Поділитися:
Видалення бородавки азотом

Видалення бородавки азотом

Кріодеструкція — видалення бородавки азотом — ефективний метод, що дозволяє позбутися і від інших доброякісних новоутворень на шкірі: папілом, невусів, гемангіом, кератом. Процедура безболісна і безпечна, якщо виконується кваліфікованим фахівцем. Метод успішно використовується в різних галузях медицини: онкології, хірургії, гінекології. Процедура може бути призначена дітям у тих випадках, коли бородавка досягла великих розмірів і заподіює дискомфорт дитині, викликає больові відчуття. Не відкладайте візит до лікаря, якщо виявили на тілі бородавку чи іншого виду «нарости». Кваліфікований фахівець проведе огляд, призначить необхідне обстеження, щоб переконатися, що доброякісне новоутворення не представляє небезпеки, а саме — не зможе в майбутньому переродитися в рак.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

Припікання бородавок азотом — етапи проведення процедури

Запам’ятайте: припікання бородавок азотом має виконуватись кваліфікованим спеціалістом в умовах клініки. Не намагайтеся самостійно купити препарат і мазати ділянку з новоутворенням! Наслідки таких експериментів — це опік, який потім слід довго лікувати. Вивести бородавку в домашніх умовах, не зачіпаючи при цьому сусідні тканини, досить складно. А заживає опік довго, процес супроводжується сильними болями. Тому не експериментуйте, а скористайтеся допомогою фахівців клініки Bellezza в Києві, щоб безпечно і ефективно видалити бородавку азотом. Скільки коштує процедура, ви можете дізнатися на нашому сайті. Ціни на послуги вказані в прайс-листі.

Процедура припікання бородавки азотом виконується в декілька етапів

  1. Обробка новоутворення рідким азотом з температурою -195,7 ℃, який наноситься на бородавку за допомогою мініатюрного аплікатора або спеціального апарату.
  2. На даному етапі відбувається омертвіння бородавки. Пацієнт під час процедури може відчувати легке поколювання, що свідчить про те, що в клітинах новоутворення кристалізується цитоплазма, таким чином, пошкоджуються їхні мембрани.
  3. У структурі бородавки відбуваються незворотні зміни. Ви можете помітити, що новоутворення почорніло. Процес повного некрозу може займати від 2 тижнів до 2 місяців. Пошкоджена тканина заживає протягом 3-6 місяців.
  4. Відновлення. Після видалення новоутворення заморожуванням на його місці залишається лише скоринка, а під нею утворюється здорова тканина.

Якщо ви припекли бородавку і помітили, що на її місці утворився пухир, не поспішайте проколювати його. В такому випадку слід обробляти цю ділянку антисептиком аж до природного зникнення бульбашки. Якогось іншого догляду не потрібно.

Виведення бородавки азотом: особливості процедури

Що робити, якщо ви виявили бородавку, яка доставляє дискомфорт? Без зволікань звернутися до клініки Bellezza. Наші фахівці проведуть ретельний огляд, призначать необхідні дослідження для встановлення точного діагнозу і підберуть ефективне лікування. Ми працюємо з новоутвореннями різних видів. Запропонуємо вам найефективніші і безпечні рішення, щоб видалити бородавки, зокрема, на підошві, папіломи і іншого виду проблеми раз і назавжди.

Видалення бородавки — особливості процедури:

  • Лікар повинен переконатися, що бородавка не представляє небезпеки, виглядає як типове новоутворення без ознак переродження в злоякісне.
  • Процедура певного типу призначається залежно від того, де розташоване навоутворення, його розмірів. Найпопулярніші методи, що дозволяють прибрати проблему раз і назавжди — це азотне виведення і випалювання лазером. Випалити бородавку лазером можна без проблем на стопі або в будь-який інший зоні на тілі. Однак якщо новоутворення розташоване в безпосередній близькості до статевих органів, такий метод замінюють процедурою видалення холодом — кріодеструкцією.

Дотримуйтеся рекомендацій фахівців, які розкажуть вам, як доглядати за шкірою після впливу на неї азотом або лазером.

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо