Ботокс в лоб Поділитися:
Ботокс в чоло: як позбутися від зморшок

Ботокс в чоло: як позбутися від зморшок

У людини на обличчі розташовано 57 м'язів і практично всі з них відрізняються колосальною рухливістю. Ми посміхаємося, хмуримося, сміємося, висловлюємо десятки інших емоцій, які бувають набагато красномовніше вербального спілкування. Разом з м'язами «працювати» доводиться і шкірі. З віком або під впливом інших негативних чинників вона втрачає еластичність і пружність. Це призводить до появи мімічних зморшок, посилених м'язами з підвищеною спастикою. Найпомітніші з них розташовані на чолі у вигляді поздовжніх або поперечних складок. Але не варто засмучуватися - позбутися від них можна швидко і ефективно. Ботокс в чоло - сучасна ін'єкційна методика, яку вам запропонують в клініці Belezza.

Тривалість процедури
30 хвилин
Вартість
від 1 400 грн

Що таке ботокс і що дають його ін'єкції в чоло

Ботокс - це назва препарату, що містить ботулотоксин. Воно стало загальновживаним. Сам же ботулінічний токсин являє собою нейротоксин білкової природи, що виробляється бактеріями Clostridium botulinum. Це найсильніша з відомих науці органічних отрут.

У сучасній медицині препарати на основі ослабленого ботулотоксину використовуються для лікування гіперактивності деяких видів мускулатури, різних больових синдромів, викликаних спастикою. Ботулінічний токсин набув широкого застосування і в косметології. Ін'єкції ботокса в чоло - ефективний засіб боротьби з мімічними зморшками. Препарат вводиться в мікроскопічних дозах, тому не має системної токсичної дії на організм.

Мімічні зморшки з'являються внаслідок активного скорочення певних груп м'язів. Це викликає неприємний візуальний ефект. Ботулотоксин, що вводиться підшкірно за допомогою уколів, розслаблює надмірно активні дрібні м'язи. Завдяки цьому зморшки розгладжуються, але міміка обличчя зберігається повністю. Таку властивість ботокса було виявлено при використанні препарату для лікування косоокості та блефароспазму.

Уколи ботокса в чоло: переваги процедури

Процедура має ряд переваг:

 • мінімальний вплив на шкіру, так як ботокс вводиться в чоло за допомогою мікроін'єкцій;
 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • швидкий і стійкий ефект;
 • мінімальна кількість протипоказань та побічних ефектів;
 • прибираються не тільки зморшки, але і відновлюється симетрія обличчя, розгладжуються невеликі шрами.

Якщо вас цікавить, скільки коштує ботокс, на це питання дадуть відповідь наші фахівці під час консультації. Але в цілому ціна візуального омолодження обличчя за допомогою ботулотоксину обходиться порівняно недорого, враховуючи довготривалий ефект від процедури.

Особливості проведення ін'єкцій ботокса в чоло

Перед проведенням ін'єкцій ботокса в чоло призначається консультація фахівця. Косметолог виявляє можливі протипоказання (вагітність, період лактації, наявність деяких захворювань), визначає зони корекції.

Задовільний результат можна отримати тільки за умови грамотного та індивідуального підходу до проведення процедури. Залежно від стану шкіри пацієнта, його віку та інших особливостей визначається кількість уколів і місце їх введення. Якщо уколи зробити, наприклад, занадто низько над бровами, то можна спровокувати опущення верхньої повіки через розслаблення м'язів, що утримують її в піднесеному стані. Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевненими в професійному підході.

Ефект від введення ботокса в чоло

Перед проведенням ін'єкцій ботокса в лоб призначається консультація фахівця. Косметолог виявляє можливі протипоказання (вагітність, період лактації, наявність деяких захворювань), визначає зони корекції.

Задовільний результат можна отримати тільки за умови грамотного та індивідуального підходу до проведення процедури. Залежно від стану шкіри пацієнта, його віку та інших особливостей визначається кількість уколів і місце їх введення. Якщо уколи зробити, наприклад, занадто низько над бровами, то можна спровокувати опущення верхньої повіки через розслаблення м'язів, що утримують її в піднесеному стані. Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевненими в професійному підході.

Лікування гіпергідрозу (підвищене потовиділення) ін'єкціями диспорта, ботокса.

Ефект від ін'єкцій видно вже на 3 день.

Остаточний результат через 14 днів після процедури і зберігається 6 - 10 місяців.

Навіть після того як закінчиться дія препарату, потовиділення стане більш помірним ніж раніше.

Вартість процедури

ІН'ЄКЦІЇ BOTOX / DYSPORT при підвищеному потовиділенні
12 000 грн

Лікування гіпергідрозу препаратом диспорт (пахви; долоні; стопи).

BOTOX/DYSPORT
від 1 400 грн

Зони введення препарату ботокс / диспорт:

Опущені брови (підняття зовнішнього краю брів) - 1800 грн

"Гусячі лапки" - 3000 грн

Горизонтальні зморшки чола - 3000 грн

Міжбрів'я - 3300 грн

Зморшки спинки носа - 1500 грн

Кісетні зморшки (область губ) - 1400 грн

Сколько держится эффект от ботулинотерапии?


На стойкость результата влияет индивидуальное строение мышечных волокон, скорость метаболизма и скорость восстановления нейронных связей. 

В среднем длительность эффекта  4-6 месяцев. 

После этого периода ботулинотерапию от морщин на лбу можно повторить.


Интересный факт:

 • с каждой последующей процедурой ботулинотерапии горизонтальных и межбровных морщин лба, эффект разглаживания становится все более стойким. Это связано с тем, что мышцы при инъекциях ботулинотерапии,  получают "новую привычку отдыхать". • при асимметрии лица, 
 • нависшем веке, 
 • десневой улыбке, 
 • повышенной активности мышц лба, и сформировавшихся из-за этого заломов,
 • устранении повышенного потоотделения на ладонях, стопах, подмышках. Лечение гипергидроза.

Нет, подобные услуги - обман.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

XEOMIN (Ксеомин)

DYSPORT (Диспорт)


Информация об усугах, которые могут быть полезны:

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо