закрити меню
Біоревіталізація - протипоказання
Біоревіталізація призначена для глибокого зволоження шкіри через введення гіалурона в середні шари дерми. Але чи дійсно вона є "ін'єкцією молодості" або це просто марна процедура? Знайти відповідь можна, якщо розібратися в плюсах і мінусах биоревитализации.
Оскільки гіалурон відповідає за живлення і підвищення пружності шкіри, в її шари вводять гіалуронову кислоту в чистому вигляді або з додаванням вітамінно-мінеральних комплексів, рослинних екстрактів і інших корисних речовин.
Біоревіталізацію проводять, коли:
З додаткових переваг відзначається зупинка пігментації і активація вироблення еластину, колагену. Останні являють собою білки, що містяться в шкірі і відповідають за її еластичність і пружність.
У процедури є і мінуси:
Біоревіталізація має і протипоказання. До процедури не допускаються люди з хронічними захворюваннями, шкірними інфекціями, непереносимістю препаратів.
Безін'єкційна біоревіталізація володіє наступними позитивними якостями:
Значущих мінусів у лазерної біоревіталізації немає. Можна відзначити легке почервоніння шкіри відразу після процедури, ймовірність алергічної реакції і хіба що відносно високу вартість лазерної біоревіталізації. Почервоніння пройде досить швидко. Ну а гроші, витрачені на біоревіталізація, окупляться сяючою і молодою шкірою.