00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Хто такий лікар-трихолог?

Дата публікації: 17.02.2021

Багато людей, незалежно від віку і статі, на жаль, змушені вирішувати проблему випадіння волосся. Проте часто таке серйозне питання просто ігнорується. У кращому випадку люди намагаються самостійно знайти підходящий шампунь, маску або інші засоби, що сприяють відновленню густоти локонів. І лише деякі вважають за краще не експериментувати, а звертаються за допомогою до фахівця. Трихолог — це вузькоспеціалізований лікар-дерматолог, який займається вивченням структури волосся, а також волосистої частини шкіри голови, володіє достатніми знаннями, щоб точно діагностувати проблему, встановити причини її виникнення і призначити ефективне і безпечне лікування в кожному конкретному випадку.

Хто такий трихолог

Фахівець такого профілю не лікує внутрішні органи, однак для визначення точного діагнозу за необхідності направляє пацієнта на консультацію та обстеження у лікарів суміжних спеціальностей: педіатра, ендокринолога, гастроентеролога, онколога, мікології, інфекціоніста та ін. Основним питанням, яким займається трихолог, є чоловіче, жіноче і дитяче облисіння різної етіології та пов’язані з проблемою даного типу захворювання. Лікар, який працює в цій сфері, може призначати профілактичні процедури, які сприятливо впливають на волосся і клітини шкіри волосистої частини голови, дає рекомендації з догляду, розглядає питання про доцільність пересадки волосся.

Причин появи лупи, сухості шкіри голови, втрати блиску, пружності волосся і його випадіння безліч. При виявленні проблеми слід пам’ятати, що волосся і шкіра більш ніж тісно пов’язані. Тому часто питаннями погіршення стану волосся займаються дерматологи. Однак, трихологія — окремий розділ дерматокосметології і деякі питання може вирішити лише лікар трихолог.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Беручи до уваги все вищевикладене, ви зможете легко розібратися в тому, хто такий трихолог. Ось, що робить цей фахівець під час прийому пацієнта:

  • Первинний огляд.
  • Розгляд скарг. Фахівця цікавлять симптоми і прояви проблеми, а також інформація про ваш спосіб життя протягом останніх півроку.
  • Призначення стандартних аналізів (крові, рівень мікроелементів, тести на гормони).
  • Лікар може призначити такий вид дослідження, як трихограма або фототрихограма. Так називається високоточний метод дослідження стану волосся.
  • Призначення лікування. Трихолог лікує не лише волосся, але й враховує при призначенні процедур, препаратів і/або лікувальної косметики стан шкіри голови. Таким чином, лікар підбирає засоби, які сприятливо впливають не лише на волосяний фолікул, але й на клітини шкіри.

Комплексне лікування хвороби дає максимальний і довготривалий ефект. Можливо навіть буде потрібна корекція дієти.

Як вибрати трихолога

Якщо ви виявили, що у вас випадає волосся, з’явилася лупа, сухість шкіри голови, не панікуйте. Досвідчений фахівець допоможе виявити причини, що передують виникненню проблеми, точно встановити, наскільки серйозним є такий стан шкіри голови, і призначить ефективні методи лікування. Вам лише слід враховувати такі моменти, які допоможуть визначитися в питанні — якому фахівцю можна довіряти:

  1. Без усіляких сумнівів, вибираючи фахівця, ви повинні переконатися в тому, що перед вами людина, у якого є вища медична освіта.
  2. Навіть вибираючи серед медиків, постарайтеся ознайомитися з відгуками про роботу фахівця.
  3. Якщо обраний вами трихолог пропонує послуги «на дому», без роздумів, шукайте іншого фахівця.

Якщо помітили появу проблем, не затягуйте з візитом до трихолога. Фахівці клініки Bellezza в Києві використовують для діагностики і лікування негативних станів шкіри голови і волосся найсучасніші та ефективні методики (мезотерапія, плазмоліфтинг, дарсонвалізація, кріотерапія та ін.) і препарати, які дозволяють відновити пружність, густоту локонів і їх життєву силу.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо