Поділитися:

З якого віку можна робити чистку обличчя?

Дата публікації: 03.10.2019

Сучасні люди в силу поганої екології і неправильного харчування досить часто стали стикатися з різними захворюваннями шкіри, які провокують масу побічних естетичних проблем. До цих проблем можна віднести вугровий висип, акне, зміна кольору і рельєфу шкіри, підвищену жирність тощо. Залежно від віку і типу шкіри ці проблеми проявляються по-різному. Тому пацієнтів часто хвилює питання, з якого віку можна робити чистку обличчя і чи варто її робити якомога раніше?

Давайте розберемося. Всі очищаючі процедури розрізняються за глибиною впливу. Зазвичай більш інтенсивні методики призначені для вікової шкіри. Саме тому важливо попередньо відвідати лікаря і проконсультуватися про найбільш підходящих методиках для себе. Наприклад, молода шкіра ніжніша і швидко оновлюється природним шляхом. Тому методики з ефектом омолодження можуть тільки нашкодити. Також і для жінок у віці, процедури поверхневого впливу можуть виявитися малоефективними.

Саме з цих причин конкретної відповіді на питання, з якого віку показана чистка обличчя не дають навіть фахівці-косметологи. Все залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Тим більше що на сьогоднішній день сфера косметології пропонує широкий вибір механічних, хімічних і апаратних методик. Відповідно, кожна пацієнтка зможе підібрати для себе безпечний і ефективний спосіб поліпшити стан шкіри.

В якому віці можна робити УЗ чистку обличчя?

Ця процедура відноситься до розряду щадних, тому що впливає на верхній шар шкіри, очищаючи її і знімаючи ороговілі клітини. Її можна проводити як в салоні, так і в домашніх умовах, адже особливих протипоказань вона не має, крім очевидних: запалені прищі, гнійники, фурункули, герпес, екзема та ін. Якщо у вас є якісь з цих проблем, краще зверніться за допомогою до косметолога.

А ось на питання, в якому віці робити УЗ чистку обличчя, фахівці одностайні - він не обмежується. Тому починати використання ультразвукової чистки можна з підліткового віку. УЗ м'яко і безболісно очищає пори від сала і забруднень, підвищує тонус і покращує кровообіг. Якщо ви вирішили скористатися даною методикою вперше, то попередньо відвідайте косметолога, щоб переконатися в доцільності її проведення.


Варіанти чистки обличчя в нашому косметологічному центрі.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо