Поділитися:
Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг — біостимуляція з метою регенерації вікової і пошкодженої шкіри

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 2500 ₴

Плазмоліфтинг - косметологічна технологія, яка вже після першої процедури допомагає позбутися від припухлості навколо очей, розгладити зморшки, зменшити пігментацію і поліпшити стан шкіри в цілому. Вона передбачає введення власної аутоплазми пацієнта, що, згідно з численними дослідженнями, ефективно і при лікуванні алопеції (випадіння волосся). З цією косметологічною проблемою стикаються як чоловіки, так і жінки.

Наскільки безпечний плазмоліфтинг?

Незважаючи на стрімкі темпи розвитку медицини, людський організм до цих пір залишається загадкою. Він володіє безмежними можливостями, які дозволяють йому функціонувати протягом багатьох років, самостійно відновлюватися і протистояти зовнішнім факторам. Оцінити його потенціал можна на прикладі плазмоліфтингу. Аутогемотерапія застосовується лікарями багато років і полягає у внутрішньом'язовому введенні пацієнту його ж крові. За допомогою плазмоліфтингу можна підвищити інтенсивність відновлювальних процесів, які з часом стають менш вираженими.

В яких клініках доступний плазмоліфтинг і як він проходить?

Плазмоліфтинг - б'юті-послуга, доступна в медичному центрі Beauty Clinic SPA Bellezza в Києві. Тут він є компетенцію грамотних дерматологів і косметологів, які здійснюють всі маніпуляції на основі дозвільної документації. Адже працювати з кров'ю можуть тільки кваліфіковані медичні фахівці та тільки в спеціально обладнаних кабінетах. На першому ж прийомі пацієнти дізнаються про особливості плазмоліфтингу. Це особливо важливо, тому що препарати на основі крові можуть викликати побоювання. Однак процедура плазмоліфтингу виключає будь-яку небезпеку.

Плазмоліфтинг - процедура, під час якої в організм пацієнта ін'єкцюється його власна плазма. За рахунок цього ризик відторгнення, несумісності, алергічної реакції, інфікування ВІЛ або вірусним гепатитом повністю виключений. Мікроін'єкції проводяться в присутності пацієнта, який може контролювати кожен етап. Ризик випадкового введення плазми іншої людини також виключений.

Під час процедури Плазмоліфтінг лікар діє за наступним алгоритмом:

 1. Бере у пацієнта венозну кров. Процедура проходить як звичайна здача аналізів в поліклініці. Завдяки сучасним витратних матеріалів та підготовці лікаря хворобливість цієї маніпуляції мінімальна. На проведенні однієї б'юті-процедури потрібно 20-100 мл крові. Загальний обсяг залежить від площі ділянки, в яку вона потім буде вводитися.
 2. Відправляє пробірки з узятим біоматеріалом на центрифугування. Під впливом відцентрової сили кров поділяється на кілька шарів. В одному з них знаходяться еритроцити, в іншому - плазма з високою концентрацією тромбоцитів, стовбурових клітин, чинників зростання, білків і т.п. Ця частина крові і використовується в плазмоліфтингу.
 3. Свіжопідготовлену плазму лікар вводить в проблемні ділянки шкіри пацієнта. Для цього він використовує або спеціальний апарат, або шприц з тонкою голкою. При цьому в кабінеті дотримується повна стерильність.

При плазмоліфтингу всі маніпуляції проводяться на верхньому шарі шкіри, що згладжує больові відчуття. Після процедури оброблена ділянка трохи опухає, але через деякий час приходить в нормальний стан. Тривала реабілітація при цьому не потрібна.

Які проблеми можна вирішити за допомогою плазмоліфтингу?

У плазмі крові міститься велика кількість тромбоцитів - клітин, які відновлюють пошкоджені тканини. При попаданні в шкіру під час плазмоліфтингу тромбоцити починають діяти так, ніби в ній є пошкодження. Це сприяє запуску регенеративних процесів, поліпшення трофіки корисних компонентів, активізації імунних та інших процесів, виробленню компонентів, що забезпечують пружність шкіри.

Показаннями для плазмоліфтингу служать:

 1. Алопеція (випадіння волосся). За допомогою збагаченої плазми можна активізувати ріст волосся в місцях облисіння. Причому ефекту можна домогтися там, де раніше вони взагалі не росли. За рахунок цього плазмоліфтинг можна назвати більш дешевою і менш травматичною альтернативою пересадки волосся.
 2. Фото та хроностаріння. Зморшки, пігментація і сухість шкіри найчастіше є наслідком надмірного впливу ультрафіолету. Шляхом введення плазми крові можна швидко і успішно боротися з ознаками фото і хроностаріння.
 3. Дерматологічні захворювання. Плазмоліфтинг довів свою ефективність при екземі, псоріазі, атопічному дерматиту та інших захворюваннях, до яких схильні пацієнти будь-якого віку. У кожному з цих випадків можна використовувати аутогемотерапію і мікроін'єкції збагаченої плазми.
 4. Акне, постакне, рубці. З цими естетичними проблемами неможливо боротися звичайними косметичними засобами. Зате за допомогою плазмоліфтингу виражений ефект можна помітити вже через кілька процедур.
 5. Целюліт. У поєднанні з мезотерапією введення плазми в шкіру допомагає скорегувати порушену структуру підшкірного жирового шару.

Плазмоліфтинг - технологія, ефективна при різних дерматологічних та косметологічних проблемах.

Результат буде ефективніше в поєднанні з такими послугами:

Вартість процедури

Плазмоліфтинг волосистої частини голови (1 пробірка)
2000 ₴
Ін'єкції дозволяють активувати в зоні лікування основні чинники зростання, прискорити поділ клітин і припинити виснаження волосся, сплячі волосяні цибулини пробуджуються, поновлюється структура та ріст волосся, стабілізується жирність шкіри голови і відросле волосся стає менш вразливим.
Плазмоліфтинг обличчя (2 пробірки)
3500 ₴

На процедуру плазмоліфтінга особи йде 2 пробірки, щоб ретельно опрацювати цю зону.

Плазмоліфтінг декольте в складі процедури обличчя
1750 ₴
Плазмоліфтинг навколо очей
2500 ₴
Мезороллер
1800 ₴

Навіщо потрібна згода на проведення процедури плазмоліфтингу?

Після отримання повної і достовірної інформації про процедуру, клієнт має підписати форму, що передбачена Ст. 43 ЗУ “Основи законодавства України про охорону здоров’я”. Підписана форма підтверджує дозвіл на медичне втручання та робить дії лікаря клініки естетичної медицини “Bellezza” законними, згідно з нормативними документами. 


 


 Плазмоліфтинг проводиться після попереднього збору аналізів, а саме таких: 

 • загальний аналіз крові, 
 • аналіз крові на цукор, 
 • коагулограмма. 

За 2 доби до процедури не рекомендовано споживати: 

 • жирну, 
 • смажену 
 • солону їжу. 


Також слід дотримуватися добової норми води (0,031 літр на 1 кілограм ваги). Ви отримуєте необхідні рекомендації  до та після проведення процедури. Ін’єкції плазми проводить досвідчений лікар. Все обладнання стерильне.

Больові відчуття мінімальні, так як під час введення плазми у покриви шкіри використовуються голки з найменшим діаметром або спеціальний пристрій.

Процедура протипоказана під час вагітності та у період лактації, також при аутоімунних захворюваннях та системних захворюваннях крові, при наявності злоякісних новоутворень.

Після процедури можливі набряки невеликих розмірів, що минають протягом 30 хвилин, і гематоми від уколів, що загоюються від 3 до 5 днів.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису, розміщених на цій сторінці або зателефонувавши за нашими номерами телефонів: 📞 (044) 229-99-80, 📞 (067) 459-2-888, 📞 (095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Сумісність плазмоліфтінга з іншими б'юті-процедурами

Ревіталізація
Процедура Plasmolifting TM може повністю замінити біоревиталізацію. Поєднання методик дозволяє отримати більш швидкий, виражений і тривалий ефект від плазмоліфтингу. Доцільно застосовувати при лікуванні фотостаріння.
Контурна пластика
Процедура Plasmolifting TM сприяє виробленню колагену. Ця властивість дозволяє зменшувати кількість введеного препарату, також філери, що вводяться триматися довше. Рекомендується використання після контурної пластики для усунення набряклості і гіперкорекції.
Мезотерапія
Поєднання методик дозволяє отримати від мезотерапії швидший, виражений і тривалий ефект. Доцільно застосовувати ліфтинг для усунення яскраво виражених проблем пацієнта.
Хімічні пілінги, дермабразія
Процедура Plasmolifting TM сприяє поліпшенню регенеративних властивостей шкіри людини. Доцільно використовувати після процедур пілінгу або дермабразії для прискорення процесу репіталізаціі, запобігання вторинної пігментації і скорочення термінів реабілітації (загоєння).
МЕЗОНИТКИ(Лігатурні ліфтинги)
Процедура Plasmolifting TM сприяє синтезу еластину і колагену, а також формуванню юних клітин фібробластів. Ця властивість дозволять добитися більш стійкого, швидкого і вираженого ефекту при поєднанні з нитковими ліфтингами ( "Мезонитки"). Регенеративні властивості методики використовуються після "імплантації" ниток, для зменшення набряклості і скорочення термінів реабілітації пацієнта.
Лазерна терапія, фракційний фотодермоліз, фототерапія
За допомогою процедури Plasmolifting стимулюється вироблення колагену і еластину. Тромбоцитарна аутоплазма прискорює відновлення шкіри, знімає набряклість, покращує обмінні процеси. Також сприяє формуванню нових клітин фібробластів, тим самим підсилює омолоджуючий ефект.
Пластична хірургія
Плазмоліфтинг сприяє поліпшенню регенеративних властивостей шкіри людини. Доцільно використовувати в різний період проведення втручань. Передопераційний, як підготовка шкіри пацієнта до проведення операції. У післяопераційний період - для прискорення процесу регенерації, скорочення періоду реабілітації пацієнта.

Плазмоліфтинг — переваги, підготовка до процедури

Сучасна косметологія пропонує багато різних і ефективних способів омолодження шкіри обличчя і волосистої частини голови. Молоді жінки і жінки старшого віку все частіше віддають перевагу більш щадящим методам, заснованим на використанні натуральних препаратів. Плазмоліфтинг — ефективна і безпечна процедура відновлення здоров’я і молодості шкіри обличчя і волосистої частини голови. Суть методики полягає у використанні насиченою тромбоцитами плазми, отриманої з власної крові пацієнта. Якщо дерма потребує зволоження, то цей біоматеріал поєднують з гіалуроновою кислотою. Уколи плазмою дають приголомшливий ефект. Процедура активує процеси вироблення еластину і колагену, в результаті чого тургор шкіри відновлюється, зникають дрібні зморшки, повертається колишній овал обличчя, волосся набуває здорового вигляду.

Де безпечно і якісно зробити плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг — ефективна і безпечна методика омолодження шкіри обличчя і волосистої частини голови, якщо вона призначається і виконується професіоналом в умовах клініки. Beauty Clinic SPA Bellezza пропонує послуги по виконанню косметологічних процедур, які допоможуть позбутися від найрізноманітніших проблем, що доставляють вам дискомфорт і навіть знижують якість вашого життя. Після плазмоліфтингу ви будете милуватися власним відображенням у дзеркалі. Шкіра вашого обличчя, як і волосся, буде не лише виглядати здоровішою, а й стане такою. Уколи краси сприяють активізації обмінних процесів на клітинному рівні. В результаті відбувається відновлення пружності шкіри, її природного рельєфу, стимулюється ріст волосся. Ціни на плазмоліфтинг у нашій клініці доступні. Вартість процедури вказана в прайс-листі.

Особливості роботи та переваги клініки Bellezza:

 • У клініці Bellezza працює більше 20 фахівців високого класу, кваліфікація яких підтверджується відповідними дипломами та сертифікатами.
 • Нашими послугами скористалися понад 25 000 клієнтів.
 • Ми закуповуємо продукцію для виконання косметичних процедур тільки у перевірених постачальників. Всі препарати і засоби сертифіковані.

Не ризикуйте, намагаючись самостійно купити косметичний препарат. Скористайтеся допомогою професіоналів, обираючи методику омолодження та засоби для виконання процедур. Щоб дізнатися, скільки коштує одна ін’єкція плазми в Києві, відвідайте нашу клініку. Скориставшись послугами Beauty Clinic SPA Bellezza, можна недорого виконати процедуру плазмоліфтингу або будь-яку іншу, призначену кваліфікованим лікарем-косметологом після огляду і консультації, які допоможуть визначити проблеми, що потребують вирішення.

Плазмоліфтинг – ефект від процедури

З огляду на ефективність і безпеку плазмоліфтингу, фахівці клініки Bellezza м. Київ часто рекомендують саме цю процедуру для омолодження шкіри обличчя, а також відновлення функцій дерми волосистої частини голови.

Ефект від процедури:

 • Підвищення тургору шкіри.
 • Нормалізація процесу обміну речовин на клітинному рівні.
 • Зволоження дерми.
 • Усунення мімічних зморшок.
 • Відновлення рельєфу шкіри.
 • Усунення слідів постакне, рубців.
 • Лікування акне — ін’єкції плазми дають протизапальний, імуномодулюючий і загоюючий ефект.

Показання для плазмоліфтингу волосистої частини голови:

 • Ламке, посічене волосся.
 • Лупа (себорея).
 • Пошкодження волосся хімією, фарбуванням, кератиновим випрямленням.
 • Алопеція — вогнищева, дифузна, андрогенна.
 • Інтенсивне випадіння волосся.

Ефективність плазмоліфтингу при лікуванні випадіння волосся становить 60-80%.

Плазмоліфтинг — підготовка до процедури

Перед процедурою плазмоліфтингу слід відмовитися від прийому антикоагулянтів будь-якого виду. У день, коли будуть виконуватися маніпуляції, не рекомендується використання інших методів омолодження шкіри. Перед процедурою постарайтеся виключити з раціону гостру, жирну їжу. Не рекомендується вживати алкоголь. Напередодні і в день проведення процедури постарайтеся випити близько 2 літрів води. Скоротіть кількість сигарет, які ви викурюєте за день. У день виконання маніпуляцій взагалі відмовтеся від сигарет.