00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Плазмоліфтинг — плюси і мінуси процедури

Дата публікації: 19.04.2021

Уповільнити процес старіння шкіри, відновити її пружність і красу можна і без використання радикальних методів. Косметологічна процедура — плазмоліфтинг — творить чудеса. Ін’єкції плазми, отриманої з власної крові пацієнта, сприяють активізації процесів вироблення еластину і колагену в шкірі на клітинному рівні. Омолодження шкіри, відновлення її захисних функцій, усунення дрібних зморшок, прискорення регенерації дерми після пілінгу — далеко не повний перелік переваг, які дає змогу отримати плазмоліфтинг. Плюси і мінуси процедури описані на сайті клініки естетичної медицини та дерматології Bellezza.

Плазмоліфтинг — користь і шкода

З віком процес вироблення колагену в шкірі людини сповільнюється. Це негативно відображається на стані дерми. Вона втрачає пружність, має ознаки зневоднення. На шкірі з’являються дрібні зморшки, які з часом стають все більш помітними. Стимулювати утворення колагену і еластину кремами з догляду за шкірою обличчя неможливо. За допомогою косметичних засобів шкіру можна зволожити, наситити корисними речовинами, однак для активізації інших процесів потрібні інші методи. Одним з найпопулярніших на сьогодні є плазмоліфтинг. Він використовується для відновлення молодості і здоров’я шкіри не лише обличчя, але й волосистої частини голови. Після курсу процедур волосся стає більш пружним, блискучим і густим.

Багато молодих жінок і леді старшого віку вдаються до процедури плазмоліфтинг. Цей спосіб омолодження шкіри обличчя і волосистої частини голови має безліч переваг:

 • В отриманій з крові пацієнта плазмі у великій концентрації містяться вітаміни, білки, гормони і тромбоцити, які сприяють прискоренню обмінних процесів на клітинному рівні. В результаті під впливом корисних речовин оновлення клітин відбувається набагато швидше.
 • Якщо шкіра потребує зволоження і додаткового харчування, лікар-кометолог призначає курс процедур плазмоліфтингу з використанням гіалуронової кислоти.
 • Безпека, гіпоалергенність. Для ін’єкцій використовується біосумісна субстанція — плазма крові пацієнта.
 • Відсутність будь-яких видимих слідів на шкірі після ін’єкцій. Препарат вводиться тонкою голкою.
 • Тривалий ефект. Результат курсу процедур зберігається протягом одного, а в деяких випадках — до двох років. Волосся не просто виглядає здоровим, а дійсно стає таким, так як здійснюється вплив препарату безпосередньо на фолікул, в якому і формується волосся.
 • Процедура дозволяє вирішити відразу кілька завдань: зволоження та живлення дерми, усунення пігментних плям, мімічних зморшок, підвищення тургору шкіри, відновлення початкового, більш чіткого овалу обличчя, боротьба з акне і куперозом.
 • Позитивні зміни помітні після першого сеансу.
 • Доступна вартість.
Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Процедура плазмоліфтингу на обличчі займає близько 1,5 години і менше 1 години на волосистій частині голови.

До мінусів плазмоліфтингу можна віднести:

 • Це ін’єкційна методика, можливий легкий дискомфорт. Однак, з огляду на те, що препарат вводиться дуже тонкими голками, знеболювання не потрібно.
 • Є протипоказання і лікар повинен їх враховувати, призначаючи процедуру.
 • Після 50 років ефективність методики знижується.
 • При істотно виражених вікових змінах шкіри дуже помітного ефекту домогтися не вдасться. У такому випадку допоможуть більш радикальні методики омолодження.

Плазмоліфтинг — ефективний метод омолодження шкіри, який практично не має протипоказань, не шкідливий і не дає ускладнень, якщо процедура виконується досвідченим фахівцем. У клініці Bellezza вам нададуть кваліфіковану допомогу при виборі процедури омолодження шкіри і відновлення її пружності і краси, з урахуванням ваших потреб і фінансових можливостей, проконсультують щодо ризиків, дадуть рекомендації з догляду за дермою після процедури. Ми впевнені в якості препаратів і засобів, які використовуємо для проведення косметологічних процедур. Наші кваліфіковані фахівці в обов’язковому порядку перед призначенням методики омолодження проведуть огляд пацієнта, визначать проблеми, які вимагають усунення, і підберуть найбільш ефективну процедуру.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо