Поділитися:

Мезотерапія від темних кругів і зморшок

Дата публікації: 03.10.2019

Хочете позбутися від втомленого погляду і темних кругів під очима? Спробуйте мезотерапию Light Eyes Ultra періорбитальної зони в медичному центрі "Bellezza" в Києві.

Дану процедуру в нашому центрі проводять досвідчені фахівці з широкою практикою. Попередньо пацієнти проходять ретельний медичний аналіз і консультуються з лікарем-косметологом. Ми використовуємо тільки сертифіковані препарати, що відповідають європейським стандартам безпеки і якості.

Мезотерапія Light Eyes Ultra періорбітальної зони - спеціальна медична методика підшкірних ін'єкцій вітамінного коктейлю, поживних речовин і різних активних компонентів. До складу коктейлю входять компоненти

• Біосентізірованная 1% Г. К.,

• Гліцерин - зволожуюча властивість

• Дипептиди, трипептиди - гідратація шкіри

• 20 амінокислот L-форми;

• Вітаміни групи В;

• Антиоксиданти.

В ході ін'єкцій краси можуть бути незначні больові відчуття, в деяких випадках проводиться місцеве знеболення. Необхідні нашій шкірі речовини за допомогою уколу будуть доставлені в активні клітинні центри, що дозволить збільшити кровообіг, налагодити обмінні процеси і відновити регенеративні функції шкіри.

Після проходження процедури спостерігається поліпшення мікроциркуляції шкіри, підвищується її еластичність в періорбитальній зоні, зморшки розгладжуються, і в цілому підвищується тонус шкіри.

Для отримання стійкого результату рекомендується проходження курсу з 4-6 мезотерапевтичних процедур, з інтервалом 10-14 днів між ними. З метою профілактики, процедури призначаються один раз в 2-3 міс.

Показання

Наявність глибоких мімічних зморшок в зоні навколо очей, низька еластичність шкіри і посилена пігментація, набряки і "мішки" під нижніми повіками, яскраво виражена нососльозова борозна, темні кола.

Протипоказання

Вагітність і лактація, відновний період після оперативного втручання, жовчнокам'яна хвороба, ГРВІ в активній стадії, проблеми з нирками і печінкою, низька здатність згущуватися крові і індивідуальна непереносимість окремих компонентів препаратів.


Обов'язковий попередній запис на консультацію за тел .:

+38 (044) 229-99-80,

+38 (099) 768-14-77,

+38 (067) 478-55-85 або через форму зворотного дзвінка на сайті.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо