Поділитися:

Що не можна робити перед збільшенням губ

Дата публікації: 26.08.2020

У сучасному суспільстві існують подвійні стандарти краси. Багато відомих будинків моди, фотографи, представники б'юті індустрії та інших галузей активно поширюють переконання, що будь-яка зовнішність є прекрасною і унікальною - не слід соромитися будь-яких недоліків. Але з іншого боку, наполегливо нав'язується думка про певні стандарти, які, до того ж, дуже швидко змінюються.

Багатьом людям доводиться звертатися до пластичних хірургів і лікарів-косметологів не на догоду моді, а з метою виправлення недоліків зовнішності. Контурна пластика губ є однією з найпоширеніших процедур. Її проводять з метою збільшення об'єму губ, поліпшення контуру, усунення шрамів, виправлення асиметрії, вікових змін та ін. Щоб сама процедура і реабілітаційний період пройшли успішно, слід дотримуватися певних рекомендацій.

Підготовка до процедури збільшення губ

Для початку необхідно знайти досвідченого фахівця, встановити з ним довірчі відносини, обговорити план майбутньої процедури і з'ясувати всі питання, що цікавлять деталі, протипоказання.

Якщо ви часто страждаєте від рецидивів простого герпесу, то про це варто повідомити лікаря. Бажано за кілька днів до процедури почати прийом противірусних препаратів, оскільки анестезія, уколи, введення філера можуть активувати інфекцію.

 

Що не можна робити перед проведенням контурної пластики?

Заборонено прийом ліків, що розріджують кров. Такі препарати значно збільшують ризик виникнення кровотеч і появу синців. Під забороною ібупрофен, аспірин, їх похідні, риб'ячий жир, деякі види біодобавок і вітамінів. Якщо препарати, які розріджують кров, необхідно приймати за медичними показаннями, то від контурної пластики доцільніше відмовитися.

Корекцію губ необхідно відкласти до закінчення вагітності, періоду лактації. Процедуру контурної пластики слід перенести на більш пізні часи, якщо вагітність тільки планується. Дослідження, які б довели безпеку філерів для плоду або дитини на грудному вигодовуванні, не проводилися.

Вживання алкоголю також заборонено і до, і після процедури. Одна молекула гіалуронової кислоти здатна накопичувати навколо себе тисячі молекул води. При взаємодії з етанолом гіалуронова кислота руйнується, всмоктується в сполучну тканину і переходить в міжклітинну рідину. Також спиртне сушить шкіру, підвищує кров'яний тиск, збільшує інтенсивність циркуляції крові. Все це призводить до утворення гематом, кірочок, набряків.

Після процедури губи можуть боліти і розпухнути. Тому слід виключити з планів важливі заходи на кілька найближчих днів.

 

Що заборонено після збільшення губ?

Після ін'єкцій гіалуронової кислоти в губи заборонено:

  • масажувати губи, чіпати руками - це може призвести до інфікування;
  • вживати алкоголь;
  • виконувати інтенсивні фізичні вправи;
  • відвідувати баню, сауну, басейн, так як різка зміна тиску і температур можуть призвести до появи гематом та набряків;
  • засмагати;
  • виключити лазерне лікування протягом перших двох тижнів, так як під впливом лазера філери можуть нагріватися і руйнуватися.

Важливо знати і дотримуватися цих простих правил. Правильна підготовка і дотримання рекомендацій дозволить уникнути небажаних ускладнень.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо