00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Вікові показання для проведення біоревіталізації

Дата публікації: 24.11.2020

Це новітня процедура омолодження і еластичності шкіри з використанням гіалуронової кислоти. Якщо на вашому обличчі дрібні зморшки, нерівний або нездоровий колір шкіри (найчастіше в результаті засмаги або природного старіння) - це покаже вам приголомшливий результат. Найчастіше біоревіталізація проводиться на обличчі, шиї, зоні декольте, а також на руках.

Вікові показання для процедури біоревіталізації

З 25 років шкіра починає втрачати еластичність, тому все частіше дівчата цього віку і старше вдаються до курсу біоревіталізації.

Показання до застосування цієї процедури: зневоднена шкіра, втрата еластичності, розширені пори і судинні зірочки, а також наявність шрамів, розтяжок і мімічних зморшок.

На відміну від медикаментозної терапії профілактичні процедури спрямовані на боротьбу з сухістю і передчасним старінням шкіри. Як правило, це відбувається в результаті дисбалансу гіалуронової кислоти в шкірі. Курс процедури біоревіталізації обличчя - 3-4 тижні. Мета курсу - уповільнити процес старіння за рахунок активного зволоження і насичення шкіри поживними речовинами.

Протипоказання для біоревіталізації

  • не бажано проводити її в ранньому віці, а косметолог має право запропонувати пацієнтові ін'єкцію тільки з 18 років. Оскільки кислотний препарат практично нешкідливий, але може викликати запальний ефект.
  • не рекомендується проводити операцію під час вагітності або годування груддю;
  • якщо є гострі інфекційні, вірусні, запальні захворювання;
  • герпесна інфекція;
  • зниження згортання крові і схильність до утворення рубців.

Скільки потрібно процедур біоревіталізації?

Ефект після першої процедури біоревіталізації або омолодження шкіри може бути помітний через 3-5 днів, а в залежності від типу і стану шкіри - через 1-2 тижні. В обох випадках він буде буквально світитися! Шкіра обличчя стане більш свіжою і молодою.

Необхідно враховувати, що зморшки зникнуть на очах, але препарати не підтримують стан рельєфу обличчя і здоров'я шкіри. Особливий догляд за шкірою в домашніх умовах просто необхідний.

Правила догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах:

  • вмиватися термальною водою, по можливості використовувати макіяж;
  • бажано робити колагенові маски на основі хітозану самостійно, вони мають прекрасну тонізуючу дію;
  • перед виходом на сонце слід використовувати сонцезахисний крем, щоб УФ-промені не руйнували молекули гіалуронової кислоти.
Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Як часто потрібно повторювати процедуру?

За словами косметологів, для видимого результату потрібно пройти 3-4 сеансу біоревіталізації. Однак все залежить від особливостей і типу шкіри, а також наявності протипоказань. Якщо результат вам сподобався, рекомендується повторювати курс біоревіталізації з періодичністю 4-5 місяців в залежності від того, як діє препарат.

Відповіді на популярні питання:

Якщо в 25-28 років у вас суха шкіра, то можна сміливо робити биоревитализацию.

Як і скільки сеансів потрібно пройти для хорошого результату?

В середньому ви можете робити одну процедуру кожні чотири тижні. Один курс - це чотири процедури, тобто на це буде потрібно 4 повних місяці.

Наскільки довго тримається результат?

Зазвичай ефект тримається від півроку до 8 місяців, але для збереження хорошого результату варто повторювати процедуру раз в 3-4 місяці.

Від чого залежить болісність процедури?

Біль під час процедури строго залежить від індивідуальної чутливості шкіри, а також від вибору анестезії і часу її дії. У менструальні дні болісність процедури більш виражена.

Щоб результат процедури біоревіталізації, спрямованої на надання свіжості і молодості вашій шкірі, був успішним, важливо в період реабілітації не робити помилок, намагаючись якомога швидше поліпшити свій зовнішній вигляд. Необхідно системно підходити до мети, фіксуючи результат процедури порадами свого косметолога. 

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо