Поділитися:
Корекція врослого нігтя лазером

Лікування врослого нігтя лазером

Хірургічне видалення врослого нігтя дійсно ефективно? Протягом 2-х років в медичному центрі Bellezza було проліковано 170 пацієнтів з діагнозом «врослий ніготь», з яких 45 (26,5%) пацієнтів звернулися за допомогою з приводу рецидиву захворювання після проведеного раніше оперативного лікування.

Тривалість процедури
60 хв
Вартість
від 280 грн

Що відбувається?

Пацієнти з рецидивом проблеми врослого нігтя раніше оперувалися різними методами і хірургами. Тут спостерігається загальна особливість – швидка регенерація росткової зони нігтьової пластинки. У зв'язку з цим методом для лікування врослого нігтя стало видалення нігтьової пластинки або її часткова резекція з подальшою вапоризацією росткової зони за допомогою лазера.

Діодний лазер служить джерелом високоінтенсивного лазерного випромінювання, який має хвилю довжиною 980 нм. Оперативне втручання проводилось під місцевою інфільтраційною анестезією. Найбільш ефективний для цього лікування імпульсний режим лазера, він дає можливість забезпечити мінімальну травматизацію оточуючих тканин.

Які результати досягаються при використанні хірургічного лазера?

Після проведених втручань за методикою, описаною вище, близько 80% пацієнтів після операції не використовували знеболюючі препарати, решта 20% мали потребу в ньому тільки протягом 1-го дня. Спостерігався мінімальний набряк травмованих тканин. При використанні хірургічного лазера немає необхідності в проведенні антибіотикотерапії, навіть при гнійному процесі в зоні втручання при операції. Використовують тільки місцеві антибактеріальні мазі і антисептики. При дії лазерного випромінювання сповільнюється формування грануляційної тканини, а так запобігається деформація нігтя і настає покращення естетичного вигляду в подальшому.

З усіх пролікованих пацієнтів рецидив захворювання відзначався лише у 8 (4,7%) хворих, яким було проведено повторне втручання з позитивним результатом.

У чому переваги лазерного лікування врослого нігтя?

При хірургічному втручанні ніготь все одно відростає. Тобто пацієнт звертається до хірурга знову.

Діодний лазер використовується, щоб запобігти цій проблемі. Він випаровує нігтьову пластину, що забезпечує повне вирішення проблеми, без зайвих проблем:

  • мінімальне використання знеболюючих засобів у післяопераційному періоді;
  • без проведення антибіотикотерапії;
  • з мінімальним набряком травмованих тканин;
  • з використанням тільки місцевих антибактеріальних засобів і антисептиків.

Вся операція проходить тільки під місцевим наркозом.

Таким чином, даний метод лікування високоінтенсивним лазерним випромінюванням є чудовою альтернативою класичним методам лікування врослого нігтя.

Вартість процедури

Лазеротерапія великого пальця
450 грн
Лазеротерапія один палець (крім великого пальця)
280 грн
Лазеротерапія одна кінцівка, рука/нога
800 грн

Що робити, якщо ніготь вростає з двох сторін?

У такому випадку, корекція відбувається з обох сторін. Видаляти нігтьову пластину не слід - через деякий час він знову виросте, а проблема вростання залишиться.

  


Так, саме тому використовується місцева анестезія.

 Лазерна корекція нігтя використовується при вростанні нігтьової пластини в шкіру та її деформації, при останніх стадіях оніхокриптозу, а також при запальному процесі навколо нігтя.

 Недоліком лазерної корекції нігтя є деформація естетичного вигляду нігтьової пластини. Тому у 100% випадків ми використовуємо коригуючі скоби. 

В цьому випадку ніготь зберігає свою форму.

Повне загоєння відбувається протягом 4-6 неділь. Слід носити комфортне взуття, де відсутній будь-який тиск на палець, а також здійснювати гігієнічний догляд за ступнями.


Гірудотерапія

Радієс(Radiesse)

Видалення родимок

Мезонитки

Біоревіталізація

Видалення папілом

Ботулінотерапія

Збільшення губ.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо