00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Золотий стандарт биоревитализации IAL SYSTEM

Дата публікації: 03.10.2019

IAL-SYSTEM (Іал Систем, Італія) - один з найпопулярніших препаратів для проведення біоревіталізації.

Запорука якості препарату - це репутація виробника, світової фарм. компанії Fidia Pharmaceuticals, виробника г-вої кислоти для медичного застосування.

Термін "біоревіталізація" був запропонований саме італійськими лікарями, які успішно застосовували ГК в загально-медичній практиці.

Чому відбувається старіння шкіри?

Одним з головних механізмів старіння шкіри є зниження вмісту в ній води. Провідна роль в процесі утримання води, належить г-вій кислоті.

При відновленні функцій шкіри за допомогою біоревіталізації, введений в середні шар дерми препарат IAL-SYSTEM за своїм складом ідентичний г-вій кислоті внутрішньо-дермального походження.

Як працює IAL-SYSTEM?

IAL-SYSTEM - стерильний препарат у вигляді гелю, на основі г-ної кислоти, аналогічної яка міститься в нашій шкірі. Потрапляючи в організм, препарат поповнює нестачу г-вої к., Якісно перетворюючи біологічну структуру шкіри для відновлення її молодих (вихідних) якостей:

• зволоженість,

• еластичність,

• сяйво і тонус.

Як проводиться биоревитализация в Beauty Clinic SPA BELLEZZA

• Біоревіталізація займає приблизно сорок п'ять - п'ятдесят хвилин.

• Лікар попередньо ретельно очищає шкіру,

• наносить крем "ЕМЛА" для місцевої анестезії,

• після чого проводить ряд розсіяних по всій площі обличчя і шиї мікроін'єкцій, приділяючи особливу увагу ділянкам шкіри, що вимагає "реставрації".

• Можна працювати і з окремими проблемними зонами, як, наприклад, в області повік, овалу обличчя, шиї, декольте або кистей рук.

Особливості методики Біоревіталізації IAL-SYSTEM (в Києві)

• Перший етап біоревіталізації препаратом IAL-SYSTEM. Показаний при сухій шкірі. Базовий курс 1-3 процедур і забезпечує початкове збагачення шкіри г.к.

• Препарат IAL-SYSTEM ACP - для закріплення отриманого ефекту проводиться ще курс 1-2 процедури, але з використанням більш щільного і стійкого препарату, у вигляді ефірів г-вої кислоти. 

Кінцевий результат після процедури виходить не тільки більш вираженим, але і довгостроковим, в порівнянні зі звичайною біоревіталізацією.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Безпека препарату Ial-System доведена численними клінічними випробуваннями.

IAL-SYSTEM ACP добре зарекомендував себе при жирній шкірі і / або набряку шкірі. Введений препарат IAL-SYSTEM ACP повністю змінює ці прояви.

Лікування препаратом Ial System TM - це фізіологічна тактика поліпшення структури шкіри.

Особливістю цього препарату є здатність відтворювати внутрішньошкірний матрикс (каркас) з об'ємною тривимірною організацією, де клітини отримують можливість мігрувати, активно ділитися і виробляти колаген молодих стереотипів.

Тому стимулюючий вплив препарату Ial-System TM в гонитві за короткочасним естетичним результатом не "підстьобує" шкіру, не виснажує її фізіологічні резерви, а навпаки, відновлює і зміцнює їх. Поступове (протягом 1-1,5 місяців) перетворення всіх клітинних і волокнистих структур, зволоження шкіри в межах природного, генетично зумовленого алгоритму, поліпшення мікроциркуляції призводить до тієї самої біоревіталізації, яка робить шкіру схожою на свіже рум'яне яблуко. Причому, цей ефект тривалий час зберігається і після завершення курсу з 2-4-х процедур.

Що бачить пацієнт безпосередньо після процедури:

• розгладження зморшок і складок, підвищується зволоженість шкіри. Препарат депонується в шкірі на кілька тижнів і кінцевою метою процедури зовсім не є, хоча сильно радує пацієнтів. Після миттєвої стадії настає довгострокова.

• Після розподілу препарату, відбувається його поступове всмоктування, він потрапляє в клітини дерми, які активно починають самостійно продукувати ГК, яка стимулює клітини шкіри виробляти власну, синтезувати волокна еластину і колагену, реставруючи структуру старіючої шкіри.

Скільки коштує биоревитализация (Київ)?

Препарат

Склад і призначення препарату

Обсяг

Ціна/грн

10-20

березня

ціна/грн

IAL System

18 мг/мл

Препарат на основі натуральної біоінтерактівной гіалуронової кислоти нетваринного походження для базової биоревитализации.

Базовий курс 2-4 процедури

 

1,1 ml

 

4500

 

 АКЦІЯ

2900

IAL System ACP

20 мг/мл

 

Препарат на основі ефіру натуральної біоінтерактівной гіалуронової кислоти нетваринного походження для тривалої биоревитализации і ліфтингових ефектів.

Курс 1-3 процедури 

 

 

1ml

 

 

 5100

  АКЦІЯ

3500

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо