00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Як часто можна робити ультразвукову чистку обличчя: рекомендації фахівців

Дата публікації: 03.10.2019

Сьогодні цей різновид косметологічних процедур досить затребуван жінками, тому що займає мало часу, не травмує шкіру і може проводитися в будь-яку пору року. Це дуже зручно, враховуючи дефіцит часу у сучасних жінок, і їх прагнення швидко досягати помітного результату. Але як часто можна робити ультразвукову чистку обличчя, і чи варто проводити цю процедуру постійно?

Фахівці в сфері косметології не виявили істотних протипоказань до регулярного очищення шкіри за допомогою УЗ випромінювання. Підтвердженням цьому служать незаперечні переваги і особливості подібних методик:

  1. м'який вплив на шкіру,
  2. не травмує і не дратує,
  3. може застосовуватися в комплексі з іншими видами очищувальних процедур,
  4. безболісна.Як часто потрібно робити ультразвукову чистку обличчя?

Якщо ви віддаєте перевагу проводити будь-які косметичні процедури в салоні, то ультразвукову чистку можна проводити в міру необхідності і при наявності вільного часу. Фахівці рекомендують проводити її не частіше, ніж раз в 5-10 днів. В індивідуальних випадках можна і частіше, але це багато в чому це залежить від стану шкіри. Для досягнення помітного і гарного результату важливо робити це регулярно. І якщо подруги будуть питати у вас, як часто потрібно робити ультразвукову чистку обличчя, вам варто повідомити їх про індивідуальні особливості і протипоказання до процедури.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

УЗ методику можна використовувати в якості підготовчого етапу, перед більш глибоким впливом на шкіру. А якщо вам потрібно поліпшити стан шкіри обличчя перед важливою подією, постарайтеся зробити це хоча б за добу до заходу. Адже протягом 12 годин після процедури на шкіру не можна наносити косметику.

Ультразвукова чистка обличчя: як часто можна робити в домашніх умовах?

Якщо часу і вільних грошей на відвідування салону у вас немає, то ви можете просто придбати портативний скрабер для використання його на дому. Тільки попередньо вивчіть інструкцію, там будуть відомості про дозволену частоту застосування і послідовність дій під час процедур. Зазвичай виробники не рекомендують використовувати прилад щодня або тим більше по кілька разів на день. Хоча при сильному забрудненні пір можна застосовувати УЗ в інтенсивному режимі. Але не варто забувати хоч і про короткостроковий, але все ж відновлювальний період.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо