00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

- 50% на першу процедуру омолодження факторами росту клітин

Дата публікації: 03.10.2019

Кожна жінка з віком стикається з проблемою старіння шкіри. Це можуть бути не тільки зморшки, але і загальний стан шкіри обличчя, рук, шиї та зони декольте, що в’яне. Адже це саме ті місця, які найменше захищені від агресивних впливів навколишнього середовища. Тому вони вимагають якісного професійного догляду.

Сьогодні індустрія краси пропонує безліч варіантів вирішення проблем, пов'язаних з втратою шкірою пружності та свіжості. Але не всі вони, на жаль, дають тривалий ефект і гарантують ідеальний результат, тому на зміну синтетичним безопераційним методам омолодження прийшли інноваційні методики з використанням різних біологічних матеріалів. І плацентотерапія препаратами ТМ Curacen одна з таких процедур.

Curacen - унікальний нанопрепарат, створений на основі людської плаценти з низькомолекулярними пептидами, яка сприяє природній регенерації тканин. Методика молекулярного фракціонування, яку використовують для очищення препарату від гормонів і небажаних компонентів, дозволяє зберегти активність факторів росту, пептидів, амінокислот, цитокінів і повний набір корисних біологічно активних елементів. Ця розробка японських вчених дозволяє ефективно коригувати і усувати недоліки шкіри шляхом запуску і активізації обмінних і відновних процесів в організмі.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Особливості та переваги методики:

Плацентотерапія Curacen підвищує пружність і еластичність шкіри за рахунок активізації вироблення колагену в клітинах.

Відбувається нормалізація сну і обмінних функцій організму.

Уповільнюються процеси старіння і підвищуються імунологічні функції організму.

Поліпшується загальний стан шкіри і активується кровообіг.

Клітини шкіри насичуються киснем, що сприяє підвищенню метаболізму і регенеративних процесів.

Шкіра стає гладкою і свіжою, вирівнюється контур обличчя.

Загальне оздоровлення організму за рахунок очищення печінки.


Хімічний склад препарату Curacen:

• Одинадцять активних факторів клітинного росту: EGF, FGF, CSF, IGF, NGF тощо.

• Вісімнадцять корисних амінокислот, в число яких входять і незамінні.

• Цитокіни та комплекс интерлейкинів (IL1-IL6, IL8, IL10, IL12).

• Фізіологічно активні пептиди і ферменти.

• Вітаміни групи В, а також С, D і Е.

• Корисні мінеральні речовини: Ca, K, Na, Mg, P, Fe, Zn.

У нашому салоні ми використовуємо внутрішньовенний спосіб введення препарату, тому що це дозволяє отримати швидкий і помітний результат вже після першої процедури. Фахівці рекомендують проходити курс з 5-10 сеансів. Тому знижка 50% на першу процедуру, а при передоплаті 5-7 процедур на перші дві, доведеться абсолютно до речі.

Препарат на практиці показав високу ефективність і дивовижні результати. Перевірений і схвалений МОЗ України, в Росії застосовується з 2003 року.

Спробуйте процедуру мезотерапії препаратом екстракту плаценти Curacen вже сьогодні, і відкрийте для себе еліксир молодості і краси! Гарантований результат без операцій і побічних ефектів!

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо