закрити меню
Алкоголь до і після збільшення губ: чи варто вживати?
Слід відразу зазначити, що надмірне вживання навіть слабоалкогольних напоїв найчастіше є причиною проведення багатьох омолоджуючих процедур. У гіалуронової кислоти, яка є основним компонентів філерів для збільшення губ, дуже складні «відносини» з алкоголем. Але все ж якісні напої в помірних дозах - це не таке вже й зло. Тому давайте розберемося, як з ними варто обходитися до і після проведення процедури контурної пластики.
Гіалуронова кислота є одним з основних засобів боротьби за молодість. Вона спочатку виробляється в достатній кількості організмом, про що свідчать красива пружна шкіра і гнучкі суглоби. Але навіть у молодому віці її додаткове введення може виявитися необхідним. Контурну пластику губ проводять з метою збільшення їх об'єму, корекції форми, усунення шрамів і рубців.
Шкіра дуже болісно реагує на вживання алкоголю, в тому числі і пива. Вона втрачає вологу в одних місцях, а в інших надмірно її накопичує, втрачає свій колір, стає в'ялою і непривабливою. Гіалуронова кислота покликана утримувати вологу в глибинних шарах шкіри, притягуючи тисячі молекул води до своїх. При взаємодії з алкоголем відбуваються такі негативні зміни:
Думаємо, тепер зрозуміло, чому не можна вживати алкоголь перед проведенням процедури корекції губ і після неї. А коли ж можна? Фахівці радять робити це не раніше, ніж через 24 години після проведення ін'єкцій. Але все ж варто утриматися чим найдовше.
Процедуру корекції губ слід планувати таким чином, щоб виключити відвідування зустрічей, вечірок і інших заходів в перші три дні. Після введення філерів губи можуть досить сильно боліти, опухати, покриватися дрібними гематомами. Тому ситуацію не варто посилювати вживанням алкоголю. Деякі фахівці рекомендують дотримуватися безалкогольного способу життя аж до того, як гіалуронова кислота повністю стабілізується.