Ботокс в лоб Поділитися:
Ботокс в чоло: як позбутися від зморшок

Ботокс в чоло: як позбутися від зморшок

Тривалість процедури
30 хвилин
Вартість
від 3200 ₴

У людини на обличчі розташовано 57 м'язів і практично всі з них відрізняються колосальною рухливістю. Ми посміхаємося, хмуримося, сміємося, висловлюємо десятки інших емоцій, які бувають набагато красномовніше вербального спілкування. Разом з м'язами «працювати» доводиться і шкірі. З віком або під впливом інших негативних чинників вона втрачає еластичність і пружність. Це призводить до появи мімічних зморшок, посилених м'язами з підвищеною спастикою. Найпомітніші з них розташовані на чолі у вигляді поздовжніх або поперечних складок. Але не варто засмучуватися - позбутися від них можна швидко і ефективно. Ботокс в чоло - сучасна ін'єкційна методика, яку вам запропонують в клініці Belezza.

Що таке ботокс і що дають його ін'єкції в чоло

Ботокс - це назва препарату, що містить ботулотоксин. Воно стало загальновживаним. Сам же ботулінічний токсин являє собою нейротоксин білкової природи, що виробляється бактеріями Clostridium botulinum. Це найсильніша з відомих науці органічних отрут.

У сучасній медицині препарати на основі ослабленого ботулотоксину використовуються для лікування гіперактивності деяких видів мускулатури, різних больових синдромів, викликаних спастикою. Ботулінічний токсин набув широкого застосування і в косметології. Ін'єкції ботокса в чоло - ефективний засіб боротьби з мімічними зморшками. Препарат вводиться в мікроскопічних дозах, тому не має системної токсичної дії на організм.

Мімічні зморшки з'являються внаслідок активного скорочення певних груп м'язів. Це викликає неприємний візуальний ефект. Ботулотоксин, що вводиться підшкірно за допомогою уколів, розслаблює надмірно активні дрібні м'язи. Завдяки цьому зморшки розгладжуються, але міміка обличчя зберігається повністю. Таку властивість ботокса було виявлено при використанні препарату для лікування косоокості та блефароспазму.

Уколи ботокса в чоло: переваги процедури

Процедура має ряд переваг:

 • мінімальний вплив на шкіру, так як ботокс вводиться в чоло за допомогою мікроін'єкцій;
 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • швидкий і стійкий ефект;
 • мінімальна кількість протипоказань та побічних ефектів;
 • прибираються не тільки зморшки, але і відновлюється симетрія обличчя, розгладжуються невеликі шрами.

Якщо вас цікавить, скільки коштує ботокс, на це питання дадуть відповідь наші фахівці під час консультації. Але в цілому ціна візуального омолодження обличчя за допомогою ботулотоксину обходиться порівняно недорого, враховуючи довготривалий ефект від процедури.

Особливості проведення ін'єкцій ботокса в чоло

Перед проведенням ін'єкцій ботокса в чоло призначається консультація фахівця. Косметолог виявляє можливі протипоказання (вагітність, період лактації, наявність деяких захворювань), визначає зони корекції.

Задовільний результат можна отримати тільки за умови грамотного та індивідуального підходу до проведення процедури. Залежно від стану шкіри пацієнта, його віку та інших особливостей визначається кількість уколів і місце їх введення. Якщо уколи зробити, наприклад, занадто низько над бровами, то можна спровокувати опущення верхньої повіки через розслаблення м'язів, що утримують її в піднесеному стані. Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевненими в професійному підході.

Ефект від введення ботокса в чоло

Перед проведенням ін'єкцій ботокса в лоб призначається консультація фахівця. Косметолог виявляє можливі протипоказання (вагітність, період лактації, наявність деяких захворювань), визначає зони корекції.

Задовільний результат можна отримати тільки за умови грамотного та індивідуального підходу до проведення процедури. Залежно від стану шкіри пацієнта, його віку та інших особливостей визначається кількість уколів і місце їх введення. Якщо уколи зробити, наприклад, занадто низько над бровами, то можна спровокувати опущення верхньої повіки через розслаблення м'язів, що утримують її в піднесеному стані. Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевненими в професійному підході.

Лікування гіпергідрозу (підвищене потовиділення) ін'єкціями диспорта, ботокса.

Ефект від ін'єкцій видно вже на 3 день.

Остаточний результат через 14 днів після процедури і зберігається 6 - 10 місяців.

Навіть після того як закінчиться дія препарату, потовиділення стане більш помірним ніж раніше.

Вартість процедури

Горизонтальні зморшки чола
3200 ₴

Разом з корекцією горизонтальних зморшок можна зробити профілактику (підняття) краю брів. 

Опущені брови (підняття зовнішнього краю брів) - 1500 ₴

Міжбрів'я
3750 ₴

Разом зі зморшками міжбрів'я можна зробити корекцію 

Зморшки спинки носа-1500 ₴

Куточки очей "Гусячі лапки"
3750 ₴

Разом зі зморшками в зоні очей можна зробити корекцію

Зморшки спинки носа - 1500 ₴

СЕТ "повне розслаблення чола" 3 зони (горизонтальні зморшки, міжбрів'я, куточки очей)
8000 ₴

Повний блок верхньої третини (3 зони):

 • Горизонтальні зморшки чола
 • Міжбрів'я
 • Куточки очей
СЕТ "Відкритий погляд" 2 зони чола (горизонтальні зморшки, міжбрів'я)
6000 ₴

Блок верхньої третини 2 ЗОНИ:

Горизонтальні зморшки

Міжбрів'я

Скільки тримається ефект від ботулинотерапии?

На стійкість результату впливає Індивідуальна будова м'язових волокон, швидкість метаболізму і швидкість відновлення нейронних зв'язків. 

В середньому тривалість ефекту 4-6 місяців. 

Після цього періоду ботулінотерапія від зморшок на лобі можна повторити.

Цікавий факт:

з кожною наступною процедурою ботулінотерапії горизонтальних і міжбрівних зморшок чола, ефект розгладження стає все більш стійким. Це пов'язано з тим, що м'язи при ін'єкціях ботулінотерапії, отримують "нову звичку відпочивати".

 • при асиметрії особи, 
 • навислому столітті, 
 • десневої посмішки, 
 • підвищеної активності м'язів чола, і сформувалися через це заломів,
 • усунення підвищеного потовиділення на долонях, стопах, пахвах. Лікування гіпергідрозу.

Ні, подібні послуги-обман.

Ви можете записатися за допомогою спеціальних форм запису на консультацію на цій сторінці або відразу зателефонувати за нашими номерами телефонів 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

XEOMIN (Ксеомин)

DYSPORT (Диспорт)

Інформація про послуги, які можуть бути корисними:

 • Лікування врослого нігтя за допомогою коригувальних систем допоможуть вирівняти нігтьову пластину і позбавити від болю при вростанні. Всі послуги проводять досвідчені подолги.
 • Гіроудотерапія це омолодження організму, профілактика і лікування при варикозі, гемморое і різних запальних і патологічних процесах.
 • Видалення родимок
 • Видалення папілом
 • Мезонити
 • Біоревіталізація
 • Радиесс (Radiesse)
 • Збільшення губ.
Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо