00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Найпоширеніші причини випадіння волосся

Дата публікації: 17.02.2021

На жаль, багато людей не поспішають відвідувати фахівців навіть після того, як зауважують, що шевелюра помітно порідшала. Але рання діагностика проблеми дозволяє підібрати максимально ефективне лікування захворювання або патологічних станів організму. Лише кваліфікований фахівець зможе виявити та визначити причини випадіння волосся. І цей крок — один із найважливіших на шляху до одужання. Адже виявивши, чому випадає волосся, ви зможете або усунути причини, що викликають проблему, і за умови належного догляду повернути локонам їхній природний блиск, густоту і красу, або підібрати засоби, які допоможуть стримати негативний процес.

Головні причини випадіння волосся

Багатьом людям старшого віку знайома проблема випадіння волосся. Однак, молоді люди — не виняток, особливо підлітки. Порушення гормонального фону в період менопаузи, посилене вироблення гормонів в підлітковому віці — в 15, 18 і навіть у 20 років — можуть спровокувати виникнення таких негативних моментів, як втрата блиску, пружності, стоншення волосся і навіть втрата густоти шевелюри. Волосся швидко жирніє, а якщо ви миєте голову дуже часто, це аж ніяк не сприяє його зміцненню. Багато людей не поспішають на консультацію до фахівця для визначення проблеми і причин її появи, і починають займатися самолікуванням. Однак, без усунення головної причини виникнення негативного стану, навіть найефективніші засоби дають лише короткочасний результат.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Погана екологія, стреси, неправильний спосіб життя, нераціональне харчування, погані звички — найпоширеніші причини втрати густоти шевелюри. Без правильного догляду волосся також з часом стоншується і рідіє. Однак не поспішайте засмучуватися, якщо помітили, що після кожного миття голови на стінках ванни або душової, залишається помітна його кількість. Як зрозуміти, що пора звернутися за допомогою до фахівця? Якщо вас цікавить, яка норма втрати волосся, запам’ятайте: людина за день може втрачати 100-150 волосин при розчісуванні, під час миття голови, тощо. Жінкам з довгими і густими локонами досить важко правильно визначити, скільки волосся випало протягом дня, і в більшості випадків представниці прекрасної половини людства перебільшують масштаб проблеми, а ось чоловіки часто недооцінюють її, затягуючи рішення. Всім, хто скаржиться на значне випадіння волосся, слід ознайомитися з основними причинами виникнення даної проблеми:

  • Дифузне випадіння (найпоширеніша причина) — волосся лізе з коренем і в досить великій кількості, що призводить до зниження об’єму шевелюри, але аж ніяк не до алопеції. Основними причинами виникнення проблеми є операції з наркозом, перенесені інфекційні захворювання, стреси, висока температура, дефіцит вітамінів і мікроелементів, ендокринні зміни, прийом деяких лікарських засобів.
  • Андрогенетична алопеція — це прогресуюче стоншення волосся в тім’яній, лобно-тім’яній та в інших зонах підвищеної чутливості. Основною причиною такого стану називають генетичну схильність. Однак генетика в даному випадку є не єдиним фактором, що провокує виникнення проблеми. Особливо сильне випадіння волосся можна спостерігати у дівчаток після скасування оральних контрацептивів і при пухлинних процесах надниркових залоз.

Якщо ви помітили, що локони втратили природний блиск, красу і густоту, проконсультуйтеся з нашим лікарем-трихологом. Фахівці клініки Bellezza розкажуть вам, від чого випадає волосся, зможуть визначити точну причину виникнення проблеми і за необхідності підберуть максимально ефективне лікування.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо