00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Ботокс або Диспорт — що вибрати

Дата публікації: 19.04.2021

Стрімкий розвиток косметології і винахід нових, вдосконалених способів омолодження шкіри дозволяє сучасним жінкам відчувати себе молодими і привабливими в будь-якому віці. Багато людей чули про таку методику, як ботулінотерапія, проте помилково називають її «Ботокс», хоча це лише назва одного з препаратів, що використовуються для проведення процедури. Окрім цього препарату, в косметології широко використовується й інший — Диспорт, що характеризується схожим принципом дії. Обидва засоби мають свої переваги і дозволяють надовго прибрати зморшки в зоні міжбрів’я, на лобі, навколо очей і губ, на шиї. Щоб зрозуміти, який з препаратів кращий — Ботокс чи Диспорт — слід детально вивчити їхні характеристики, принцип дії і головні відмінності.

Чим відрізняється Диспорт від Ботоксу

Багатьох людей, які бажають позбутися зморшок на обличчі і ряду інших косметологічних проблем за допомогою ботулінотерапії, цікавить, в чому полягає різниця між препаратами, що використовуються для проведення процедури, і який засіб кращий. Найчастіше косметологи надають перевагу Ботоксу або Диспорту. Препарати дають приголомшливий ефект, який зберігається протягом 4-6 місяців. Головна відмінність Диспорту і Ботоксу полягає у використанні різних транспортних білків, які відповідають за доставку ботулотоксину до м’язів. Також препарати мають різні одиниці виміру. Багато людей вважають, що за дією Ботокс сильніший, проте це помилка. Для виконання процедури дійсно потрібна менша кількість препарату, але Диспорт при дотриманні правильного дозування надає такий же помітний, стійкий і довготривалий ефект.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Диспорт або Ботокс — який з препаратів кращий

Розмірковуючи про те, що вибрати — Диспорт чи Ботокс — слід в першу чергу ознайомитися з характеристиками препаратів:

  • Ботокс випущений в 1989 році американською компанією Allergan. Представниці прекрасної половини людства високо оцінили ефект, якого вдавалося досягти за допомогою чудо-засобу. Методика омолодження набула широкого поширення. Ботокс дає відмінний ефект при усуненні мімічних зморшок на шкірі обличчя у дорослих. Препарат випускається у флаконі 100 одиниць. Перший ефект від дії препарату можна спостерігати на 2-5 день після процедури, а зберігається він протягом 2-4 місяців.
  • З плином часу на ринку стали з’являтися й інші препарати, що використовуються для ботулінотерапії. Особливу увагу фахівців привернув Диспорт. Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Випускається у флаконі 300 або 500 одиниць. Перший ефект від дії препарату можна спостерігати на 2-5 день після процедури, зберігається він протягом 3-6 місяців. Диспорт — універсальний за використанням препарат, який застовується для усунення різних косметологічних проблем: вікових змін шкіри обличчя, гіпергідрозу. Також засіб активно використовується для лікування захворювань центральної нервової системи, наслідків після перенесеного інсульту, для регулювання роботи м’язів. Можливе використання препарату для лікування дітей, починаючи з 6-місячного віку.

Купити якісні засоби для ботулінотерапії, які відповідають усім необхідним вимогам і нормам, ви можете, скориставшись пропозицією клініки Bellezza. Ціна препаратів доступна. Однак не поспішайте самостійно купувати будь-який косметологічний засіб. Довірте вибір препарату для ботулінотерапії професіоналу. Кваліфікований лікар-косметолог огляне вас, збере анамнез, визначить тип вашої шкіри, кількість, а також глибину мімічних зморшок. Адже кожен випадок індивідуальний. Тому, навіть якщо ви вже купили препарат для ботулінотерапії, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо доцільності його використання у вашому випадку. Ефективність засобу залежить від індивідуальних особливостей людини. Деякі люди більш чутливі до Ботоксу, інші — до Диспорту. Хоча варто зауважити, що після ін’єкцій Диспорту у більшості людей спостерігався більш стійкий, гарний і тривалий ефект.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо