Поділитися:

Чи боляче збільшувати губи?

Дата публікації: 26.08.2020

Цим питанням задаються багато перед тим, як зважитися на процедуру. Незважаючи на те, що природа наділила кожного з нас унікальними рисами, є люди, які відчувають незручності через недоліки своєї зовнішності. На щастя, сучасна косметологія може виправити чимало вад навіть без хірургічного втручання. Чуттєві і виразні губи для багатьох є еталоном краси. Домогтися бажаного результату можна за допомогою застосування різних ін'єкційних методик. І багатьох в першу чергу цікавить, чи боляче збільшувати губи.

Наскільки боляче збільшувати губи?

Одна з сучасних ін'єкційних методик збільшення об’єму губ - контурна пластика. Процедура відрізняється великою різноманітністю ін'єкцій. Різні препарати на основі гіалуронової кислоти вводяться дермально, внутріепідермально, в підшкірно-жирову клітковину, субмускулярно тощо.

 

 При цьому використовуються різні техніки введення препаратів - лінійна, віялова, техніка окремих уколів і ін. Губи є частиною тіла з найбільшою кількістю нервових закінчень. Звичайно ж, введення препаратів на досить велику глибину і в значних обсягах (1-10 мл) викликає болючі відчуття. Для їх зменшення або усунення застосовуються різні види анестезії:

  • аплікаційна - на передбачувані області введення голки наноситься засіб у вигляді гелю, крему, іноді розчину. Для прискорення і збільшення глибини проникнення використовується окклюзионная пов'язка. Переваги методу - безпечний, не вимагає спеціальної підготовки, швидко відновлюється чутливість. Недоліки - не блокує повністю больову чутливість, вимагає великих витрат часу (15-45 хвилин), можуть з'являтися місцеві реакції на препарат;
  • інфільтраційна - пошарове просочування тканин розчином анестетика. Перевагами є - ефект настає швидко, добре знеболює, недоліки - досить болісно, ефект зберігається довше, ніж проходить процедура;
  • провідникова - оборотна блокада передачі нервових імпульсів по окремим стовбурах. Даний вид місцевої анестезії має ті ж недоліки, що і інфільтраційна, а також вимагає спеціальної підготовки і високого рівня майстерності фахівця;


Татуаж губ також проводиться під місцевою, частіше аплікаційної анестезією, так як дана процедура не передбачає проникнення в глибокі шари шкіри.

Скільки днів і наскільки інтенсивно будуть боліти губи після збільшення, залежить від глибини проколів, кількості введеного філера, індивідуальної чутливості. Іноді в процес втягуються і зуби, оскільки можуть бути зачеплені загальні канали іннервації. Щоб прискорити загоєння і виключити появу побічних ефектів у вигляді запалень, область введення ін'єкцій необхідно обробляти антисептиком. Як свідчать відгуки пацієнтів, біль і неприємні відчуття проходять протягом кількох днів. Якщо ж вони посилюються, то рекомендуємо негайно звернутися за допомогою до наших фахівців.

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо