Поділитися:

Що таке чистка обличчя?

Дата публікації: 17.02.2021

Протягом дня на шкірі обличчя накопичується пил і бруд. На жаль, очищення в домашніх умовах може бути недостатнім для того, щоб видалити всі забруднення, очистити від них пори. В результаті, пори забиваються, запалюються, утворюються прищі, після загоєння яких на обличчі залишається неприваблива пігментація. Професійне чищення обличчя — це косметологічна процедура, яка здійснюється фахівцем вручну, за допомогою різних інструментів або апаратури. Процедура дозволяє впливати на поверхневі і глибокі шари шкіри, очищуючи її навіть від застарілих вугрів, постакне, комедонів. Не впадайте у відчай, якщо зіткнулися з даною проблемою, фахівці клініки Bellezza допоможуть визначити ваш тип шкіри, її стан і, з огляду на індивідуальні характеристики вашої дерми, призначать вам чистку певного виду, яка дозволить вирішити ряд завдань.

Що таке чистка обличчя? Етапи виконання процедури

Під час першого відвідування салону краси багато гостей відчувають занепокоєння, так як не до кінця розуміють, що таке чистка обличчя і наскільки болючою є ця процедура. Ви даремно переживаєте. У сучасній косметології використовуються атравматичні методи очищення шкіри. Тому запевняємо вас: чистка обличчя — це не боляче. Процедура, яка виконується досвідченим косметологом, корисна не тільки тим, що дозволяє очистити пори від шкірного сала, забруднень, пилу, позбутися вугрів, комедонів і ряду інших проблем. Чистка обличчя — це не тільки гігієнічна, але й лікувальна процедура. В Beauty Clinic СПА Bellezza вам запропонують комплекс процедур з догляду за шкірою обличчя. Кожен сеанс чистки, незалежно від її виду, відбувається поетапно. Він включає:

  1. Підготовку шкіри до процедури: розкриття пор, посилення кровообігу.
  2. Сам процес очищення, який може здійснюватися мануально (ручна чистка) або апаратно (вакуумна, лазерна).
  3. На даному етапі фахівець повинен обробити дерму засобами, які допоможуть заспокоїти запалені ділянки, зняти почервоніння, звузити, що означає — закрити пори (це перешкоджає формуванню нових прищів).

Прислухайтеся до рекомендацій фахівців. Після консультації лікаря-косметолога ви будете знати, якими засобами слід обробляти шкіру у вашому випадку, щоб уникнути появи нових прищів, чорних крапок, запалень та інших проблем. Якщо шкіра проблемна, то потрібен комплексний догляд, так як він дає і лікувальний, і профілактичний ефект. Ви повинні знати, якими засобами можна або навіть потрібно протирати певні ділянки дерми, де існує проблема. Якщо на шкірі з’явилися прищі, — це може свідчити про те, що обрані неправильні засоби для догляду. Не поспішайте мазати їх власноруч обраними мазями або кремами, порадьтеся з фахівцем.

Пам’ятайте: чистка обличчя — не шкідлива і не є небезпечною, але лише в тому випадку, якщо виконується професіоналом. Процедура корисна, так як допомагає позбутися від цілого переліку проблем і, крім того, сприяє поліпшенню кровообігу, відновленню захисних функцій шкіри, її пружності та молодості.

Чистка обличчя — види процедури

Професійне чищення обличчя допомагає нормалізувати обмінні процеси в глибоких шарах дерми і повернути шкірі здоров’я і красу. Грамотний вибір методу дозволяє не лише позбутися від існуючих проблем, а й запобігти виникненню нових. Найбільш популярні і ефективні види чистки обличчя:

  • Механічне чищення або механічний пілінг показаний для лікування нерівностей шкіри, усунення невеликих рубців після акне. Здійснюється за допомогою спеціального інструменту, оснащеного щіткою.
  • Гальванічне чищення виконується лише професіоналом в умовах салону або клініки. Перед процедурою обличчя слід протерти м’яким очищучим засобом. Потім на дерму наносяться спеціальні гелі з використанням негативно заряджених іонів. Прилад для очищення має здатність розпізнавати токсини і забруднення, крізь які і пропускається очищуючий засіб. Метод безпечний і ефективний.
  • Під час комплексної або комбінованої чистки обличчя використовується декілька методів очищення шкіри (ультразвуковий, механічний, хімічний пілінги) в ході однієї процедури. Методи доповнюють один одного і сприяють посиленню результату.
  • Алмазна чистка — це атравматичне шліфування шкіри. За допомогою вакуумного апарату, оснащеного спеціальними насадками, видаляється ороговілий шар епідермісу, а з ним і забруднення.
  • Киснева — безконтактна, безболісна, безпечна і в той же час ефективна експрес-чистка обличчя. Основне завдання процедури: шліфування рубців і видалення вугрів.
  • Карбонова чистка — це косметична процедура, що дозволяє за допомогою лазера очистити шкіру від забруднення і відновити її пружність, гладкий рельєф. Метод відрізняється високою ефективністю при боротьбі з акне. Однак лікарі рекомендують почати курс процедур до загострення хвороби.
  • Голлівудська (фітинова) чистка дозволяє ефективно, але делікатно видаляти забруднення. Позитивно впливає на шкіру, сприяючи відновленню її пружності і захисних властивостей, а також нормалізації обмінних процесів в клітинах дерми. В основу процедури входить фітинової кислота, звідси і назва.

Багато клієнтів клініки Bellezza висловлюють побажання зробити комбі-чистку обличчя. Однак ви повинні розуміти, що без детального огляду, визначення типу вашої шкіри та існуючих на даний момент проблем, призначати які б то не було процедури з догляду за дермою не можна. Але і побоюватися проведення чистки не слід, якщо її рекомендує лікар. Навіть суха, чутлива шкіра потребує професійного очищення, яке сприяє відновленню нормального кровообігу і обмінних процесів в клітинах дерми.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо