Поділитися:
Мезоніті для підняття брів

Мезоніті брів

Красиві, доглянуті і пропорційні брови підкреслюють виразність погляду і надають кожній особі неповторний вигляд. Але досить часто через вікові зміни брови починають опускатися. Це псує весь естетичний вигляд обличчя. У наші дні є абсолютно нове і унікальне рішення цієї проблеми - мезоніті. Вони дозволять швидко і легко омолодити обличчя, повернути бровам колишні форми і розгладити зморшки.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

Переваги процедури

 • індивідуальний підхід - для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма омолодження з урахуванням вікових особливостей, типу шкіри та супутніх чинників;
 • моментальний ефект - результат видно відразу, але позитивний ефект посилиться через 2-3 дня;
 • відсутність болючих відчуттів - підняття брів за допомогою мезонітей проводиться тільки з використанням якісних і перевірених матеріалів;
 • мінімальні протипоказання - мезоніті не можна проводити в період вагітності, загострення хронічних захворювань, при шкірних інфекціях, нервових розладах, онкології;
 • короткий період реабілітації - до 10 днів;
 • біорозкладний матеріал - використовуються розсмоктуючі нитки, які стимулюють вироблення колагену, дають додатковий зволожуючий і біоревіталізіруючий ефекти, не залишають слідів, підходять навіть для тонкої і чутливої шкіри.

Показання до процедури

Нитяний ліфтинг брів вирішує цілий спектр завдань:

 • опущення лінії брів або невиразна форма бровної дуги;
 • нависання брів над очима або опущені зовнішні краї;
 • поява мімічних та вікових зморшок;
 • загальна в'ялість шкіри скроневої області;
 • асиметрія брів.

Як проводиться процедура

Перед процедурою проводиться консультація. Далі призначається дата проведення маніпуляції при відсутності протипоказань. За кілька днів до неї потрібно відмовитися від алкоголю, препаратів, що впливають на згортання крові, і знеболюючих.

Підтяжка брів нитками проводиться в медичному центрі в стерильних умовах. Спочатку роблять кілька фото, щоб згодом оцінити ефект. Потім місце впливу очищається, знезаражується і анестезується. Відзначаються точки введення ниток. Потім тонкою голкою нитки вводяться під шкіру, натягуються і фіксуються в необхідному положенні за допомогою спеціальних вузликів. Голки витягуються, шкіра обробляється антисептиком.

Тредліфтінг займає від 30 до 60 хвилин. Для кожної сторони використовується 3-5 ниток.

Який ефект можна очікувати

Перші поліпшення видно відразу ж. Через пару днів візуальний омолоджуючий ефект посилиться. Зникнуть зморшки, зовнішній вигляд придбає свіжість. Результат корекції протримається не менше 6-8 місяців, іноді - до 1,5 років. За цей час мезоніті розсмоктуються, а навколо них утворюється колагеновий каркас. Він забезпечує виражений ліфтинговий ефект протягом 2-2,5 років.

Процедура є безопераційною, тому реабілітаційний період триває до 10 днів. У перші 1-2 дні може зберігатися невелика припухлість. Докладні рекомендації на період відновлення після проведення маніпуляції дасть фахівець, але в цілому обмеження такі ж, як і перед процедурою. Плюс потрібно виключити фізичні навантаження, сон на животі і інтенсивну міміку.

Процедуру можна проводити не тільки в зрілому, але і в більш молодому віці. Наприклад, підняти брови для коригування дефектів зовнішності або для профілактики старіння шкіри.

Вартість процедури

Мезонити моно 10 шт.
2500 ₴

Эффект от процедуры сохраняется до 2-х лет за счет формирования вокруг нити новых коллагеновых волокон.

2 нити COGG 4D (канюля)
2000 ₴

Эффект от процедуры сохраняется до 2-х лет за счет формирования вокруг нити новых коллагеновых волокон.

Могут ли вызвать мезонити аллергическую реакцию?

Мезонити применяются в медицине и изготавливаются из гипоаллергенных материалов, поэтому вероятность непереносимости материала крайне мала.Биодеградируемые мезонити сводят риск непереносимости материала организмом к нулю, а также, в дальнейшем облегчают дальнейшие лифтинг-процедуры: нет возможности “наткнутся” на ранее введенный имплант.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Конечно, при желании, хотя сама процедура является практически безболезненной.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо