Поділитися:

Ендосфера терапія - що це

Дата публікації: 27.10.2020

Одних жінок природа наділила гарною фігурою, а у інших - це постійна робота по правильному догляду за своїм тілом. Заняття спортом, ранковий біг, гімнастика, масаж і збалансоване харчування, звичайно, мають позитивний ефект, але вимагають великих витрат часу і сил. Допомогти в моделюванні красивої фігури зможе ендосфера - пристрій для догляду за тілом з широкими можливостями.

Спочатку апарат ендосфера створювався і застосовувався для професійних спортсменів для того, щоб за допомогою інтенсивного впливу на м'язи швидше вивести з них молочну кислоту, поліпшити венозний кровотік, підвищити м'язовий тонус.

На сучасному етапі ендосфера масштабно використовується в косметології, вражаючи своїми естетичними і терапевтичними можливостями і вважається однією з найбільш популярних процедур в апаратній косметології. В основі методу використання вібрації і компресії замість вакууму, що дозволяє уникати травм і швидко отримувати абсолютно приголомшливий результат.

Терапія здійснюється за допомогою апарату ендосфера, з особливою насадкою-маніпулятором, всередині якої як бджолині стільники розміщені ролики, що крутяться. Кожне рухлива ланка насадки має кулясту форму, за рахунок компресії якої дозволяє зробити дренування рідкого середовища, вивільнення з тканин лімфи і венозної крові, а мікровібрація сприяє кращої її циркуляції. Через таку будову апарат ендосфера практичний і зручний в процесі роботи:

 • хід апарату впливає одночасно на поверхневі і більш глибокі шари шкіри. Тому разом з виправленням форм фігури відбувається і пілінг верхніх шарів епідермісу;
 • маневреність апарату дає можливість косметолога проводити ендосфера терапію на певних ділянках, обходячи при цьому проблемні зони;
 • можливість змінювати частоту вібрацій, виходячи з індивідуальних особливостей тіла пацієнта.


Показання до застосування ендосфера терапії

Ендосфера-терапія - це апаратний масаж з лікувальним ефектом для усунення багатьох косметологічних проблем:

 • рекомендується застосовувати ендосферу при розтяжках, млявій і в'ялій шкірі. Процедура дає можливість підтягнути шкіру після стрімкого скидання ваги, скоротити велику кількість розтяжок;
 • ендосфера ефективно позбавляє від зайвих кілограмів і жирових відкладень, удосконалює контури тіла;
 • апаратний масаж прекрасно зарекомендував себе в позбавленні від целюліту і деформаціях в фіброзній тканині;
 • успішно застосовується для лікування і профілактики збільшення об'єму рідини в шкірі і підшкірній тканині, застійних процесів лімфатичної системи, венозних набряків;
 • допомагає підвищити м'язову активність, позбутися больових відчуттів, спазмів у м'язах при значних навантаженнях;
 • ендосферотерапія - це і, свого роду, легкий пілінг, який синхронно з масажем видаляє віджилі клітини верхніх шарів шкіри.

Перед початком ендосфера терапії рекомендується відвідати лікаря-косметолога для огляду шкіри, позначення проблемних ділянок, відсутності або наявності протипоказань. Сам же процес апаратного масажу не вимагає від вас ніяких дій і рухів - тіло поступово буде худнути і набувати приємних обрисів.

Як відбувається процедура ендосфера терапії

Ендосфера - ця процедура не вимагає, завчасної підготовки та відбувається в три етапи:

 • нанесення на тіло спеціального масажного масла;
 • вибирається необхідна швидкість обертів насадки маніпулятора;
 • опрацювання маніпулятором проблемних ділянок тіла.

Сама процедура залежить від стану проблем і в середньому триває трохи більше години, складається з 6 -12 сеансів з двотижневими інтервалами. Після перших процедур відчувається болісність м'язів, але з часом це проходить само собою.

Результати видно вже після першої процедури. Целюліт, розтяжки і зайві об'ємні ділянки зникнуть на протязі шести сеансів.

Скільки протримається результат ендосфера терапії і чи потрібно повторно проводити процедури залежить від самого клієнта. Правильне харчування, заняття спортом і наявність фізичних навантажень допоможуть протриматися результату якомога довше.

Протипоказання для проведення ендосфери

Як і у кожної косметологічної процедури у ендосфера терапії є свої протипоказання. І хоча це максимально безпечна методика все ж ендосферу не варто застосовувати:

 • в період вагітності;
 • після хірургічного втручання;
 • при онкологічних захворюваннях;
 • при інфекційних і запальних процесах;
 • при різних захворюваннях шкіри.

Завдяки високій ефективності, відсутності побічних ефектів і порівняно тривалого збереження отриманого результату - методика ендосфери стала дуже популярна серед клієнтів косметологічних клінік. Процедуру також можна успішно поєднувати з іншими косметологічними методиками - мезотерапією, обгортанням, фотоомолоджуванням - ефективність яких тільки зросте.

Всі цікаві для вас питання щодо ендосфера терапії в Києві ціна, ефективність, вартість і перелік інших послуг, які надає наша клініка, ви можете знайти на нашому сайті.

Ці статті можуть вас зацікавити

Запис на консультацію
Залиште свій номер, ми передзвонимо