дермапеном. Це інноваційний метод, що дозволяє підсилити дію препаратів і корисних речовин, які вводяться в шкіру. Процедура нетравматична, безпечна, безболісна і дуже ефективна.

Фракційна мезотерапія Дермапеном — переваги, особливості виконання процедури

Дермапен — це «автоматизований дермороллер», оснащений тонкими короткими голками діаметром 0,5-2,5 мм. За допомогою такого апарату на шкірі утворюються мікроскопічні проколи, що дозволяє засобам для догляду ефективніше проникати в шари дерми.

Основні переваги фракційної мезотерапії

 • Мікронідлінг сприяє стимуляції процесів природної регенерації шкіри, вироблення колагену і еластину, поліпшенню кольору обличчя і відновленню її рівного рельєфу.
 • Мікроголкова мезотерапія дозволяє комплексно обробити ділянки шкіри, що вимагають особливого догляду.
 • Згідно з даними, отриманими в ході лабораторних досліджень, глибоке введення корисних компонентів в шкіру, а саме — до рівня мезо-дерми, підвищує ефективність їхнього впливу до 200 разів.
 • Фракційна мезотерапія може використовуватися не лише на обличчі, але й для відновлення здоров’я і пружності шкіри інших ділянок тіла: живота, рук.
 • При виконанні процедури кваліфікованим фахівцем в умовах клініки і з дотриманням усіх загальноприйнятих вимог і норм ускладнення виключені.

Одна з важливих переваг такого методу відновлення пружності і здоров’я шкіри — це доступна ціна. Скільки коштує один сеанс, ви можете дізнатися в клініці Bellezza. Вартість послуг, що надаються нашими фахівцями, також вказана на сайті Bellezza.ua. Деякі користувачі стверджують, що зважилися купити апарат Дермапен для самостійного використання в домашніх умовах. Однак ви повинні розуміти, що при непрофесійному виконанні процедури можливі серйозні ризики — від алергічної реакції до пошкодження шкірного покриву, а також інфікування.

Особливості виконання процедури

 1. В день проведення фракційної мезотерапії не рекомендується використовувати для догляду за шкірою будь-який крем або косметичні засоби.
 2. Слід утриматися від тривалого перебування на сонці.
 3. Перед початком процедура шкіра очищується і дезінфікується.
 4. Виконується легкий пілінг.
 5. За бажанням клієнта можливе застосування місцевого анестезуючого засобу.
 6. Наступний крок — нанесення мезотерапевтичного коктейлю, який підбирається з урахуванням характеристик шкіри та проблеми.
 7. Безпосереднє використання апарату, оснащеного мікроголками. Лікар самостійно контролює довжину голок під час виконання процедури.
 8. Обробка шкірного покриву загоюючим гелем або використання маски з загоюючим ефектом.

Фракційна мезотерапія дозволяє позбутися від ряду проблем або мінімізувати їх прояв:

 • Ефективна при куперозі.
 • Дозволяє позбутися від розтяжок або зробити їх практично непомітними.
 • Повертає здоровий колір обличчя.
 • Ефективно бореться з облисінням.
 • Дозволяє прибрати післяопераційні і посттравматичні рубці.

Показаннями для проведення фракційної мезотерапії також є наявність апельсинової кірки, великих пор, жирових відкладень в проблемних зонах. Процедура не має якихось особливих протипоказань. Не рекомендується використовувати даний метод для відновлення молодості і здоров’я шкіри у випадках, якщо у пацієнта можливий прояв алергічної реакції на компоненти препаратів, при наявності захворювань і відкритих травм шкіри в місцях, що підлягають обробці, при захворюваннях внутрішніх органів в стадії загострення, вірусних інфекціях, якщо кров погано згортається.

Що таке Клініка краси Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza-місце професіоналів і високої якості естетичних процедур. 10 років ми підтримуємо красу і допомагаємо своїм пацієнтам залишатися здоровими, використовуючи сучасні anti-age методики.

Наша команда це більше 20 фахівців високого класу, кваліфікація яких підтверджується дипломами, сертифікатами та відгуками клієнтів.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису на консультацію на цій сторінці або відразу зателефонувати за нашими номерами телефонів тел. (044) 229-99-80, за тел. (067) 459-2-888, тел. (095) 459-2-888

У нас також користуються попитом: лікування врослого нігтя, Гірудотерапія, Радіесс (Radiesse), видалення родимок, мезоніті, біоревіталізація, видалення папілом, ботулінотерапія, збільшення губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо