00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Висип на руках, хворобливі прищі на долонях і на пальцях

Дата публікації: 02.10.2019

Висип на руках, хворобливі прищі на долонях, руках і на пальцях мають малоприємний і неестетичний вигляд. Вони доставляють масу дискомфорту і викликають нервовий розлад. Близько 40% людей страждають від їх появи. Найшвидший і ефективний спосіб позбавлення - звернутися до висококваліфікованого лікаря-дерматолога в медичний центр і СПА Bellezza.

Причини появи прищів на руках, долонях:

• алергічний та атопічний дерматит;

• коростяний кліщ;

• статеве дозрівання;

• слабкий імунітет;

• порушення шлунково-кишкового тракту;

• спадковість;

• нестача вітамінів.

Факторів, що впливають на їх виникнення, маса. Від характеру джерела захворювання може змінюватися зовнішній вигляд: водянисті прищі, дрібна висипка, почервоніння ... 

Встановити точну причину і поставити правильний діагноз може тільки експерт в області дерматології. Візит до лікаря відкладати не варто, так як своєчасно розпочате лікування усуває негативні ускладнення.

Прищі на долонях, руках - явище дуже поширене. Висипання часто виникає також від шкідливого впливу хімічних засобів або є алергічною реакцією, так само це може бути проявом такого складного хронічного захворювання як екзема, яка швидко перетікає в гостру форму і поширюється по всьому організму. Причин її виникнення багато: зовнішній і внутрішній фактор, знижена захисна реакція організму ... Тільки своєчасне діагностування причини призведе до швидкого і позитивного результату.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Водянисті хворобливі прищі на пальцях. Їх появу пов'язують з гормональними порушеннями, дисбактеріозом, захворюванням внутрішніх органів, реакцією на стресові ситуації ... Це негативне явище може бути також наслідком або симптомом псоріазу, кору, краснухи, дерматиту, дисгидроза. Водянисті прищі часто мають хворобливий характер, що супроводжується свербінням. Цим малоприємним болісним вогнищам властиво розростатися по всьому тілу. Вони негативно впливають на роботу внутрішніх органів і доставляють масу проблем у повсякденному житті.

Щоб уникнути появи висипу або прищів на руках, долонях і на пальцях, необхідно вести здоровий спосіб життя, дотримуватися правил особистої гігієни, користуватися гіпоалергенною косметикою, правильно харчуватися, підвищувати імунітет, періодично проходити процедури з очищення шкіри, відвідувати експерта в області дерматології.

Лікування прищів на руках, долонях народними засобами не рекомендується, адже можна запустити хворобу, що призведе до негативних ускладнень і довгому одужанню. До лікаря необхідно звертатися вчасно. Тільки вірне діагностування, ефективне лікування, використання сучасних технологій і методик швидко і назавжди позбавлять Вас від прищів на долонях, руках. Звертайтеся в медичний центр і СПА Bellezza!

Записатися на прийом до лікаря-дерматолога Ви можете в будь-який зручний для Вас час!

Ми будемо раді Вам допомогти!

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо