Ботокс в подмышки Поділитися:
Ботокс в пахви

Ботокс в пахви - ефективний метод лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз - фізіологічний стан, що супроводжується надмірним потовиділенням. Він розвивається на тлі стресових ситуацій, генетичних факторів, динамічних фізичних навантажень і порушенням діяльності нервової системи. Одним з найпоширеніших методів боротьби з гіпергідрозом є використання антиперспірантів, дезодорантів та інших косметичних засобів. Коли ж вони виявляються неефективними, потрібна консультація фахівця. Серед косметологічних методів свою ефективність давно довів ботокс пахви. Він має на увазі введення ботулінічного токсину, дія якого зберігається протягом 6 місяців.

Тривалість процедури
20 хвилин
Вартість
від 1 400 грн

Особливості лікування гіпергідрозу ботоксом

Незважаючи на поширеність, підвищене потовиділення лікується досить легко. Введення ботокса в пахвові западини допомагає позбутися незручних ситуацій, коли в найбільш непередбачуваний момент через легке хвилювання або фізичну активність на футболці або блузці розповзається пляма від поту.

Процедура дозволить вам відчувати впевненість в собі в будь-яких умовах і підвищити якість життя. Ботокс, який використовується в лікуванні, містить мікроскопічну дозу високоочищеного розведеного нейротоксину, який блокує передачу імпульсу. Результат проявляється місцево, препарат впливає лише на оброблену область.

Ботокс від гіпергідрозу - переваги лікування:

  • усунення неприємних симптомів надмірного потовиділення вже після 1 процедури;
  • мінімальний ризик ускладнень;
  • низька інвазивність, після лікування ви можете повернутися до своєї повсякденної діяльності.

Процедура практично безболісна, можливий лише невеликий дискомфорт. Навіть пацієнти з низьким порогом болю відзначають, що укол, виконаний тонкою голкою, слабо відчутний і не вимагає застосування анестезуючих засобів. У разі, коли пацієнт просить знеболити місце уколу, можна обробити зону пахви анестезуючим кремом.

Техніка введення ботокса при гіпергідрозі, протипоказання

Діагноз «гіпергідроз» може поставити тільки лікар. Звертайтеся в клініку «Bellezza». Фахівець проведе огляд, збере анамнез і тільки після цього прийме рішення про призначення процедури. Скільки коштує послуга, ви можете дізнатися на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Ціни на деякі процедури вказані в прайсі.

Лікування починається з виявлення областей надмірного потовиділення. Маркером позначаються місця введення ін'єкції. Ботокс від пітливості вводиться тонкою голкою під шкіру. Ефект від процедури зберігається протягом 6 - 9 місяців. Після зазначеного періоду навколо потових залоз з'являються знову розблоковані нервові закінчення, які часто викликають повторення процесу потовиділення в раніше обробленої області. Хоча піт в більшості випадків вже не виділяється в такій кількості, як раніше.

Протипоказання до проведення процедури:

  • неврологічні і м'язові захворювання - міастенія;
  • вагітність;
  • період грудного вигодовування;
  • споживання антибіотиків (тетрацикліну, лінкоміцину, гентаміцину, неоміцину і стрептоміцину), які збільшують ризик виникнення побічних ефектів;
  • хронічні аутоімунні захворювання;
  • діабет.

Рекомендації після лікування: щоб підвищити ефективність лікування, варто обмежити споживання алкоголю, кави і страв, що містять пряні спеції, так як це збільшує активність симпатичної системи, яка відповідає за вироблення поту. Лікування гіпергідрозу ботоксом також ефективно при надмірному потовиділенні ніг і рук.

Який буде результат

Ефект від ін'єкцій видно вже на 3 день. Остаточний результат через 14 днів після процедури і зберігається 6 - 10 місяців. Навіть після того як завершиться дія препарату, потовиділення стане більш помірним ніж раніше.

Вартість процедури

ІН'ЄКЦІЇ BOTOX / DYSPORT при підвищеному потовиділенні
12000 грн

Лікування гіпергідрозу препаратом диспорт (пахви; долоні; стопи).

BOTOX/DYSPORT
від 1400 грн

Зони введення препарату ботокс / диспорт:

Опущені брови (підняття зовнішнього краю брів) - 1 800 грн

"Гусячі лапки" - 3000 грн

Горизонтальні зморшки чола - 3000 грн

Міжбрів'я - 3300 грн

Зморшки спинки носа - 1500 грн

Кісетні зморшки (область губ) - 1400 грн

Як довго буде тривати ефект від ботулінотерапії для зони пахв, ступнів, кистей?

Результат зберігається набагато довше, ніж при корекції зморшок чола та міжбрів’я.

Від 8 місяців до 1 року.

Вікових обмежень немає.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо