Поділитися:
Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя

В 95% случаев чистка лица предшествует основным косметологическим процедурам. Добавляя в чистку лица ультразвук - микровибрации высокочастотных звуковых колебаний, мы глубоко очищаем поры от кожного сала, отшелушиваем ороговевшую кожу. Очищенные поры кожи - это благодатная почва для глубокого проникновения активной и лечебной косметики, которую Вы применяете дома. Освобождение пор и устранение старого эпидермиса, позволяет коже выглядеть свежо, вернуть ей здоровый внешний вид и сияние.

Выберите чистку лица:

 • Комбинированная чистка лица, сочетает механическое и ультразвуковое очищение кожи;
 • Ультразвуковая чистка лица;
 • Механическая чистка лица.

На какой косметике мы работаем?

MANSARD это фрацузский нишевый бренд фитокосмецевтики, где конценрация и комбинация активных лечебных трав и компанентов от 24 до 37%. Это очень высокий процент для препаратов наружного применения.

DMK (DANNE) - это космецевтика, где препараты имеют фармацевтическое качество, оказывают лечебный эффект, намного выше косметических стандартов.

Мы применяем большой ассортимент, более 20 препаратов DMK, для чистки лица и омолаживающих процедур. 

Ниже описаны варианты чисток и корректирующие уходы для кожи. 

*В процедурах фарм. препараты действуют на все уровни кожи,  улучшая функционирование кожи и решая эстетические проблемы. 

Для чего нужна чистка лица, и почему ее назначают перед всеми корректирующими процедурами?

 Чистка лица с фармацевтическим качеством проводится для

 •  улучшения качественных характеристик кожи, 
 • обновления эпидермиса, 
 • профилактики закупорки и загрязнения пор, 
 • лечения угревой болезни, 
 • помогает избавиться от "черных точек", комедонов, милиумов.  
 • Метод натуральной фармакологии DMK в чистке лица - восстанавливает функции кожи.


Тривалість процедури
60 хвилин
Вартість
від 950 грн

Ультразвукове чищення обличчя – важливий етап активного догляду за шкірою

Щоб красиво та молодо виглядати, домашнього догляду недостатньо. Чищення за допомогою ультразвуку стимулює кровообіг у підшкірних тканинах, завдяки чому клітини насичуються киснем. Процедура прискорює лімфообіг, що знижує набряклість. Для проведення процедури не потрібна підготовка – досить лише протерти шкіру безспиртовим лосьйоном. Під час ультразвукового чищення по шкірному покрову плавними рухами водять пристроєм з металевим наконечником. Промінь делікатно прибирає відмерлі клітини епідермісу, вирівнюючи шкіру. Тривалість сеансу – близько 20 хвилин.

Вакуумне або ультразвукове чищення слід робити кожній жінці, яка хоче виглядати бездоганно. Воно проводиться для очищення шкіри, а також поліпшення її якості.

Чищення обличчя: основні типи та їхні відмінності

Після професійного очищення шкіра стає благодатним ґрунтом для глибокого проникнення лікувальної косметики. Активні компоненти легше проходять всередину шкірних покровів, надаючи їм здоровий зовнішній вигляд і сяйво. УЗ-чистка обличчя має гігієнічний характер і рекомендована багатьом пацієнтам з огляду на її лікувальні та профілактичні якості. До того ж вона доступна за ціною, що не менш важливо для сучасних жінок. Сьогодні проведення косметичної процедури здійснюється таким чином:

 • Механічне чищення шкірних покровів, яке полягає у звільненні та очищенні клітин епідермісу, проводять за допомогою спеціальних інструментів. Процедура вимагає особливої стерильності, тому робити її потрібно тільки в косметологічному салоні, щоб уникнути занесення інфекції.
 • Ультразвукова чистка обличчя. Під час косметологічної процедури на шкіру впливають за допомогою лопатки та високочастотних ультразвукових хвиль.
 • Хімічний пілінг, що застосовується після впливу ультразвуком. Його використовують для фізіологічного відновлення тканин і стимуляції захисних механізмів шкіри, профілактики старіння та вирівнювання поверхні обличчя.

Варто зауважити, що на результат після проведення процедури з глибокого очищення шкіри впливає косметика, що використовується. Її склад і концентрація активних компонентів посилюють вплив пілінгу.

Косметичні марки для проведення ультразвукового чищення обличчя

Наші професійні косметологи мають багаторічний досвід роботи. Для проведення процедури ми підготували затишні та оснащені кабінети, де ви зможете розслабитися й насолодитися процесом. У своїй роботі ми застосовуємо такі косметичні марки:

 1. Danne (Америка). Для очищення шкірних покровів ми використовуємо лікарські засоби. Всі креми, які коштують недорого, працюють у глибоких шарах епідермісу, а не просто діють на шкіру. Препарати застосовуються за медичними показаннями для вирішення дерматологічних проблем.
 2. Oxygen Botanicals (Канада). Косметика цієї марки містить кисневий комплекс, який насичує клітини шкіри, відновлює водно-ліпідний баланс, вирівнює рельєф, захищає від зовнішніх негативних факторів. Ультразвукове апаратне чищення обличчя з препаратами цієї марки здійснює глибоке очищення шкіри і є прекрасним методом лікування та профілактики акне.
 3. Biologique Recherche (Франція). Препарати не тільки очистять шкіру за допомогою ультразвуку, але й посилять ефект ліфтингу, простимулюють м’язи обличчя.

Також у нашій клініці краси в Києві проводиться газорідинний пілінг методом Jet Peel, який заслужив безліч позитивних відгуків серед клієнтів. За допомогою спеціальної насадки створюється надзвуковий потік, який поступово знімає шари епідермісу, насичує тканини киснем і зволожує шкіру. У нас вартість послуг з ультразвукового чищення обличчя різна, вона залежить від косметичних засобів, що застосовуються. Ціна процедури з американськими препаратами нижча. Скільки коштує ультразвукова чистка обличчя з тією чи іншою косметикою, ви дізнаєтеся, зателефонувавши нам. Усі необхідні засоби для домашнього догляду можна купити у нашому бутіку.

Коли потрібна ультразвукове чищення обличчя?

Здорова і доглянута шкіра відіграє у зовнішньому вигляді найважливішу роль. Однак ми не владні над часом, та й на нашій привабливості негативно позначаються погана екологічна ситуація, стреси, нервозність, хронічна втома. Щоб повернути бездоганний стан шкіри обличчя, досить звернутися в косметологічну клініку Bellezza. Тут вам запропонують ефективні омолоджуючі процедури, які проводять професійні косметологи. Одна з них – ультразвукове очищення обличчя. Така процедура необхідна для:

 • поліпшення стану шкіри;
 • відновлення епідермісу;
 • профілактики закупорки та забруднення пор;
 • лікування акне.

Переваги ультразвукової чистки обличчя незаперечні

 • безболісність;
 • тривалий ефект;
 • шкірні покрови не травмуються;
 • немає потреби в спеціальному догляді після чищення;
 • ризик інфікування шкіри мінімальний.

Результат буде ефективніше в поєднанні з такими послугами:

Вартість процедури

Ультразвукове очищення Oxygen Botanicals (Канада) 90 хвилин
950 грн
Мануальне очищення Oxygen Botanicals (Канада) 90 хвилин
1300 грн
Комбіноване очищення Oxygen Botanicals (Канада) 90 хвилин (механічне + ультразвукове)
1450 грн
Видалення міліуму 1 шт. 10 хвилин.
50 грн
Видалення міліуму 1 зона (10 шт.) 30 хвилин
400 грн
Дарсонваль (вугрі, судини розташовані близько до поверхні шкіри, утворення гнійників, зморшки, фурункули, сальна шкіра, прищі, випадіння волосся) 10 хвилин
250 грн
Атравматичне чищення жирної шкіри 90 хвилин
1300 грн
Видалення мертвих клітин шкіри за допомогою Prozyme
2000 грн
Глибока ревізія шкіри
1800-2200 грн

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо