Поділитися:

Гіалуронова кислота в губи: сучасна методика з доведеною ефективністю

Дата публікації: 22.09.2020

В міру повні чуттєві губи - це не одномоментна данина моді. Це завжди вважалося і вважається гарним. Але не варто засмучуватися, якщо форма ваших губ не здається вам ідеальною. Сучасна косметологія володіє методиками, що дозволяють ефективно, безпечно і якісно виправити практично будь-який недолік зовнішності. Гіалуронова кислота в губи - це можливість не тільки збільшити їх обсяг, але і усунути деякі вади.

Що таке гіалуронова кислота і чому її використовують для збільшення губ?

Про гіалуронову кислоту, яка застосовується в косметології, сьогодні говорять всі. Це словосполучення можна побачити буквально всюди - і в переліку послуг косметологічних клінік, і в складі найдешевших кремів для обличчя. Що ж це за речовина і чи дійсно воно може бути застосовано всюди?

Гіалуронова кислота - це полісахарид з високомолекулярною масою. Вперше про нього згадував ще Карл Мейер в 30-х роках минулого століття. Результати величезної кількості наукових досліджень цієї речовини були опубліковані в 2009 році. Гіалуронова кислота і її похідні будь-якого походження були визнані безпечними для застосування.

Незважаючи на назву, гіалуронова кислота не є кислотою і не має властивостей, характерних для таких з'єднань. Її молекула являє собою з'єднання глюкуронової кислоти і N-ацетилглюкозамін. Наявність кисню і гідроксильних груп дозволяє гіалуроновій кислоті створювати сильні водневі зв'язки з водою. Вона є своєрідною губкою, що утримує воду і і тим самим зволожує шкіру і тканини.

Гіалуронова кислота - природний компонент тіл ссавців, а найбільше її кількість спостерігається в сполучних тканинах. Механізм поверхневого впливу даної речовини на шкіру все ще залишається не вивченим до кінця - розмір молекули гіалуронової кислоти в сотні разів перевищує відстань між клітинами шкіри. Проте, у продажу є безліч засобів з досить помітною ефективністю, які можна купити недорого. Але що стосується введення гіалуронки в різні шари шкіри шляхом ін'єкцій, то така антивікова терапія набула широкого поширення.

У 2003 році FDA схвалила ін'єкційне вживання гіалуронових філерів з метою корекції форми губ, виділення скул, ліфтингу обличчя, корекції зморшок і ін. Методика отримала назву біоревіталізація. За допомогою уколів створюють об'єм у тих місцях, куди вводиться наповнювач у вигляді гелю з високим вмістом гіалуронової кислоти. Вона діє як накопичувач вологи, стимулює вироблення колагену і еластину, вирівнює рельєф шкіри. За допомогою обколювання гіалурону можна домогтися ефекту, який можна порівняти з ефектом від пластичної операції, тільки без серйозних втручань.

 

Збільшення губ гіалуронової кислотою: в яких випадках це актуально

Методика застосування гіалуронки має чіткий перелік рекомендацій і свідчень:

 • незадовільна форма губ - накачування гіалуроновою кислотою дозволяє робити пухкими тонкі губи, створювати обсяг у зоні верхньої або нижньої губи, коректуючи можливу невідповідність між ними;
 • відсутність чіткого контуру - особливість може бути вродженою чи набутою в результаті частих рецидивів герпесу та інших шкірних захворювань;
 • вікові зміни і обвисання куточків рота - корекція здійснюється за рахунок наповнення  гелем западин, що  утворилися;
 • мімічні зморшки в періоральній зон - закачати гіалуронову кислоту може знадобитися і раніше настання змін, пов'язаних з віком;
 • асиметрія губ - досить часте явище, коли ліва і права сторона губ візуально сильно відрізняються;
 • естетичні дефекти в області рота - шрами, нерівності шкіри, западини тощо.

Якщо ви вирішили підкачати губи гіалуроновою кислотою, то необхідно попередньо проконсультуватися з досвідченим лікарем-косметологом. Процедура, незважаючи на її доведену безпеку, все ж має цілий ряд протипоказань:

 • вагітність і лактація;
 • онкологічні та аутоімунні захворювання, епілепсія, цукровий діабет, захворювання крові та ін.;
 • запальні захворювання з підвищенням температури тіла;
 • шкірні захворювання в зоні ін'єкції, в тому числі герпес в активній стадії;
 • алергічні реакції на компоненти препарату;
 • схильність до утворення рубців.

Попередня консультація з лікарем-косметологом дозволить виявити і можливі інші проблеми, знайти шляхи їх вирішення.

 

Гіалуронове збільшення губ в клініці Belezza

Контурна пластика губ тільки на перший погляд здається простою процедурою. Насправді для досягнення бажаного результату - збереження природної краси, природності і акцентування уваги на перевагах - потрібен високий рівень майстерності і наявність великого досвіду у лікаря-косметолога. Адже необхідно не тільки визначитися з місцями введення препарату, а й з його кількістю. Напевно кожен з нас мав можливість бачити надмірно або неправильно накачані філерами губи, що втратили свої природні обриси.

Уколи в губи гіалуроновою кислотою виробляються в кілька етапів:

 • попередня консультація з лікарем-косметологом, в процесі якої обговорюються бажані результати, з'ясовуються протипоказання, визначається обсяг робіт і їх вартість;
 • безпосереднє обколювання проблемних ділянок гіалуроновою кислотою з попередніми знезараженням і знеболенням шкіри і слизових;
 • оцінка отриманого результату безпосередньо після процедури і через певний час;
 • в разі необхідності введення додаткових доз препаратів.

Тривалість ефекту від процедури залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, зокрема від швидкості метаболізму, але в середньому становить від 6 до 18 і більше місяців. Багатьох цікавить, з якого віку можна колоти гіалуронову кислоту в губи. Фахівці рекомендують це робити не раніше, ніж після досягнення 20 років. Більш детальну інформацію ви можете отримати у фахівців клініки Belezza, записавшись на консультацію.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо