00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Збільшення губ перед відпусткою: чи варто?

Дата публікації: 26.08.2020

Збільшення губ перед відпусткою: чи варто?

Відпустка - довгоочікуваний час. Нарешті настає той момент, коли весь вільний час можна присвятити собі і своїм близьким. В цей час хочеться виглядати максимально привабливо. Але чи варто збільшувати губи перед відпусткою? Все залежить від того, як ви його збираєтеся провести.

Коли можна перед відпусткою збільшувати губи?

Якщо ви плануєте провести відпустку в спокійній домашній обстановці, то саме час зайнятися своєю зовнішністю. Так ви виключите вплив всіх негативних факторів на травмовану область губ, дасте своєму організму час повноцінно відновитися. Запланувати контурну пластику на час відпустки можна, якщо він у вас досить тривалий, щоб встигнути пройти період реабілітації.

 

Коли варто відкласти процедуру корекції?

Контурну пластику слід робити мінімум за два тижні до сонячної інсоляції. Тому, якщо ви плануєте провести час на морі, то перед поїздкою повинен бути запас в кілька днів на відновлення.

Не слід робити контурну пластику безпосередньо перед перельотом - через перепади тиску можлива поява больових відчуттів, гематом, припухлостей. Утриматися слід і тим, хто відразу ж після відвідування клініки планує дуже активний відпочинок з походами в гори, розвагами в аквапарках, участь в авторалі тощо. Більш детальну інформацію можна отримати у свого лікаря-косметолога.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо
Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо