Поділитися:
Плазмоліфтинг волосся, шкіри голови

Плазмоліфтинг волосся — суть методики, переваги, протипоказання

Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 2500 грн

Проблема випадіння волосся знайома, на жаль, не лише людям зрілого віку. Випадки алопеції все частіше зустрічаються серед молодих людей. Причинами даної проблеми є погана екологія, стреси, андропауза (чоловічий клімакс), гормональний дисбаланс, і як наслідок всіх супутніх факторів — передчасне старіння шкірного покриву, який стрімко марніє і вже не може справлятися зі своїми функціями. Повернути молодість шкіри, відновити її захисні властивості, і як результат — відтворити вашу колишню розкішну шевелюру, повернути локонам блиск і густоту — допоможе така процедура, як плазмоліфтинг волосся.

Плазмоліфтинг в трихології

Основними захворюваннями, які досліджуються в такому розділі медицини, як трихологія, є себорея, облисіння (аполеція), сухість, ламкість волосся. Наука досліджує ефективні методи діагностики, виявлення причин проблеми, лікування та профілактики захворювань і патологічних станів шкіри голови. Плазмоліфтинг — досить популярна процедура в трихології, що дає позитивний результат лише після 1 сеансу. Звичайно, усунути проблему після однієї процедури неможливо, однак після курсу уколів плазми для росту волосся ви будете приємно здивовані ефектом, який дає таке лікування.

Суть методики плазмоліфтинга волосся

Суть методики полягає в наступному:

 • Фахівці ділять власну венозну кров пацієнта на компоненти, отримуючи таким чином очищену плазму, яку за допомогою мікроін’єкцій вводять в проблемні ділянки шкіри волосистої частини голови.
 • Вітаміни, білки, мінеральні речовини і фактори росту, які містяться в плазмі крові, відразу починають діяти, завдяки направленому введенню в проблемну зону.
 • Процедура дає потужний регенеративний ефект. У багатьох випадках таке лікування стає прекрасною альтернативою для трансплантації волосся або супутнім операції заходом, який сприяє прискоренню розвитку пересаджених волосяних фолікулів.
 • У зоні впливу плазми на шкіру голови спостерігається значна активація процесів обміну речовин. Кожна волосяна цибулина забезпечується живильними речовинами, що призводить до активізації фази росту волосся. Плазмоліфтинг голови дозволяє вирішити відразу кілька завдань: використовується в якості ефективних профілактичних заходів проти облисіння і сприяє зміцненню і оздоровленню волосся.

Спочатку процедура плазмоліфтинг розроблялася і досліджувалася двома російськими лікарями, що спеціалізуються в області пластичної та щелепно-лицевої хірургії, як спосіб активації процесу регенерації тканин. Однак даний метод виявився настільки ефективним і широким по впливу, що тепер це інноваційне рішення використовується в багатьох сферах медицини — косметології, неврології, стоматології, травматології та ін. Плазмоліфтинг допомагає позбутися від ряду проблем, пов’язаних зі зниженням регенеративних функцій шкірного покриву, а також його передчасним старінням. І все ж найчастіше метод використовується для лікування алопеції як у чоловіків, так і у жінок.

Як часто потрібно робити плазмоліфтинг, щоб добитися стійкого ефекту

Після процедури волосся стає більш пружним, здоровим, блискучим. Позитивний результат помітний вже після першого сеансу, однак щоб добитися стійкого ефекту і простимулювати ріст нового волосся, потрібно пройти курс плазмоліфтингу, який складається з 4 процедур. До лікування варто вдаватися через кожні 3-4 роки. Це дозволить не лише підтримувати здоров’я волосся, але й попередити його випадіння.

Проконсультуйтеся з фахівцями клініки Bellezza, які допоможуть визначити, скільки сеансів плазмоліфтингу потрібно саме у вашому випадку. У них ви також зможете довідатися про ціни на ін’єкції плазми для волосся. Хоча поспішаємо вас порадувати — вартість плазмоліфтингу в нашій клініці абсолютно доступна. Центр медичної косметології Bellezza знаходиться за адресою: м Київ, Кловський узвіз, 7.

Плазмоліфтинг — протипоказання, побічні ефекти

Процедура відноситься до розряду медичних, тому має ряд протипоказань:

 • захворювання крові;
 • онкологія;
 • інфекційні захворювання;
 • психічні розлади;
 • алергія на антикоагулянти;
 • захворювання печінки.

Відкласти проведення процедури на якийсь час слід в таких випадках:

 • період менструації;
 • вагітність і період годування груддю;
 • ін’єкції кортикостероїдів менш ніж за 14 днів до процедури;
 • прийом кортикостероїдів, антибіотиків менш ніж за 14 днів до сеансу;
 • загострення хронічних патологій.

Побічних ефектів у процедури небагато, проте, в будь-якому випадку перш, ніж вдатися до лікування, слід проконсультуватися з лікарем.

У яких випадках проводиться плазмоліфтинг шкіри голови?

Плазмоліфтинг шкіри голови і волосся рекомендований при підвищеній жирності, ламкості і сухості волосся, алопеції, екземі, псоріазі, нейродерміті.

Процедура проводиться після здачі загального аналізу крові, аналізу крові на цукор і коагулограми. За дві доби важливо дотримуватися питного режиму (0,031 літр на кілограм ваги), а також виключити смажену, жирну і солону їжу.

Саме підписана форма, зазначена у Ст.43 ЗУ “Основи законодавства України Про охорону здоров'я, робить законним медичне втручання під час процедури плазмоліфтингу. 

Вищевказана форма підписується після отримання повної, а головне - достовірної інформації про процедуру.

43% опитуваних стверджують, що результат помітний відразу після першої процедури. Плазма потрапляючи під шкіру живить волосяні фолікули, що призводить до зменшення випадіння волосся відразу ж.

Больові відчуття є,але ми намагаємося, щоб вони були мінімальні - плазма вводиться під шкірний покрив голкою найменшого діаметру.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису на консультацію на цій сторінці або відразу зателефонувати за нашими номерами телефонів 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

У нас також користуються попитом: лікування врослого нігтя, Гірудотерапія, Радіесс (Radiesse), видалення родимок, мезоніті, біоревіталізація, видалення папілом, ботулінотерапія, збільшення губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо