Поділитися:
Біоревіталізація під очі: відкритий погляд і молода шкіра

Біоревіталізація під очі: відкритий погляд і молода шкіра

Вікове уповільнення оновлення клітин шкіри призводить до зниження синтезу еластину і колагену, що відповідають за її пружність. Також значно зменшується і вироблення гіалуронової кислоти, яка відповідає за накопичення вологи. Поява зморшок і провисань шкіри особливо помітно в області навколо очей. До того ж, перевтома, куріння, стреси, загострення хронічних захворювань та інші негативні фактори провокують появу темних кіл, набряків, в'ялості. Біоревіталізація під очі - це ін'єкційна процедура, покликана не тільки усунути видимі недоліки, але і перезапустити процеси відновлення шкіри.

Тривалість процедури
уточнюйте
Вартість
уточнюйте

У яких випадках необхідна біоревіталізація зони навколо очей

Мішки і синяки під очима роблять погляд втомленим і візуально додають вік. Усунути їх за допомогою звичайних косметичних засобів часто не представляється можливим. До складу сучасних препаратів для біоревіталізації може входити не тільки гіалуронова кислота, наближена за своїм складом до природної, але і інші компоненти - мікроелементи, пептиди, амінокислоти, вітаміни та ін. Лікар-косметолог, в залежності від віку клієнта і показань, підбере найбільш підходящий варіант.

Введення гіалуронової кислоти та інших компонентів в область навколо очей необхідне в таких випадках:

 • сухість шкіри навколо очей, яка не зникає після догляду звичайними косметичними засобами;
 • дрібні зморшки в куточках очей («гусячі лапки»), які помітні не тільки при посмішці або прищуриванні погляду, а й в спокійному стані мімічних м'язів;
 • темні кола і набряки, які особливо виражені вранці без видимих причин і при відсутності внутрішніх хвороб;
 • куперозна сітка, пігментні плями і інші косметичні дефекти в зоні навколо очей.

Після проведення процедури всі перераховані вище прояви значно зменшуються вже в перші дні. При повторних курсах можна досягти стійкого ефекту за рахунок активації природних процесів омолодження шкіри.

Переваги біоревіталізації під очима

Процедура користуються популярністю, так як має цілий ряд переваг:

 • біоревіталізація під очима доступна за ціною - на перший погляд таке переконання може здатися помилковим, так як вартість препаратів і самої послуги досить висока. Але якісні косметичні засоби для усунення недоліків шкіри навколо очей вартують теж дорого, хоча ефект від їх застосування в більшості випадків є недовговічним. Заплативши за процедури біоревіталізації, ви надовго можете забути про необхідність освітлювати шкіру і усувати набряки звичайним способом;
 • при грамотному проведенні біоревіталізація області навколо очей абсолютно безпечна - адже препарати за допомогою найтонших голок вводяться в шари шкіри, що виключає зачіпання і пошкодження м'язів і інших структур;
 • висока ефективність самовідновлення тканин - при проведенні біоревіталізації можна спочатку спостерігати практично миттєвий ефект, а потім пролонгований за рахунок стимуляції роботи клітин;
 • ефективне самовідновлення тканин - гіалуронова кислота і інші компоненти запускають в шкірі процеси регенерації. Вона стає більш пружною і підтягнутою.
 • короткий реабілітаційний період - оскільки ін'єкції робляться дуже тонкими голками на невелику глибину, то після проведення біоревіталізації доведеться на якийсь час відмовитися від публічних виходів, слідувати ще декільком рекомендаціям, але в цілому тривала реабілітація відсутня.

Варто згадати і про недоліки. Вони також присутні - наявність протипоказань, можливість ускладнень, хворобливість і ін.

Особливості проведення процедури біоревіталізації очей

Біоревіталізація області очей проводиться після огляду лікарем-косметологом. Спеціаліст підбирає необхідні препарати і визначає їх кількість. Багато пацієнтів з обережністю ставляться до ін'єкцій, побоюючись хворобливих відчуттів. Адже шкіра навколо очей є дуже тонкою і чутливою. Але не варто турбуватися - досвідчений фахівець проведе процедуру акуратно і зможе максимально виключити побічні ефекти. Біоревіталізація складається з декількох етапів:

 • підготовка - за допомогою спеціальних засобів видаляються залишки макіяжу та інших забруднень з області навколо очей;
 • знеболювання - гель-анестетик наноситься на певний час, після чого його залишки знімаються;
 • введення ін'єкцій - це може робитися двома способами - вручну або апаратно. Проколи наносяться уздовж мімічних м'язів навколо очей. Головне завдання косметолога - максимально рівномірно розподілити препарат в зоні корекції;
 • догляд - застосовуються спеціальні засоби догляду, що дозволяють уникнути появи синців, припухлостей та інших проблем.

Провести біоревіталізацію очей ви можете в клініці Belezza в Києві. Ознайомитися з результатами можна, передивившись фото і відео, що демонструють їх. Відгуки наших клієнтів свідчать про високу результативність біоревіталізації.

Что такое клиника красоты Bellezza?

BEAUTY CLINIC SPA Bellezza - место профессионалов и высокого качества эстетических процедур. 10 лет мы поддерживаем красоту и помогаем своим пациентам оставаться здоровыми, используя современные anti-age методики.

Наша команда это более 20 специалистов высокого класса, квалификация которых подтверждается дипломами, сертификатами и отзывами клиентов.

Вы можете записаться с помощью специальных форм записи на консультацию на этой странице или сразу позвонить по нашим номерам телефонов 📞(044) 229-99-80, 📞(067) 459-2-888, 📞(095) 459-2-888

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо