Поділитися:
Біоревіталізація Jalupro

Біоревіталізація Jalupro — унікальна і ефективна методика омолодження шкіри

З віком шкіра втрачає пружність, стає в’ялою, що призводить до появи зморшок, зміни рельєфу дерми. Ці зміни пов’язані зі зниженням вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Ефективна, безпечна методика омолодження біоревиталізація Jalupro дозволить відновити пружність шкіри обличчя, грудей, стегон. Під впливом компонентів препарату, який використовується для виконання процедури, активізуються обмінні процеси в клітинах дерми, посилюється кровопостачання. Швидкозасвоювана гіалуронова кислота і збалансований амінокислотний «коктейль», які містяться в Ялупро, відразу включаються в процес вироблення колагену. Процедура дає швидкий і виражений ліфтинг-ефект, помітно зменшується кількість мімічних зморшок, шкіра стає більш пружною, набуває здорового кольору.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

Біоревіталізація Jalupro — склад препарату, його вплив на шкіру

Препарат Jalupro HMW — продукт італійської лабораторії Professional Dietetics. Засіб призначений виключно для виконання біоревіталізації. Jalupro HMW відрізняється від інших препаратів унікальним комбінованим складом, що забезпечує комплексний вплив на шкіру, що втратила пружність, на рівні її глибоких шарів. У препараті міститься гіалуронова кислота, яка забезпечує гідратацію дерми. Крім того, вона стимулює роботу фібробластів, відповідальних за синтез колагену, еластину і структурних білків іншого виду, що забезпечубть еластичність шкіри. У складі Jalupro HMW також міститься цілий комплекс амінокислот (пролін, лізин, лейцин, гліцин), які постачають матеріал для вироблення білків в глибокі шари дерми.

Біоревіталізація препаратом Jalupro дозволяє отримати швидкий та виражений ефект

  • поліпшення кольору дерми;
  • відновлення її функцій;
  • усунення мімічних зморшок;
  • підвищення тургору шкіри;
  • згладжування розтяжок;
  • ліфтинг-ефект.

Відгуки про вплив препарату Jalupro на шкіру виключно позитивні, а ціна процедури, на яку ви можете записатися в клініці Bellezza, доступна. В одній упаковці міститься 2 ампули з 1,5 мл 1% гіалуронової кислоти і 2 флакони з сумішшю амінокислот. Ялупро HMW — препарат з підвищеною концентрацією гіалуронової кислоти (до 2%) і збільшеним об’ємом ампули — до 3 мл. Лікар змішує компоненти безпосередньо перед процедурою. Використовуючи даний препарат, можна провести 2 сеанси біоревіталізації. Скористайтеся нашою пропозицією, щоб недорого купити Jalupro в Києві.

Унікальний склад, в якому швидкозасвоювана гіалуронова кислота поєднується з легкодоступними амінокислотами, забезпечує препарату Ялупро безпеку і високу ефективність. Однак активні компоненти швидко поглинаються клітинами дерми. Для насичення її глибоких шарів і досягнення тривалого ефекту призначається курс процедур, що складається з 3-4 сеансів біоревіталізації. Для підтримки ефекту лікарі рекомендують вдаватися до повторних процедур раз в 1-2 місяці.

Біоревіталізація Ялупро — етапи виконання процедури

Біоревіталізація Ялупро не вимагає спеціальної підготовки. Процедура виконується в кілька етапів:

  • Очищення шкіри.
  • Обробка шкірного покриву анестезуючим засобом.
  • Препарат вводиться шляхом мікроін’єкцій в середній пласт дерми.

Після процедури шкіра обробляється кремом, який надає знезаражувальний і заспокійливий ефект. Дотримуйтеся рекомендацій з догляду за дермою після біоревітализації препаратом Ялупро.

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо