00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Збільшення губ філерами: як діє препарат

Дата публікації: 22.09.2020

Процедура збільшення губ стала досить поширеною. І найгірший її результат - результати занадто очевидні і помітні для оточуючих. Грамотно проведена професійним лікарем-косметологом контурна пластика губ повинна зробити перетворення за рахунок акценту на перевагах зовнішності і усунення її недоліків. В такому випадку увагу привертають сяюча шкіра, чіткі контури губ, їх природний об'єм і блиск, а не надмірне збільшення і спотворення форм. Збільшення губ філерами - це поєднання професіоналізму лікаря, тонкого відчуття художника і таланту скульптора. Довіряйте свою привабливість тим, хто може не просто накачати шкіру гелем, а оцінити переваги вашої зовнішності і підкреслити їх. 

Корекція губ філерами: суть процедури

Для одних збільшення губ - це просто примха і слідування моді, для інших же - можливість позбутися від вроджених або придбаних дефектів, а найчастіше - і від складних комплексів. Один із способів зробити це - введення філерів. Вони являють собою препарати у вигляді гелів різної щільності на основі гіалуронової кислоти. Вона є природним компонентом нашого тіла, що відповідає за утримання води в тканинах, надання їм пружності та еластичності. Одна молекула гіалуронової кислоти може пов'язувати до 1 тис. молекул води. Саме на цій властивості й грунтується її застосування в косметології.

Гель на основі гіалуронової кислоти вводять в губи за допомогою тонкої голки і розподіляють його всередині тканин. Це один з найбільш ефективних і безпечних методів збільшення губ. Гіалуроновою кислотою заповнюють місця, яким необхідно надати об'єм. Процедура показана в таких випадках:

 • бажання зробити тонкі губи більш пухкими і чуттєвими;
 • наявність асиметрії;
 • нерівний контур губ;
 • дефекти шкіри - шрами, западини, сухість;
 • опущення куточків губ;
 • інші вікові зміни.
Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Гіалуронова кислота створює об'єм як за рахунок власної маси, так і шляхом притягнення молекул води. Крім того, вона змушує працювати клітини фібробласти, що стимулюють вироблення власного гіалурону, колагену і еластину. Відбувається не тільки збільшення губ, але і оздоровлення та омолодження тканин.

 

Як підготуватися до збільшення губ філерами

Для початку важливо вирішити - чи дійсно вам потрібна ця процедура чи можна обійтися візуальної корекцією за допомогою косметичних засобів. Якщо ви прийняли рішення все ж збільшити губи філерами, то для початку буде непогано самостійно вивчити загальну інформацію про методику, дізнатися рейтинг клінік, вибрати фахівця. Для цього можна ознайомитися з відгуками на місцевих форумах або скористатися рекомендаціями знайомих. Дізнатися особливості надання клініками послуг можна на їх офіційних сайтах. Як правило, для ознайомлення користувачів з результатами своєї роботи надаються фото і відео звіти.

Щоб збільшення губ філерами пройшло успішно і принесло бажаний результат, рекомендуємо дотримуватися обмежень реабілітаційного періоду:

 • оберігайте губи від механічних дій, особливо в першу добу;
 • не користуйтеся декоративною косметикою і іншими засобами, в області ін'єкцій не обумовленими з лікарем;
 • виключіть інтенсивний вплив УФ-променів на шкіру;
 • дотримуйтесь дієти, яка виключає важку їжу і алкоголь;
 • не відвідуйте баню, басейн, пляж тощо.

Якщо після введення філерів тримається набряк протягом тривалого часу, то необхідно звернутися до фахівця для з'ясування причини такого стану. Заборонено мазати губи самостійно підібраними засобами, приймати будь-які медичні препарати.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо