00
00
00
Акція для нових клієнтів - при записі онлайн знижка 10%
Поділитися:

Рекомендації після збільшення губ - що можна робити, а що не можна

Дата публікації: 05.04.2020

Введення натуральних речовин всередину м'яза - це популярний спосіб зміни зовнішності, проведення контурної пластики. Результат видно відразу ж після процедури, а сам процес не викликає хворобливих відчуттів. Сучасні способи введення препарату дозволяють не травмувати м'які тканини і знизити обсяг набряклості. 

Збільшення губ: про процедуру

Збільшення губ за допомогою контурної пластики і введення гіалуронової кислоти внутрішньом'язово - це популярна процедура, яка допомагає зробити зовнішність привабливішою. Натуральний препарат добре засвоюється організмом і не відторгається при введенні. Ін'єкції гіалуронової кислотою надають губам об'єм залежно від місця введення, змінюють їх форму. За допомогою такого методу можна легко виправити будь-які дефекти, у тому числі асиметрію, спайки і рубці в області рота. 

Перші дні 

Для корекції контуру губ використовуються різні препарати, які відрізняються за складом. Існують силіконові та біополімерні гелі, а також речовини на основі колагену або гіалуронової кислоти. Останнім часом біополімерні гелі та інші синтетичні препарати втрачають свою актуальність через те, що викликають найбільшу кількість ускладнень. 

Найчастіше застосовується гіалуронова кислота, яка допомагає організму відновити гідроліпідний баланс, стимулює процеси омолодження і поступово виводиться з організму природним шляхом. 

Незалежно від натуральності компонентів, ін'єкції, що застосовуються для контурної пластики, сприймаються організмом людини як чужорідна речовина. А тому в перші дні після процедури виникають деякі неприємні симптоми, які після проходять. До них належить:

  • невеликі припухлості і набряки в місці введення речовини;
  • локальні почервоніння;
  • крововиливи в області проколу;
  • больові відчуття.

Мінімізувати подібну реакцію допомагає попередній тест на чутливість до компонентів сироватки. Невелика припухлість тканин виникає в будь-якому випадку. Це відповідна реакція організму на використання речовини. Самостійно цей ефект проходить через 2-3 дні. Для полегшення стану використовуються спеціальні тонізуючі компреси з льодом. Їх прикладають на 2-3 хвилини з інтервалом 2-3 години. 

Після введення препарату почервоніння всередині кайми губ помітно більше, але через кілька годин цей ефект зникає самостійно. Якщо симптоми не пройшли, то пацієнту краще звернутися до лікаря за додатковою консультацією. 

Перед самою процедурою наносять спеціальний крем-анестетик, але введення ін'єкції все одно може викликати неприємні відчуття. Протягом перших трьох днів після уколів на губах можуть триматися хворобливі гематоми, а набряклість проходить через тиждень. Щоб не пошкодити і так травмовані внаслідок процедури губи, полегшити свій стан і прискорити загоєння, не варто в перші 7 днів користуватися декоративною косметикою, ходити в лазню або сауну, інші місця з перепадами температури. 

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо

Температурний режим

Спека або сильний холод негативно впливають на структуру гелю, який протягом перших семи днів тільки засвоюється організмом. З-за цього погано заживають проколи на шкірі, виникають дрібні пошкодження всередині м'яких тканин губ. Такі ранки можуть стати відмінним середовищем для появи в них хвороботворних бактерій. 

Під впливом медіаторів запалення відбувається розширення кровоносних судин, а кров все більше приливає до м'яких тканин. І без того наявний набряк може стати набагато більше з-за особливостей гіалуронової кислоти. Вона притягує до себе молекули води, з-за чого лімфа накопичується. 

Низькі температури впливають на сам гель. Через них він розподіляється нерівномірно, а сама шкіра стає надмірно сухою. Недолік води стимулює уповільнення процесу загоєння. Краї ранок від уколів можуть розтріснутися. 

Уповільнити виведення препарату можна при дотриманні правильного температурного режиму. Не варто перегріватися на сонці, ходити в солярій або лазню. Додатково утримайтеся від вживання гарячих чи холодних напоїв, а також будь-якої їжі мінімум на перші 4-10 годин після проведення контурної пластики губ. 

Надто гостра і солона їжа може стимулювати кровообіг і стати причиною затримки рідини в шкірі. 

Що можна, а що не можна

Після введення препарату в контур губ заборонено:

  • використовувати активну міміку губ, широко посміхатися або відкривати рот;
  • докладати фізичні зусилля губами для відкушування твердої їжі (наприклад, фруктів або яблук);
  • відвідувати стоматолога та інших фахівців, де потрібно широко відкрити рот.

М'язи рота, які після контурної пластики в період реабілітації напружуються, що призводить до розтягування шкіри. У перші 34-48 годин введений гель поступово розподіляється по клітинам всередині м'яких тканин. З-за активної міміки і артикуляції речовина може заповнити порожнини нерівномірно, можливий перекіс і виникнення асиметрії, різних ущільнень. 

Щоб уникнути подібного слід берегти свої губи протягом перших 5-7 днів від будь-яких фізичних активностей. Саме тому не варто відвідувати стоматолога та інших лікарів в цей період. Широко відкритий рот надає надмірне навантаження на губи. 

Алкоголь і куріння 

Після процедури фахівці рекомендують на час відмовитися від таких шкідливих звичок, як вживання спиртних напоїв і куріння, в тому числі кальян. Насправді молекула спирту ніяк не контактують з гіалуроновою кислотою безпосередньо і не може принести ніякої шкоди. Але не варто забувати про здібності алкогольних напоїв розріджувати кров і стимулювати кровообіг. 

Якщо випити міцні спиртні напої протягом декількох днів після контурної пластики, то:

  • введений в м'які тканини препарат швидше переробиться і буде виведений організмом природним шляхом разом з іншими продуктами обміну речовин;
  • набряк навколо губ збільшиться через уповільнення лімфотоку. 

Той же ефект роблять і курильні суміші. Вони на короткий термін звужують судини, але не сприяють уповільненню регенерації. 

Максимум, що можна дозволити собі трохи червоного вина. 

Догляд після процедури

Один з найбільш поширених питань - чи можна використовувати спеціальні регенеруючі мазі або креми, які будуть сприяти зняття неприємних відчуттів. Це дійсно допускається, але важливо звертати увагу на склад. 

В список дозволених медикаментів входять:

  • Д-Пантенол - знімає роздратування і синці;
  • Долобене гель - загоює шкіру, пом'якшує її;
  • мазь Траумель - засіб гомеопатії, в складі якої є екстракт арніки.

Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. У цей період не варто займатися самолікуванням та приймати препарати, які знижують згортання крові. З-за цього в місцях ін'єкцій можуть виникати гематоми. Є біль або дискомфорт дуже неприємні, то найбезпечніше знеболювальне - парацетамол. До того ж він знижує температуру, яка може підвищуватися у перші дні після виконання контурної пластики. Якщо в період збільшення губ ви приймали антибіотики, то не варто турбуватися. Вони не чинять вплив не виведення гіалуронової кислоти з організму. 

Після введення філера допускається використання гігієнічних засобів для пом'якшення губ. Не варто стикатися з губами брудними руками, щоб не занести в проколи інфекцію і бактерії. 

Не потрібно користуватися скрабуючими засобами до повного відновлення м'яких тканин і розподілу гелю всередині. Не можна наносити декоративні засоби для макіяжу, використовувати будь-яку косметику з пігментами доки не спаде набряк і не повернеться колишня чутливість тканин. 

При чищенні зубів та інших гігієнічних процедурах обов'язково контролюйте звичні рухи зубною щіткою. 

Збільшення губ в клініці Беллеза 

Записатися на сеанс по контурній пластиці можна в спеціалізованій клініці Беллеза в м. Київ. Тут фахівці проведуть первинний огляд і консультацію, підготують ваші губи до процедури і залишать докладний інструктаж по догляду за ними в реабілітаційний період. Крім цієї послуги доступний хімічний пілінг обличчя та інші косметологічні процедури. 

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо