00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Що таке Диспорт?

Дата публікації: 19.04.2021

Препарат, який широко використовується в косметології для усунення зморшок, відновлення пружності шкіри і вирішення інших проблем, — це Диспорт. Високоефективний, безпечний засіб, в якому міститься ботулінічний токсин типу A, є міорелаксантом, блокуючим вивільнення ацетилхоліну в нервово-м’язовому з’єднанні, що, в свою чергу, призводить до розслаблення м’язів у зоні введення препарату. Інформація про те, що таке Диспорт, цікавить багатьох жінок, які досягли 35-річчя. Саме в цьому віці починають проявлятися перші, візуально помітні ознаки старіння шкіри, дрібні мімічні зморшки стають більш помітними. Однак Диспорт використовується не лише в косметології, але й в деяких випадках може бути призначений навіть дітям, які досягли 2-річного віку.

Показання для ботулінотерапії препаратом Диспорт

Ботулінотерапія — процедура, яка часто використовується в косметологічній практиці для усунення вікових змін шкіри. Деякі представниці прекрасної половини людства помилково вважають, що уколи краси виконуються тільки препаратом Ботокс. Засіб дійсно має безліч переваг, проте в сучасній медицині з успіхом використовується кілька видів препаратів, створених на основі ботулотоксину типу А. Одним з кращих вважається універсальний по застосуванню Диспорт. За складом препарат ідентичний Ботоксу, але концентрація ботулотоксину в даному випадку нижча. Безпека Диспорта підтверджена клінічними випробуваннями в 120 країнах світу, а в Україні препарат використовується понад 20 років.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Показання для ін’єкцій препаратом Диспорт:

  • Складки, дрібні і глибокі зморшки на обличчі — в області перенісся, чола, навколо очей («гусячі лапки»).
  • Блефароспазм.
  • Головний біль напруги, хронічна мігрень.
  • Спастична кривошия.
  • Геміфаціальний спазм, лікування косоокості.
  • Гіпергідроз долонь, пахових впадин, стоп.
  • Корекція форми брів, куточків рота.
  • Спастичність руки після інсульту.
  • Гіперрефлексія сечового міхура.
  • Динамічна деформація стопи у дітей старше 2 років, викликана спастичністю при ДЦП.

Ефект після введення Диспорту стає помітним уже в першу добу. З плином часу він посилюється. Максимальний ефект можна спостерігати на 10-15 день після процедури. У перші 1-2 дні можуть утворитися незначні набряки, однак вони швидко минають. Препарат безпечний за умови, що процедура виконується фахівцем після огляду пацієнта і консультації. І все ж не зловживайте цією методикою омолодження. Оптимальна кількість процедур — 2-3 курсу ін’єкцій Диспорту протягом року. Вводити препарат рекомендується в дозі 20-120 од., Сумарна доза не повинна перевищувати 200 од. на зону. Ефект після уколів зберігається протягом 4-6 місяців. Препарат безпечний, але використовувати дану методику омолодження не рекомендується під час вагітності, в період лактації, за наявності супутніх захворювань у гострій фазі.

Рекомендації після процедури з використанням препарату Диспорт

Після процедури відмовтеся від відвідувань лазні, сауни. Не рекомендується вживати алкогольні напої, засмагати, курити. Також слід на деякий час відмовитися від гострих страв, міцного чаю, кави. Протягом 24 годин після процедури не масажуйте зону введення препарату, навіть якщо відчуваєте легке поколювання і дискомфорт від набряку тканин. Це може спровокувати неправильний перерозподіл препарату, однак при цьому слід активно використовувати лицьову міміку протягом півгодини після маніпуляцій. Запам’ятайте: не можна накладати зігріваючі компреси на обличчя і ділянки тіла в місцях введення препарату Диспорт. Такі заходи знижують ефективність засобу, в результаті чого збільшується потреба в повторних уколах.

Диспорт добре переноситься більшістю пацієнтів. Ін’єкції практично не мають протипоказань і рідко супроводжуються побічними ефектами. Однак не ризикуйте, а перед процедурою обов’язково запишіться на огляд до лікаря-косметолога в клініці естетичної медицини та дерматології Bellezza.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо