Поділитися:
Біоревіталізація Juvederm Hydrate

Біоревіталізація Juvederm Hydrate

Молода шкіра зволожується і підтримується зсередини гіалуроновою кислотою. З віком вміст гіалуронової кислоти в нашій шкірі зменшується і на обличчі починають з'являтися зморшки. Шкіра може виглядати тьмяною і зморшкуватою, відчуватися натягнутою і грубою на дотик. Сонце, дієта і генетичні чинники грають свою роль у виникненні зморшок, обвислій шкірі і шкірних складок, що викликаються втратою еластину.

Креми для поверхневого догляду зволожують поверхню шкіри, але тільки тимчасово. На відміну від Juvederm Hydrate, вони не можуть забезпечити і підтримувати глибоке зволоження шкіри, необхідне для збереження її природної еластичності і здорового сяйва.

Тривалість процедури
60 хв
Вартість
3900

Як працює препарат

Juvederm Hydrate є частиною сімейства Juvederm - лідируючої лінійки шкірних наповнювачів, розроблених спеціально для обличчя, щоб миттєво заповнювати тонкі лінії і зморшки, надаючи їм природний вигляд.

Однак Juvederm Hydrate не є наповнювачем і не додає об'єму. Це ін'єкційна процедура, спеціально розроблена для поліпшення гідратації та еластичності шкіри обличчя, шиї, зони декольте і рук. Він ефективно поповнює виснажені рівні гіалуронової кислоти в вашій шкірі. Також містить антиоксидант, який продовжує лікування, допомагаючи запобігти накопиченню вільних радикалів в шкірі.

Для яких зон використовують Juvederm Hydrate

Цей препарат підходить для обличчя і тіла, допомагаючи притягувати і утримувати вологу:

  • надає сяйва обличчю - свіжого природного вигляду для додаткової впевненості;
  • тонізує шию і зону декольте - покращує стан шкіри в області верхньої частини грудей і декольте;
  • розгладжує руки - шкіра знову стає м'якою і виглядає здоровою.

Для досягнення максимальних результатів ваш практикуючий лікар-косметолог може порекомендувати комбінувати Juvederm Hydrate з іншими засобами для лікування зморшок.

Ви відразу помітите різницю, ваша шкіра буде виглядати зволоженою і сяючою абсолютно природним чином.

Для збереження природного здорового сяйва може знадобитися подальшого догляду, але це залежить від вашого віку і стану шкіри.

Після ін'єкції ви можете відчути легке почервоніння, набряк або синяк в місці уколу. Ці проблеми не повинні тривати більше тижня. Також слід уникати додаткових процедур в обробленій області протягом наступних 7 днів.

Вартість процедури

JUVEDERM HYDRATE
3900 ₴

Объем препарата 1 мл.

Свойства:

  • большой размер молекулы гиалуроновой кислоты 2500 кДа, влияет на сохранение длительности  эффекта биоревитализации . Чем больше молекула, тем дольше ее расщепление, тем дольше  эффект увлажнения и наполненности кожи;
  • наличие в составе антдиоксиданта – маннитол;
  • защищает мембраны клеток от разрушения свободными радикалами, что увеличивает срок действия препарата в 3 раза за счет медленного распада гиалуроновой кислоты;

Курс:

2-4 процедуры, с интервалом 21 день;

Внимание! Указана стоимость одной процедуры за курс.

РАЗОВАЯ / ПОДДЕРЖИВАЮЩАЯ ПРОЦЕДУРА  4800 ₴

Производитель: Америка.

Какие противопоказания к процедуре биоревитализации?

Вы можете самостоятельно провести чек-ап. 

Ответьте на вопросы:

Беременны ли вы? Может, сейчас протекает период лактации?

Вы принимаете антикоагулянты? У вас есть проблемы со свертываемостью крови?

У вас присутствуют аутоиммунные заболевания, заболевания крови?

Есть хронические заболевания? Они сейчас в периоде обострения?

Может, в зоне желаемых вколов( кисти рук, зона декольте, шея, лицо) у вас есть воспалительные элементы, герпес, рубцы?

Вы сейчас болеете? Возможно, у вас лихорадка?

У вас есть новообразования?

Если ваши ответы “да”, косметологи рекомендуют воздержаться от инъекционных процедур.

Более детально можно узнать всё на консультации у врача нашей клиники, записавшись на сайте или по телефону:📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888,   📞(095) 459-2-888Нет, основная цель биоревитализанта - это увлажнение кожи. За счет увлажнения, улучшается тургор кожи, и морщины становятся менее выраженными, улучшается цвет и пропадает сухость и шелушение.Если у вас:

сухость и “шершавость” кожи, морщины;

пигментация;

ярко выраженные поры;

дряблость;

купероз;


 Juvederm Hydrate отлично поможет вам устранить данные моменты. Также биоревитализант показан для восстановления после химических пилингов, лазерного пилинга и пластики.


Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вас могут заинтересовать: Лечение вросшего ногтя, Гироудотерапия, Радиесс (Radiesse), Удаление родинок, Мезонити, Биоревитализация, Удаление папиллом, Ботулинотерапия, Увеличение губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо