Поділитися:
Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг — біостимуляція з метою регенерації вікової і пошкодженої шкіри

Плазмоліфтинг - косметологічна технологія, яка вже після першої процедури допомагає позбутися від припухлості навколо очей, розгладити зморшки, зменшити пігментацію і поліпшити стан шкіри в цілому. Вона передбачає введення власної аутоплазми пацієнта, що, згідно з численними дослідженнями, ефективно і при лікуванні алопеції (випадіння волосся). З цією косметологічною проблемою стикаються як чоловіки, так і жінки.

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 1600 грн

Наскільки безпечний плазмоліфтинг?

Незважаючи на стрімкі темпи розвитку медицини, людський організм до цих пір залишається загадкою. Він володіє безмежними можливостями, які дозволяють йому функціонувати протягом багатьох років, самостійно відновлюватися і протистояти зовнішнім факторам. Оцінити його потенціал можна на прикладі плазмоліфтингу. Аутогемотерапія застосовується лікарями багато років і полягає у внутрішньом'язовому введенні пацієнту його ж крові. За допомогою плазмоліфтингу можна підвищити інтенсивність відновлювальних процесів, які з часом стають менш вираженими.

В яких клініках доступний плазмоліфтинг і як він проходить?

Плазмоліфтинг - б'юті-послуга, доступна в медичному центрі Beauty Clinic SPA Bellezza в Києві. Тут він є компетенцію грамотних дерматологів і косметологів, які здійснюють всі маніпуляції на основі дозвільної документації. Адже працювати з кров'ю можуть тільки кваліфіковані медичні фахівці та тільки в спеціально обладнаних кабінетах. На першому ж прийомі пацієнти дізнаються про особливості плазмоліфтингу. Це особливо важливо, тому що препарати на основі крові можуть викликати побоювання. Однак процедура плазмоліфтингу виключає будь-яку небезпеку.

Плазмоліфтинг - процедура, під час якої в організм пацієнта ін'єкцюється його власна плазма. За рахунок цього ризик відторгнення, несумісності, алергічної реакції, інфікування ВІЛ або вірусним гепатитом повністю виключений. Мікроін'єкції проводяться в присутності пацієнта, який може контролювати кожен етап. Ризик випадкового введення плазми іншої людини також виключений.

Під час процедури Плазмоліфтінг лікар діє за наступним алгоритмом:

  1. Бере у пацієнта венозну кров. Процедура проходить як звичайна здача аналізів в поліклініці. Завдяки сучасним витратних матеріалів та підготовці лікаря хворобливість цієї маніпуляції мінімальна. На проведенні однієї б'юті-процедури потрібно 20-100 мл крові. Загальний обсяг залежить від площі ділянки, в яку вона потім буде вводитися.
  2. Відправляє пробірки з узятим біоматеріалом на центрифугування. Під впливом відцентрової сили кров поділяється на кілька шарів. В одному з них знаходяться еритроцити, в іншому - плазма з високою концентрацією тромбоцитів, стовбурових клітин, чинників зростання, білків і т.п. Ця частина крові і використовується в плазмоліфтингу.
  3. Свіжопідготовлену плазму лікар вводить в проблемні ділянки шкіри пацієнта. Для цього він використовує або спеціальний апарат, або шприц з тонкою голкою. При цьому в кабінеті дотримується повна стерильність.

При плазмоліфтингу всі маніпуляції проводяться на верхньому шарі шкіри, що згладжує больові відчуття. Після процедури оброблена ділянка трохи опухає, але через деякий час приходить в нормальний стан. Тривала реабілітація при цьому не потрібна.

Які проблеми можна вирішити за допомогою плазмоліфтингу?

У плазмі крові міститься велика кількість тромбоцитів - клітин, які відновлюють пошкоджені тканини. При попаданні в шкіру під час плазмоліфтингу тромбоцити починають діяти так, ніби в ній є пошкодження. Це сприяє запуску регенеративних процесів, поліпшення трофіки корисних компонентів, активізації імунних та інших процесів, виробленню компонентів, що забезпечують пружність шкіри.

Показаннями для плазмоліфтингу служать:

  1. Алопеція (випадіння волосся). За допомогою збагаченої плазми можна активізувати ріст волосся в місцях облисіння. Причому ефекту можна домогтися там, де раніше вони взагалі не росли. За рахунок цього плазмоліфтинг можна назвати більш дешевою і менш травматичною альтернативою пересадки волосся.
  2. Фото та хроностаріння. Зморшки, пігментація і сухість шкіри найчастіше є наслідком надмірного впливу ультрафіолету. Шляхом введення плазми крові можна швидко і успішно боротися з ознаками фото і хроностаріння.
  3. Дерматологічні захворювання. Плазмоліфтинг довів свою ефективність при екземі, псоріазі, атопічному дерматиту та інших захворюваннях, до яких схильні пацієнти будь-якого віку. У кожному з цих випадків можна використовувати аутогемотерапію і мікроін'єкції збагаченої плазми.
  4. Акне, постакне, рубці. З цими естетичними проблемами неможливо боротися звичайними косметичними засобами. Зате за допомогою плазмоліфтингу виражений ефект можна помітити вже через кілька процедур.
  5. Целюліт. У поєднанні з мезотерапією введення плазми в шкіру допомагає скорегувати порушену структуру підшкірного жирового шару.

Плазмоліфтинг - технологія, ефективна при різних дерматологічних та косметологічних проблемах.

Результат буде ефективніше в поєднанні з такими послугами:

Вартість процедури

Плазмоліфтинг волосистої частини голови (1 пробірка)
1600 грн

Инъекции позволяют активировать в зоне лечения основные факторы роста, ускорить деление клеток и прекратить истощение волос, спящие волосяные луковицы пробуждаются, возобновляются структура и рост волос, стабилизируется жирность кожи головы и отросшие волоски уже менее уязвимы.

Плазмоліфтинг обличчя (1 пробірка)
1800 грн

Плазмоліфтинг обличчя  (2 пробірки)  - 3000 грн.

Плазмоліфтинг обличчя, шиї, декольте (3 пробірки)
4000 грн

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Поєднуваність плазмоліфтінга з іншими б'юті-процедурами

Ревіталізація
Процедура Plasmolifting TM може повністю замінити біоревиталізацію. Поєднання методик, дозволяє отримати більш швидкий, виражений і тривалий ефект від плазмоліфтингу. Доцільно застосовувати при лікуванні фотостаріння.
Контурна пластика
Процедура Plasmolifting TM сприяє виробленню колагену. Ця властивість дозволяє зменшувати кількість введеного препарату, також філери, що вводяться триматися довше. Рекомендується використання після контурної пластики для усунення набряклості і гіперкорекції.
Мезотерапія
Поєднання методик дозволяє отримати від мезотерапії швидший, виражений і тривалий ефект. Доцільно застосовувати ліфтинг для усунення яскраво виражених проблем пацієнта.
Хімічні пілінги, дермабразія
Процедура Plasmolifting TM сприяє поліпшенню регенеративних властивостей шкіри людини. Доцільно використовувати після процедур пілінгу або дермабразії для прискорення процесу репіталізаціі, запобігання вторинної пігментації і скорочення термінів реабілітації (загоєння).
МЕЗОНИТКИ(Лігатурні ліфтинги)
Процедура Plasmolifting TM сприяє синтезу еластину і колагену, а також формуванню юних клітин фібробластів. Ця властивість дозволять добитися більш стійкого, швидкого і вираженого ефекту при поєднанні з нитковими ліфтингами ( "Мезонитки"). Регенеративні властивості методики використовуються після "імплантації" ниток, для зменшення набряклості і скорочення термінів реабілітації пацієнта.
Лазерна терапія, фракційний фотодермоліз, фототерапія
За допомогою процедури Plasmolifting стимулюється вироблення колагену і еластину. Тромбоцитарна аутоплазма прискорює відновлення шкіри, знімає набряклість, покращує обмінні процеси. Також сприяє формуванню нових клітин фібробластів, тим самим підсилює омолоджуючий ефект.
Пластична хірургія
Плазмоліфтинг сприяє поліпшенню регенеративних властивостей шкіри людини. Доцільно використовувати в різний період проведення втручань. Передопераційний, як підготовка шкіри пацієнта до проведення операції. У післяопераційний період - для прискорення процесу регенерації, скорочення періоду реабілітації пацієнта.